Baywatch. Słoneczny patrol Cały film (2017) • Online • CDA Vider

CDA Vider » Filmy Akcji » Baywatch. Słoneczny patrol
Baywatch. Słoneczny patrol cały film CDA

Baywatch. Słoneczny patrol • CDA

Oryginalny tytuł: Baywatch

I „Baywatch: Słoneczny patrol”, i „Transformers: Ostatni Rycerz” są niemożliwie głupie, traktują widza jak idiotę, nie wnoszą niczego do jakiejkolwiek dyskusji, ale sprawdzają się całkiem nieźle w roli eskapistycznej rozrywki, na której można wyłączyć mózg, żeby sobie odpoczął. Dzisiaj „Słoneczny patrol” jest traktowany raczej jako efekciarska bzdurka, ewentualnie podstawa do prześmiewczych memów atrakcyjnych ludziach biegających w coraz bardziej zwolnionym tempie, ale nikt nie może zaprzeczyć, iż był to jeszcze nie tak dawno temu fenomen kulturowy. Tym razem topielców ratować mają takie gwiazdy jak Dwayne Johnson ( Rampage , seria Szybcy i wściekli , obrazy takie jak San Andreas , Agent i pół, Dorwać Smarta, Mumia powraca , Król Skorpion), Zac Efron (którego mogliśmy oglądać w High School Musical czy Szczęściarzu) oraz na przykład Alexandra Daddario (również San Andreas , seriale Detektyw , Białe kołnierzyki i The Last Man on Earth, filmy z serii Percym Jacksonie) Gościnnie ma też pojawić się sam David Hasselhoff. Do takiego wniosku doszli zapewne twórcy serialu Baywatch (u nas wyświetlany jako Słoneczny patrol), którzy w 1989 zatrudnili kilku przystojniaków (w tym święcącego w owych czasach triumfy Davida Hasselhoffa , Pamelę Anderson, Carmen Electrę, Erikę Eleniak, Davida Charveta, czy też Davida Chokachi i wielu, wielu innych), kazali im biegać po plaży w kąpielówkach i ratować topiących się ludzi.

„Słoneczny patrol” należało zostawić tam, gdzie jego miejsce, czyli w stylistyce lat 90. Słońce, plaża, młode kobiety wyglądzie jak spod skalpela, kilka ikon jak Pamela Anderson czy Carmen Electra. Tym samym ” Baywatch : Słoneczny patrol” wkracza na terytorium bromance’u, czyli filmu tym, że najlepsza na świecie jest męska sztama. Jestem fanem serialu i kiedy usłyszałem że mają zrobić film byłem ciekawy jak wypadnie i nie zawiodłem się:) można że czepiać że nie jest wersja 1do1 ale wyszedł super film Polecam:)

Ludzie zazwyczaj mają jakąś wiedzę na ten temat – wiedzą Davidzie Hasselhoffie, Pameli Anderson i słynnym zwolnionym tempie, w jakim poruszali się ratownicy biegnący po plaży, ale czułem, że poza tym, nadszedł czas, by odświeżyć „Baywatch”, pokazać go na nowo. Dlatego tak bardzo dziwi decyzja twórców filmu kinowego, by z jednej strony trzymać się kurczowo popularnych elementów serialu (bieganie w zwolnionym tempie jest w filmie jednocześnie wyszydzane i gloryfikowane), a z drugiej traktować go jako obiekt kpin, który ktoś musiał wreszcie przerobić na jeszcze bardziej efekciarski hollywoodzki film. W „Baywatch: Słonecznym patrolu” Dwayne Johnson wykonuje – oczywiście, w zwolnionym tempie – sprawną akcję ratunkową, która zdaje się mieć wszystko poza sensem.

Na siłę można się oczywiście doszukiwać pozytywów, jak zrobił to choćby New York Times (film sprawdzi się jako bezmyślna, wakacyjna rozrywka) czy Time Out New York (aktorzy ratują produkcję przed totalną katastrofą), ale… czy jest sens? Nie wierzę, że to mówie, ale problemem tego filmu jest to, Dwayne jest tam ładniejszy od lasek… xD. Słoneczny patrol cda online film po polsku zalukaj online gdzie -> Film online i do pobrania — poniżej podsyłam zródło do strony z filmami w jakosci HD ➡️➡️➡️ Wystarczy Kliknać Obrazek ⬅️⬅️⬅️.

Baywatch sloneczny patrol 2017 Cały film za darmo – Serwery bez limitów bez logowania //// Aby zobaczyć film oglądaj Oglądaj film tutaj: -/film-online-lektor-pl-za-darmo-baywatch-sloneczny-patrol-2017-.html Jeśli nie widzisz linku zamień odpowienio z tego kodu: xsuper-filmyZAMIEN NA KROKPEpl/film-online-lektor-pl-za-darmo-baywatch-sloneczny-patrol-2017-ZAMIEN NA KROKPEhtml Tagi baywatch sloneczny patrol 2017 caly film online baywatch sloneczny patrol 2017 film online z lektorem baywatch sloneczny patrol 2017 caly film lektor pl caly film za darmo lektor pl baywatch sloneczny patrol 2017 baywatch sloneczny patrol 2017 caly film bez rejestracji baywatch sloneczny patrol 2017 film z lektorem online cda film bez limitu lektor pl baywatch sloneczny patrol 2017 baywatch sloneczny patrol 2017 pelny film ogladaj caly film za darmo baywatch sloneczny patrol 2017 baywatch sloneczny patrol 2017 bez rejestracji film online film 2016 do obejrzenia lektor baywatch sloneczny patrol 2017 film online bez rejestracji i logowania baywatch sloneczny patrol 2017 film online za darmo baywatch sloneczny patrol 2017 film online za darmo bez limitu baywatch sloneczny patrol 2017 baywatch sloneczny patrol 2017 film z lektorem film z polskim lektorem baywatch sloneczny patrol 2017 film za darmo bez rejestracji baywatch sloneczny patrol 2017 film lektor pl baywatch sloneczny patrol 2017….. ENJOY!. Słoneczny Patrol to nic więcej jak kolejna komedia z wulgarnymi dowcipami pokroju Sąsiedzi Jedyne co widzowi zostaje w głowie po seansie to fakt, że Zac Efron będzie miał niedługo lepiej wyrzeźbioną sylwetkę niż Dwayne Johnson.

Podobne filmy do Baywatch. Słoneczny patrol:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Inne filmy online CDA