Shazam! Gniew bogów Cały film (2023) • Online • CDA Vider

CDA Vider » Filmy Akcji » Shazam! Gniew bogów
Shazam! Gniew bogów cały film CDA

Shazam! Gniew bogów • CDA

Oryginalny tytuł: Shazam! Fury of the Gods

Zalukaj film Shazam! Gniew bogów online w jakości HD

Przy ustalaniu, dlaczego Shazam! Gniew bogów online może wejść na niski poziom, należy wziąć pod uwagę kilka aspektów. Podczas gdy większość świata odchodzi od Covid, era masek wywarła trwały wpływ na świat kasowy. Chociaż ludzie kręcili się wokół filmów takich jak Top Gun: Maverick, Avatar: Istota wody oraz Ant Man i Osa: Kwantomania, nie ma wielu hitów filmowych, które odniosłyby absolutny sukces. Pod koniec stycznia James Gunn ogłosił plany dotyczące „Gods and Monsters” DC, będącego rebootem sagi Flasha, spin-offu DCU. To moim zdaniem będzie jedna z lepszych ich produkcji. Ale to wyjdzie oczywiście w praniu.

Oglądaj cały film online bez limitu

Uniwersum filmowe DC od dłuższego czasu upada. Od początku Justice League było oczywiste, że coś nie działa. Wiadome, że ogólny plan rozwoju tej serii nigdy nie został zrealizowany. Od tego czasu każdy film był nieco napięty. Może to być ostatni rozdział wszechświata, jakim jest kino, lub okazja do rozpoczęcia od nowa, szczególnie w latach, odkąd James Gunn i Peter Safran oficjalnie przejęli stery filmów DC i zaczęli tworzyć własnego modelu tego wszechświata, teraz jest jasne, że sprawy dobiegają końca. To może być powód, dla którego Shazam! Nowy zwiastun Fury of the Gods jest taki dziwaczny. Niestety nie mogliśmy tego zobaczyć na Super Bowl. Ciekawe czemu?

Fabuła, akcja i obsada aktorska filmu od DC

Chociaż wiadomość była ekscytująca, fakt, że podzieliła się listą nadchodzących projektów, spowolnił rozwój składu studia. Przyszłość DCU jest niepewna, a szanse na wygraną są większe niż kiedykolwiek, przyjazny rodzinie Shazam! Gniew bogów online nie mogła spodobać się najbardziej zagorzałym fanom. Dzięki mocy bogów Billy Batson i jego przybrane dzieci wciąż uczą się, jak zarządzać swoim nastoletnim życiem, jednocześnie mając dorosłych jako alter ego superbohaterów. Oczywiście Adam Driver w filmie 65 też sobie nieźle radzi. Aczkolwiek to już zupełnie inna bajka.

Jednak, gdy napotykają Córy Atlasa, potężne trio bogów z czasów starożytnych przybywa na Ziemię, aby odszukać moc, która została im skradziona w przeszłości. Billy i Shazam toczą wojnę o swoją moc, życie oraz przeznaczenie ich planety. Netflix może szybko to zmienić. Można powiedzieć, że sporo osób czekało też na film Luther: Zmrok. To oczywiście kontynuacja serialu z tą samą obsadą aktorską. Gorąco polecamy.

Shazam 2 na VOD, gdzie obejrzeć cały film online?

Shazam! Najnowszy zwiastun 2 pojawił się w czwartek i wydaje się ujawniać całość filmu. Są wielkie rewelacje i wielkie bójki, mnóstwo humoru i coś, co wydaje się ostatnią sceną walki filmu. To nie jest tak, że wydaje się to w ogóle ważne, czy to w dramatyczny sposób, czy jako część szerszego kontekstu. Rodzina superbohaterów powraca. Lista obejmuje Asher Angel jako Billy Batson. Jack Dylan Grazer/Adam Broody jako Freddy Freeman; Ian Chen/Ross Butler jako Eugene Choi; Faithe Herman/Meagan Good jako Darla Dudley. Jovan Armand/D.J. Cotrona dla Pedro Peny; i Grace Caroline Currey jako Mary Bromfield.

Lepiej oglądać Gniew bogów na Zalukaj, CDA, FILI czy Zerion?

Marta Milans i Cooper Andrews również powtórzą swoje role w roli Rosy. Także Victora Vasqueza, przybranych rodziców Billy’ego i jego rodzeństwa. W przeszłości, jak ostatnio w San Diego Comic-Con 2022, Warner Bros. był całkowicie zainteresowany nową wersją, którą był DCEU. Nowa wersja obracałaby się wokół Shazama i rodziny Shazam. Black Adam jako antagonistą, a może nawet złoczyńcą, którego ważną rolę odgrywało Justice Society. Po niesatysfakcjonującym występie filmu Black Adam w kasie i nowej administracji, która przejęła stery filmowe, nie wiemy, co to jest w planach. Natomiast cały film online już w całości wygląda dobrze. Czyli mamy to czego chcieliśmy.

Podobne filmy do Shazam! Gniew bogów:
Inne filmy online CDA