Zabójczy koktajl Cały film (2021) • Zalukaj Online • CDA

PL HD
Zabójczy koktajl cały film CDA

Zabójczy koktajl • CDA

Oryginalny tytuł: Gunpowder Milkshake

1h 54min Filmy Akcji

5.7
5.7/10 3 451 głosów

2021

Oglądaj cały film Zabójczy koktajl online HD

Oto rodzaj filmu, jakim jest „Zabójczy koktajl (Gunpowder Milkshake)”. Czyli dziwny film akcji. To łobuz-zabójca polujący na zabójców. To thriller w którym występuje charyzmatycznie pozbawiona uczuć Karen Gillan jako Sam. To taki łobuz, o którym mowa cały czas, choć w rzeczywistości nie zrobiła nic złego. W pewnym momencie znajduje się w samochodzie z 8-letnią Emily (Chloe Coleman), którą właśnie uratowała przed porwaniem. Uczy dziewczynę manewrowania po podziemnym parkingu, podpierając ją na siedzeniu kierowcy. Pozwala jej przejąć kierownicę, gdy stają przed kilkoma pojazdami pełnymi chuliganów wymachujących bronią automatyczną. Trochę podobne do akcji z filmu Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni. Tam natomiast wiemy, o czym dokładnie jest film.

Neonowy film akcji, który nie składa hołdu najnowszym hitom gatunku. Niestety wydaje mi się, że papuguje to wszystko. Zabójczy koktajl firmy Navot Papushado przyjmuje femmecentryczne podejście do formatu zabójcy, wyglądając na szczególnie chętnego, aby dostać się do tego gorącego Wick – wszechstronna akcja budowania świata. Niestety, Sam robi bałagan, zabijając syna rywalizującej kabały, pozostawiając jej przywódcę zdecydowanym na zemstę. Tak opisują to inne portale filmowe. Moim zdaniem film online jest niezły.

Gunpowder Milkshake online bez limitu

W tym samym czasie jedna z jej misji kończy się niepowodzeniem. Pozostawia Sam jako niechętnego obrońcę ośmioletniej dziewczynki (Chloe Coleman), co dodatkowo utrudnia przeżycie. Co ma teraz zrobić? Tego i wiele innych ciekawostek dowiecie się po obejrzeniu filmu Zabójczy koktajl online.

Cóż, nieoczekiwanie odwiedza dawno zaginiona mama Sama, sama mistrzyni zabójców imieniem Scarlet. To aktorka z serialu Gra o Tron. Równie zabójcze ciocie, które ją wychowały, grane przez Angelę Bassett, Carlę Gugino i Michelle Yeoh. Sam Gillan jest zabójczynią tak brutalnie twardą i niezwyciężoną, że sprawia, że ​​Uma Thurman w filmach „Kill Bill” wygląda jak Eleanor Roosevelt. Gillan, jako Sam, wbiega po ścianach i zrzuca sufity, wykonuje ruchy sztuk walki ze sztywnymi kończynami z dzikością, która zmiażdży tchawicę Czarnej Wdowy, i rzuca bronią i nożami jak kucharz w Benihanie. Jak widać obsada jest w miarę ciekawa, ale mogłaby być lepsza.

Zabójczy koktajl online lektor PL

W pewnym momencie przerażający lekarz strzela do niej serum, które paraliżuje jej ramiona, a po przyklejeniu broni do rąk wciąż udaje jej się pokonać wrogów, kręcąc się jak szmaciana lalka, strzelając i wbijając ostrza. Trzeba przyznać, że kilka z tych sekwencji walki trwa – i trwa, i trwa – odzwierciedlając coraz bardziej powszechne nastawienie w takiej taryfie, że wszystko, co warto zrobić, jest warte przesadzenia.

Czynniki kompensujące obejmują pozwolenie aktorom na zatopienie zębów, a następnie niektórych w tych morderczych rolach, ze szczególnie dobrymi przekomarzaniami się / chemią między Gillan i Headey, nawet jeśli ta ostatnia jest technicznie trochę młoda, by być jej mamą; i miłe akcenty, takie jak granie „Piece of My Heart” Janis Joplin jako akompaniament do jednej sceny akcji. Podsumowując, oceniamy film Zabójczy koktajl na pięć punktów. Wydaje mi się, że to będzie sprawiedliwa ocena.

Podobne filmy do Zabójczy koktajl:

Inne filmy online CDA