Porady na zdrady 2 Cały film (2023) • Online • CDA Vider

CDA Vider » Komedie Romantyczne » Porady na zdrady 2
Porady na zdrady 2 cały film CDA

Porady na zdrady 2 • CDA

Oryginalny tytuł: Porady na zdrady 2

Porady na zdrady 2 online – zalukaj film w HD

Na pewno wielu fanów komedii zna film Porady na zdrady 2 zalukaj. Poradnia dla kobiet ze złamanym sercem pracuje pełną parą. Zamiast Maćka, który jedzie na drugi koniec świata z ukochaną Kaliną, rolę specjalisty od problemów w związkach przejmuje jego brat Franek (Antoni Królikowski). Taka mała, a jakże ważna zmiana. Nie lubi go jego dziewczyna Asia (Karolina Chapko), która nie może znieść widoku pożądliwych kobiecych spojrzeń skierowanych na mężczyznę jej życia. Zazdrość to bardzo niemiłe uczucie, który każdy z nas zna doskonale. Przez zazdrość można nawet popaść w depresję.

Gdzie obejrzeć cały film online bez limitu?

W imię ratowania miłości Franek postanawia zmienić swoje zainteresowania zawodowe. Z pomocą przychodzi mu Tymek (Tomasz Karolak), który z powodzeniem prowadzi grupę wsparcia dla zagubionych w życiu mężczyzn. Porady na zdrady 2 online cda to całkiem przyjemna, polska komedia. Dzięki niemu Franek zostanie wplątany w skandal, który sprawi, że jego ukochana będzie jeszcze bardziej zazdrosna niż wcześniej. A to musi się po prostu źle skończyć. Mężczyźni sfrustrowani swoimi partnerkami i kobiety urażone swoimi partnerami zmierzą się ze sobą, a zakończenie tej historii zaskoczy wszystkich! To trochę jak w serialu Warszawianka, który też pokazuje kilka podobnych scen.

Porady na zdrady 2, czyli film na CDA

Porady na zdrady 2 vider to coś co pozwoli nam na chwilę zapomnienia. Nie tylko w kinie ale i w domowym zaciszu, gdzie możemy obejrzeć film bez limitu. Jednak głównym tematem filmu jest działająca w pełni poradnia dla kobiet ze złamanym sercem. Taka przydałaby się w realnym świecie. Podejrzewam, że mogłaby mieć wiele klientów. W obecnych czasach zdrada drugiego partnera to coś bardzo popularnego. Niestety coraz częściej słyszy się o prowadzeniu podwójnego życia czy romansach w pracy i nie tylko. Ludziom brakuje doznań, a później muszą zmagać się ze wszystkimi skutkami swojej zdrady. Ale jak to mawia stare przysłowie, „jak sobie pościelisz tak się wyśpisz„. Cały film online na szczęście nie promuje zdrad. To byłaby już ostra przesada. Niestety wiemy, że są książki PDF, które pokazują takie rzeczy jakby to było normalne zachowanie.

Podobne filmy do Porady na zdrady 2:
Inne filmy online CDA