Gra o tron zalukaj online

Gra o tron • Wszystkie sezony i odcinki

Oryginalny tytuł: Game of Thrones

TV-MA 55 min , ,

9.5
9.5/10 838,065 votes

17 Apr 2011

Wiem że twórcy tym informowali i niejako to mój wybór że serialu oglądać nie przestałem, ale trochę dziwnie się czuje wiedząc że postacie które w książkach wydają się kluczowe (Aegon, Arianne) prawdopodobnie nie odegrają tam żadnej większej roli skoro wycięto je w serialu, a inne które mają się dobrze lub ich los nie jest do końca jasny (Stannis, Barristan) zginą. Ten wcześniejszy serial HBO, którego produkcję przerwano gwałtownie po dwóch latach, najczęściej przywoływany jest przy okazji szukania alternatywy dla „Gry tron” Mówi się, że producenci HBO sporo wniosków wyciągnęli z niepowodzeń „Rzymu”. Gro piratów, którzy oglądali serial Gra tron online, i tak nie należało do potencjalnych klientów HBO – to osoby, które świadomie rezygnuje z telewizji na rzecz serwisów VOD i torrentów. Firma chce, by dostawcy usług skontaktowali się z klientami, poprosili ich” zaprzestanie tego procederu, a także… by operatorzy przekazali piratom, w jaki sposób mogą legalnie oglądać serial Gra Tron online.

W tym roku HBO udało się nie dopuścić do wycieku uzyskanych nielegalnie kopii pierwszego odcinka szóstego sezonu, a Gra Tron online pojawiła się w serwisach streamingowych i katalogach torrentów dopiero po emisji w serwisie HBO Now i HBO Go – a i tak pierwszy odcinek udostępniony był widzom bezpłatnie. Wcześniejsze zapewnienia tym, że twórcy tym razem spóźnią się z nowymi odcinkami serialu HBO, dlatego, że potrzebują odpowiednich warunków pogodowych do kręcenia potwierdziły się. Dla mnie największym nonsensem tego serialu jest wspomniane tutaj przez Ciebie autorze kompletne spłycenie postaci Stannisa Baratheona, który w serialu jawił się jako największy i gorliwy fanatyk R’hlora jakiego Westeros widziało.

Tak było w poprzednich sezonach, dlatego fani serialu mieli prawo oczekiwać, że premiera nowych epizodów sezonu 7Game of Thrones również odbędzie się na wiosnę 2017 roku. Odkrycie staruszków dało mu czuć się solidnie, bieżące naturalnie jak formę przywódcy na terytorium potyczki Serial Gra tron sezon 5 odcinek 3 online sprowadza, iż armia zostają się pewniejsze siebie oraz Gra tron sezon 5 odcinek 3 kinomaniak straszliwsze, niniejsze interesujące cacko, skoro ujmujemy przy sobie przyjemną osobę umiemy ustawionym Serial Gra tron sezon 5 odcinek 3 online się srogimi. HBO walczy więc nie tylko z nielegalnymi formami emisji serialu Gra Tron online, ale też ze spoilerami od osób mających dostęp do poufnych informacji.

Podczas debiutu Gry tron HBO oferowało dostęp do swoich produkcji w modelu VOD wyłącznie w ramach platformy HBO Go. Ta dostępna jest dla osób, które wykupiły dostęp do HBO w ramach swojej umowy z dostawcą telewizji kablowej lub satelitarnej – na takich samych zasadach serial dostępny jest zresztą w naszym kraju. Wszystko dlatego, że w obu wypadkach pobierając z sieci nowy odcinek serialu Game of Thrones, jednocześnie rozsyłamy go innym użytkownikom, a to już nie jest legalne. Mowa oczywiście HBO GO Problem z usługą polega na tym, że jest ona odpłatna, ale przede wszystkim – skorzystanie z niej nie jest tak łatwe, jak ma to miejsce na przykład w przypadku Netflix, gdzie wystarczy podpięcie konta PayPal lub karty kredytowej.

Gra Tron S07E07 ostatecznie został już wyemitowany przez HBO, a to oznacza, że przedostatni sezon popularnego serialu Game of Thrones mamy już za sobą. Od pełnego intryg południa, poprzez dzikie wschodnie lądy, aż po mroźną północ i starożytny Mur, który chroni królestwo przed siłami ciemności, mocarne rody Siedmiu Królestw toczą ze sobą zaciętą walkę Żelazny Tron… „Gra tron” s07e06 pojawi się w HBO i HBO GO. Premiera odcinka 21 sierpnia godz. Jesień to także nasze ulubione filmy, seriale i programy telewizyjne, które podczas żadnej innej pory roku nie smakują tak dobrze, jak właśnie podczas jesieni.

HBO zdecydowało się walczyć z piractwem niezwykle popularnego serialu Gra Tron, mimo że nikt do tej pory nie narzekał na straty czy inne negatywne skutki tego, że miliony osób oglądają ten serial za darmo i bez reklam. Podobnie jak inne odcinki, mogą go oglądać legalnie tylko użytkownicy platformy HBO GO. Być może, po czasie „Gra Tron” sezon 7 online pojawi się za darmo w sieci. Jedyną legalną możliwością obejrzenia 7. sezonu serialu w internecie jest jego transmisja na platformie internetowej HBO GO. Pierwszy odcinek poprzedniego sezonu „Gry tron” był dostępny w internecie i HBO GO za darmo.

Dobra wiadomość dla fanów serialu Gra tron sezon 7 jest taka, że odcinek 1 jest dostępny legalnie online.

Podobne seriale do Gra o tron:
Zalukaj inne seriale online CDA