Psy 3: W imię zasad

Psy 3: W imię zasad

Psy 3: W imię zasad

2h 10 min Akcja

6.1
IMDb 6.1/10 11 211 votes

2020

Opis

Gdzie oglądać cały film Psy 3: W imię zasad online?

Franciszek Maurer, były tajny policjant i policjant, były więzień, który został zwolniony po 25 latach, ponownie staje w obliczu komisji rewizyjnej. Zamiast senatora Wencela zasiada w komitecie duża grupa fanów klasycznego polskiego sensacyjnego kina z lat 90. Niestety opinia jest negatywna. Cały film Psy 3: W imię zasad to produkcja, która łączy uczucia i słabo rozwinięte pomysły i jest tylko pożółkłą kopią oryginału. Działa tylko jako dość przeciętne kino gangsterskie. Jednak zostanę przy ocenaniu filmu Boże ciało. Sprawił mi większą frajdę podczas oglądania.

Władysław Pasikowski, który uważnie przyjrzał się poprzednim częściom, stał się jednocześnie gorliwym zwolennikiem ich czystości i prawdomówności. Był idealistą i romantykiem, który przebrał się za kpinę i macho. Feministki przyznały, że treść filmów była fantazją nastolatka na temat męskości, i zapomniały, że jest to zwyczajna konwencja klasycznych westernów lub sensacyjnego kina gatunkowego. Pasikowski odniósł sukces, ponieważ pokazał to, czego większość z nich wówczas nie rozumiał – że Polska zmieniła się nieodwołalnie w latach 90. i że kręgosłup moralny dobrego oficera bezpieczeństwa mógł ważyć więcej niż doświadczona tradycja solidarności. I to było interesujące.

Świetna kolejna część po tylu latach przerwy

Możesz zbudować film oparty na sentymentach, ale jest to zbyt delikatny materiał, aby stworzyć coś trwałego i stabilnego. Dwie poprzednie części stały się legendarne. Pamięć trzeciego minie szybciej niż wypalenie pakietu „Radomski”. Przez lata Pasikowski kusił się, by zakończyć los cynicznego obrońcy, który używał retorty tak dokładnej jak załadowana broń. Reżyser zapewnił również, że scenariusz trzeciej części jest w szufladzie i czeka na właściwy moment. To mogło minąć dawno temu, ponieważ „W imię reguł” wydaje się być kino archaiczne w sensie negatywnym. Fabuła sprawia wrażenie fragmentarycznej, słabo rozwiniętej, przerywanej, pełnej zerwanych wątków, które składają się na nielogiczną sekwencję zdarzeń. Finał wiodącej intrygi można znaleźć w ciągu kilku minut.

Film Psy 3: W imię zasad działa różnie na fanów. Franz Maurer (Bogusław Linda) jest nadal tym samym złamanym sercem mordercą, który przynosi sprawiedliwość „w imię zasad”. Zastępca porucznika Waldemar Morawiec, odłożony na bok, znalazł tylko honorową funkcję prezydenta grupy działkowej, a jego syn również zginął. Razem z jąkającym się weteranem z Afganistanu (Sebastian Fabijański) próbują zapłacić rachunek. W tej miernej ambicji filmowej klasy B tylko uwaga zasługuje na uwagę. Pasikowski próbuje przekręcić śrubę relatywizmu i odkryć niektóre zbrodnie Maurera popełnione na rzecz komunizmu.

Psy 3: W imię zasad - OGLĄDAJ CAŁY FILM ONLINE

  • Oglądaj Online Serwer Język / Audio Jakość
Related movies
×
Życzymy miłego seansu!