Creed 3 Cały film (2023) • Online • CDA Vider

CDA Vider » Dramaty » Creed 3
Creed 3 cały film CDA

Creed 3 • CDA

Oryginalny tytuł: Creed III

Zalukaj film Creed 3 online w jakości HD

Michael B. Jordan ma dwie role w nadchodzącej kontynuacji serii Rocky. Najseksowniejszy mężczyzna na świecie reżyseruje i gra główną rolę w Creed 3 online, ponownie wcielając się w bezkompromisowego boksera Adonisa, który jest ojcem Apollo Creeda z oryginalnych filmów Sylvestra Stallone. Reżyserem są Ryan Coogler i Steven Caple Jr., którzy wyreżyserowali odpowiednio drugi i pierwszy film. Inny seksowny aktor, Jonathan Majors, gra złoczyńcę z Creed III, Damiana. To najlepszy film jaki widziałem w tym roku. Może dlatego, że pasjonuje się boksem i moja opinia jest trochę subiektywna. Oczywiście fani DC ocenią lepiej film Shazam! Gniew bogów online. Ale to będzie ich subiektywna opinia.

Czy w filmie pojawi się Sylvester Stalone?

Michael B. Jordan ujawnił swoje plany wytyczenia nowej ścieżki w serii Creed i wydaje się, że trzecia część serii ma przenieść franczyzę na kolejny etap. Saga bokserska jest kontynuacją uznanej serii Rocky Sylvestra Stallone. Opowiada o Adonisie „Donnie” Creed, który jest synem Rocky’ego. najbliższych przyjaciół Apollo Creed (Carl Weathers), który ginie w tragicznej walce podczas Rocky IV. Dwa filmy Creed przedstawiały oficjalne przeniesienie pochodni między Stallone i Jordan, gdy Rocky prowadzi Donniego w jego dążeniu do eksploracji, podczas gdy on podąża śladami ojca. W zupełnie nowym filmie fabularnym wydanym dla Creed III Jordan zasugerował nowy rozdział dla swojego bohatera. Zawsze możecie się przerzucić na serial Z pamiętnika położnej. Tam takiej przemocy nie ma.

To wspaniały spin off Rocky’ego

Film zza kulis dał widzom niesamowity wgląd w produkcję filmu, który najpierw pokaże IMAX. Marzenie hollywoodzkiego aktora o wydobyciu cierpienia poza ring w centrum uwagi jest bardzo widoczne w fabule filmu. To na pewno sto razy lepszy film niż kolejna produkcja z Brucem Willisem. Chodzi oczywiście o film Detektyw Knight: Dzień Niepodległości. Te filmy z tym aktorem robią się już po prostu nudne.

Zwiastun, który jest bardzo intensywny i oferuje soczystą opowieść o historii Adonisa i zemście Damiana Film miał swoją premierę pokazem na żywo 17 października, w którym uczestniczyli studenci Morehouse, Spelman i Clark Atlanta University na widowni, zanim został oficjalnie opublikowany w Internecie: dzień. Ostateczny zwiastun został wydany na dwa tygodnie przed wejściem filmu do kin pod koniec 3 marca. To wspaniały sportowy film. Oczywiście jeżeli uważacie boks za sport, bo znam ludzi, którzy tego nie uznają.

Creed III cały film online bez limitu VOD

Według najnowszego zwiastuna, Donnie jest u szczytu kariery zawodowego boksera. Także człowieka rodzinnego, kiedy jego spokój zostaje zakłócony obecnością znajomego z dzieciństwa, Damiana Andersena (Jonathan Majors). W krótkim klipie widzowie postrzegają obu mężczyzn jako małe dzieciaki. Takie, które są w stanie poddać się policji, podczas gdy Damian oświadcza, że wraca po ponad 18 latach spędzonych za kratkami. W wyraźnym sensie obowiązek – lub poczucie winy, być może Donnie jest przepełniony poczuciem winy.

Gdzie oglądać cały film online? Na Zalukaj czy CDA?

Donnie zaprasza Damiana na swoją siłownię. Wtedy odkrywa, że Damian ma głęboko zakorzenioną niechęć do tego, że jego „brat” urósł podczas pobytu w więzieniu. Złość Damiana przeradza się w Donniego we wściekłość, która doprowadza ich do spotkania na ringu bokserskim. Oczywiście można obejrzeć cały film online na Zalukaj oraz na CDA. Niedługo pewnie pojawi się w innych serwisach streamingowych typu Netflix.

Podobne filmy do Creed 3:
Inne filmy online CDA