Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni Cały film (2021) • Online • CDA Vider

CDA Vider » Filmy Akcji » Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni
Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni cały film CDA

Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni • CDA

Oryginalny tytuł: Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

Rok premiery:

2h 21min

Filmy Akcji

5.7
5.7/10 15 671 głosów

2021

Oglądaj cały film Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni online HD

W filmie występują również Tony Leung jako Wenwu, Aquafina jako przyjaciółka Shang-Chi, Katy i Michelle Yeoh jako Jiang Nan. Obsada aktorska jest świetna. Widzimy także Fala Chen, Meng’er Zhang, Florian Munteanu i Ronny Chieng. Azjatyckich superbohaterów od dawna brakuje. Mimo że dotarcie tam zajęło 25 filmów, kolejna kinowa wycieczka Marvel Studios w końcu to zmieni. Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni to jeden z lepszych filmów Marvela. Bohater sztuk walki, który ma przed sobą potężne przeznaczenie i złożoną historię rodzinną. Taką, która rozciąga się za dużo wcześniej w czasie.

Szef Marvela, Kevin Feige, mówi ,że Shang-Chi był na radarze studia jako potencjalny bohater na dużym ekranie na długo przed tym, jak Czarna Pantera przebiła się jako główny film. To dziwne ale podobno tak było. Niestety ale ten drugi film miał bardzo niskie wyniki. Podobnie jak horror Wcielenie (Malignant) z wstrząsającymi wynikami kasowymi. Jednak odbiór tego filmu utrwalił się, ponieważ inna reprezentacja, której MCU brakowało do tego momentu. Jestem ciekaw jakie wyniki zrobi ten film w czasie trwającej pandemii.

Oglądaj produkcję Marvela bez limitu online w jakości 4k lub HD

Kontynuacja tej ścieżki nigdy się nie zmyje po tym, jak Czarna Pantera udowodniła, że ​​film o superbohaterach jest potężnym ogniem. Takim, który potrafi zarobić ogromne pieniądze dla studia. A teraz Marvel naprawił swój „problem azjatycki, ogłaszając Shang-Chi i Legendę dziesięciu pierścieni. Pierwszy pełny zwiastun, który zadebiutował w tym tygodniu. Zamiast Bena Kingsleya jako Slattery’ego, mamy niepowtarzalnego Tony’ego Leunga jako Wenwu. Czyli prawdziwego Mandaryna. Będzie się działo w tym filmie online bez limitu.

To było kilku młodych mężczyzn w kinie, przytłoczonych podekscytowaniem na widok plakatu, a to było wzruszające, ponieważ ludzie byli podekscytowani filmem, który kręciliśmy. Ale było to również przykre uświadomienie sobie, że reagowali w ten sposób, ponieważ wcześniej tego nie widzieli. Tak więc Pantera naprawdę połączyła ideę: „Każdy zasługuje na to, by być przedstawianym w ten ponadnaturalny sposób”. Mityczne bitwy? Bójki na arenie z super mocami? Podwodne smoki? Niech rozpocznie się niesamowita azjatycko-amerykańska przygoda Marvela.

Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni online lektor PL

Częściowo dzieje się tak dlatego, że Marvel nie ma już praw do złoczyńcy z miazgi powieściopisarza Saxa Rohmera. A jednak jasne jest również, że studio jest chętne do przedstawienia autentycznie prowadzonej przez Azjatów historii. Nie takiej, w której aktorzy pochodzenia azjatyckiego są wywożeni tylko po to, by grać złych facetów i mięso armatnie. Pomaga to, że Leung, jedna z największych bestii kina w Hongkongu jest dobra. I nie jest niczym złym, że Marvel podobno zatrudnił reżysera Destina Daniela Crettona po tym, jak zaoferował studiu porady, jak uniknąć obraźliwych portretów związanych z materiałem źródłowym. To może być ciekawy zabieg. Czuje, że cały film Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni będzie hitem.

W zwiastunie są wskazówki. Pojawienie się złoczyńcy Death Dealer wskazuje na komiksową fabułę z 1974 roku, w której ojciec Shang-Chi próbuje ukraść krew własnego syna, aby pomóc mu osiągnąć nieśmiertelność. Weź udział w turnieju w stylu smoka. Czy powrót Shang-Chi można powiązać z 10 tytułowymi pierścieniami, tutaj przedstawionymi jako świecące bransoletki na ramię, a nie tradycyjne pierścienie na palce? Co zamierza Jiang Nan Michelle Yeoh i dlaczego nosi zielono-żółty kostium, który przypomina tradycyjny strój Żelaznych Pięści? Z pewnością Marvel nie wymaże z istnienia wszystkich wspomnień Randa i jego przygód na Netflixie? No to zapraszamy na miły seans z naszą biblioteką VOD.

Podobne filmy do Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni:
Inne filmy online CDA