Meg 2: Głębia Cały film (2023) • Online • CDA Vider

CDA Vider » Horrory » Meg 2: Głębia
Meg 2: Głębia cały film CDA

Meg 2: Głębia • CDA

Oryginalny tytuł: Meg 2: The Trench

Meg 2: Głębia – zalukaj film w HD

Widzowie mogą chcieć uniknąć pływania na plażach tego lata. I to nie tylko dlatego, że gigantyczny prehistoryczny rekin powraca na kilka sekund w tym filmie. A to wszystko wraz z wydaniem Meg 2: Głębia zalukaj. Jak wiecie teraz coraz częściej zdążają się ataki rekinów w różnych, turystycznych kurortach na całym świecie. Nadchodząca kontynuacja została oficjalnie sklasyfikowana jako PG-13 za akcję i przemoc oraz kilka krwawych obrazów, język i krótki sugestywny materiał. To ciekawe, bo większość rodziców nie pozwoliła by swoim trzynastoletnim dzieciom na oglądanie tego filmu. No ale lepsze to niż Porady na zdrady 2, które także pojawiły się w kinie.

Oficjalna ocena filmu obala wczesne spekulacje. Film online nie otrzyma oceny R. Zamiast tego podąża tą samą ścieżką, co pierwsza część, która również została oceniona jako PG-13. Oczywiście nie powinno to dziwić, ponieważ pierwszy film zarobił ponad 530 milionów dolarów w kasie na całym świecie. Przy takich wynikach i pieniądzach na stole ocena PG-13 otwiera drzwi do szerszej publiczności. Cały film Meg 2: Głębia online to mocna produkcja. Podczas gdy niektórzy mogą być rozczarowani, że długo oczekiwana kontynuacja będzie ograniczać potencjalną przemoc na ekranie. Pamiętaj, że filmy o rekinach są zwykle silniejsze, gdy stosują bardziej powściągliwe podejście. Możemy wyróżnić takie filmy jak Szczęki, które wykorzystały swoją ocenę PG z pełną korzyścią i The Shallows, który również był PG-13. Te produkcje pokazały jak wiele osób można przyciągnąć przed ekran.

Gdzie obejrzeć cały film online bez limitu?

Nic nie przebije zabawnej funkcji stworzenia, zwłaszcza gdy omawiane stworzenie to 70-metrowy prehistoryczny rekin. Meg 2: Głębia CDA to nie tylko rekin ale i kino akcji. Pomimo negatywnego odbioru ze strony krytyków w 2018 roku, The Meg zdołał wystarczająco rozbrzmiewać wśród publiczności. Cały film vider stał się niespodziewanym hitem kasowym. Pomimo przerażającej natury samego Megalodona, filmowi udało się zachować tandetny, żartobliwy ton, który wydaje się odziedziczyć po jego kontynuacji. To, czy przemoc na ekranie spełni oczekiwania widzów, dopiero się okaże.

Natomiast jeśli pierwszy zwiastun jest jakąś wskazówką, nadchodząca kontynuacja będzie zawierała bardziej przerażające zagrożenia z głębin. Zdecydowanie wygląda na to, że ludzie wrócili do upodobań naszego, wielkiego rekina. Meg 2: Głębia filman wyreżyserował Ben Wheatley na podstawie scenariusza Jona Hoebera i Ericha Hoebera oraz Deana Georgarisa. Większość z nich brała też udział przy produkcji pierwszej części. Scenariusz ekranowy autorstwa Deana Georgarisa, Jona Hoebera i Ericha Hoebera opiera się na powieści „Głębia” autorstwa Steve’a Altena. To też bardzo ciekawa informacja dla fanów filmu.

Meg 2: Głębia nie tylko na CDA, Zalukaj, Vider, Filman i eKino!

Producentami filmu są Lorenzo di Bonaventura i Belle Avery. Natomiast producentami wykonawczymi są Jason Statham, Cate Adams, Ruigang Li, Catherine Xujun Ying, Wu Jing , E. Bennett Walsh, Erik Howsam, Gerald R. Molen i Randy Greenberg. Do reżysera Wheatleya za kamerą dołączają: operator Haris Zambarloukous, scenograf Chris Lowe i montażysta Jonathan Amos. Kierownikiem ds. efektów wizualnych jest Pete Bebb, a projektantką kostiumów jest Lindsay Pugh. Muzykę napisał Harry Gregson-Williams. To oczywiście tylko kilka ważnych nazwisk, które uczestniczyły przy tej produkcji.

The Meg Jona Turteltauba, oparty na powieściach Steve’a Altena Meg, został wydany w kinach w 2018 roku, pochłaniając ponad 500 milionów dolarów w światowych kasach. Jason Statham zagrał bohaterskiego pogromcę rekinów, Jonasa Taylora, członka grupy naukowców badających Rów Mariański, którzy napotykają największego morskiego drapieżnika, jaki kiedykolwiek istniał – Megalodona. Teraz czas na Meg 2: Głębia ekino, który przyciągnie jeszcze więcej fanów tego gatunku filmowego.

Wersje lektor PL i napisy PL dostępne online

Dodatkowe szczegóły dotyczące projektu pozostają na razie tajemnicą, ale biorąc pod uwagę jego tytuł, film będzie luźno oparty na drugiej powieści z oryginalnej serii Meg. Powieści napisanej przez Steve’a Altena. Będzie zawierał powrót Jasona Stathama jako Jonasa Taylora u boku Cliffa Curtis, Page Kennedy i Sophia Cai. Dodatkowi aktorzy, którzy mają się pojawić, to Wu Jing, Sergio Peris-Mencheta, Skyler Samuels i Sienna Guillory. Ben Wheatley reżyseruje kontynuację, która skupi się na kilku megalodonach i innych prehistorycznych stworzeniach morskich. Z ekscytującym założeniem, Meg 2: The Trench online może być odpowiednią ekscytującą przejażdżką dla widzów, gdy zadebiutuje wyłącznie w kinach tego lata. To lato będzie bardzo przyjemnie o obfite w ciekawe filmy.

Zanurz się w niezbadane wody z Jasonem Stathamem i światową ikoną akcji Wu Jing, którzy poprowadzą śmiały zespół badawczy podczas odkrywczego nurkowania w najgłębszych głębinach oceanu. Ich podróż pogrąża się w chaosie, gdy złowroga operacja wydobywcza zagraża ich misji i zmusza ich do walki o przetrwanie o wysoką stawkę. Walcząc z kolosalnymi Megami i nieustępliwymi grabieżcami środowiska, nasi bohaterowie muszą prześcignąć, przechytrzyć i przechytrzyć swoich bezlitosnych drapieżników w pulsującym wyścigu z czasem. Zanurz się w najbardziej elektryzującym kinowym doświadczeniu roku dzięki Meg 2: The Trench lektor PL. To będzie nie tylko wspaniała rozrywka ale i dawka adrenaliny.

Podobne filmy do Meg 2: Głębia:
Inne filmy online CDA