Sicario 2: Soldado Cały film (2018) • Online • CDA Vider

CDA Vider » Filmy Akcji » Sicario 2: Soldado
Sicario 2: Soldado cały film CDA

Sicario 2: Soldado • CDA

Oryginalny tytuł: Sicario: Day of the Soldado

1h 58min

Filmy AkcjiThrillery

7.2
7.2/10 10 266 głosów

2018

Sequel „Sicario” jednego z najlepszych i najbardziej wstrząsających thrillerów roku 2016, będzie miał premierę 20 lipca 2018 r. Tym razem fabuła skupi się najbardziej tajemniczej postaci opowieści, a na pierwszym planie błyszczeć będzie niezastąpiony Benicio del Toro. Kolejny w 2018 roku film Stevena Spielberga jest adaptacją książki „Player One” Ernesta Cline’a, która będzie skupiać ikony popkultury, podczas -rozgrywającej się z perspektywy głównego bohatera w wirtualnej rzeczywistości – akcji filmu. W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię przetwarzaniu Twoich danych oraz nowych zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Benicio del Toro jako sicario – walczący z kartelami narkotykowymi zabójca, który podejmuje się samotnej misji po drugiej stronie amerykańsko-meksykańskiej granicy, która cofa go w głąb mrocznej przeszłości.

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. 25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie Ochronie Danych”). Na ekranie Emily Blunt (Dziewczyna z pociągu), Josh Brolin (Everest) oraz Benicio del Toro (Wada ukryta) w pustynnych krajobrazach uchwyconych przez Rogera Deakisa, laureata Oscara za zdjęcia do filmu Blade Runner 2049.

Obok fantastycznego Benicio del Toro, zobaczymy również Josha Brolin’a, znanego z filmów „Traffic”, „Podejrzani”, „21 gramów” i „Nożownik”, a także Catherine Keener, która zagrała w oscarowym „Uciekaj!” oraz takich produkcjach jak „Kapitan Phillips”, „Wszystko za życie” czy „Capote”. Oprócz del Toro, na ekranie zobaczymy Josha Brolina (Thanos w filmach Marvela, To nie jest kraj dla starych ludzi, American Gangster, Sin City 2: Damulka warta grzechu), Isabelę Moner (100 rzeczy do przeżycia przed liceum, Transformers: Ostatni rycerz), Jeffrey’a Donovana (Fargo) oraz Manuela Garcię-Rulfo (serial Od zmierzchu do świtu, Siedmiu wspaniałych z 2016 roku). Od 25 maja 2018 r. wchodzi w życie istotna zmiana przepisów dotyczących ochrony danych osobowych, dlatego chcielibyśmy przekazać Ci kilka informacji, które zawarliśmy w tym miejscu i w Polityce Prywatności oraz regulaminie Jeśli chciałbyś otrzymywać od nas wiadomości, wyraź swoja zgodę zaznaczając poniższe pola.

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”). Nowy film Larsa von Trier’a („Melancholia”, „Antychryst”, „Tańcząc w ciemnościach”, „Nimfomanka”) którym wciąż nie wiele wiadomo poza tym, że jest nowym filmem Larsa von Trier’a. Pierwszy film okazał się bardzo pozytywnym zaskoczeniem, i myślę, że podobnie może być w tym przypadku.

Mieszający ze sobą gatunki thrillera, filmu szpiegowskiego czy mrocznej baśni, Kształt wody opowiada czasach zimnej wojny i bohaterce, która pracując jako analityczka w tajnym laboratorium rządowym, pewnego dnia wraz z koleżanką odkrywa kulisy niezwykłego eksperymentu, który może mieć wpływ na losy świata. Sicario 2: Soldado Sicario: Day of the Soldado 2018 cały film lektor pl I tak, ukraińscy żołnierze przy użyciu: moździerzy kaliber 120 i 82 mm oraz opancerzonych wozów bojowych i wyrzutni pocisków przeciwpancernych, a także różnego rodzaju granatników i broni maszynowej, 8 razy w ciągu minionej doby ostrzeliwali terytorium ŁRL w rejonie 6 miejscowości. Zapraszamy na nowy cykl działu filmowego , w którym będziemy wybierać dla Was najlepsze filmy spośród premier kinowych oraz nowości z najpopularniejszych platform streamingowych.

W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. W drugiej części „Sicario” Matt i Alejandro powracają na pogranicze amerykańsko-meksykańskie, by dopaść Carlosa Reyesa, narkotykowego barona, który trudni się także przemytem broni dla terrorystów. Sicario 2: Soldado, Sicario: Day of the Soldado (2018) Agent CIA Matt Graver (Josh Brolin) oraz działający pod przykrywką agent operacyjny Alejandro Gillick (Benicio del Toro) zostają wyznaczeni do kolejnej misji.

Polski tytuł filmu to „Sicario 2: Soldado – ENG – CAM” a zagraniczny „Sicario: Day of the Soldado” który premiere miał w „2018” roku.

Podobne filmy do Sicario 2: Soldado:
Inne filmy online CDA