Wcielenie (Malignant) Cały film (2021) • Online • CDA Vider

CDA Vider » Horrory » Wcielenie (Malignant)
Wcielenie (Malignant) cały film CDA

Wcielenie (Malignant) • CDA

Oryginalny tytuł: Malignant

Rok premiery:

1h 51min

Horrory

6.1
6.1/10 2 451 głosów

2021

USA

Oglądaj cały film Wcielenie (Malignant) online HD

Filmowiec James Wan po raz kolejny powraca do swoich horrorów w filmie Wcielenie (Malignant). W pierwszym zwiastunie, który zadebiutował w sieci widzimy wiele ciekawego. Wan opowiada o tym, co sprawia, że ​​Malignant jest innym rodzajem horroru niż jego poprzednie dzieła, takie jak Obecność, Piła i Naznaczony. Moim zdaniem i tak znajdziemy dużo podobieństw. Nazwał swój film „nową linią” i powrotem do bardziej surowych, thrillerowych korzeni. Malignant śledzi Madison Mitchell (Annabelle Wallis), która cierpi z powodu dziwacznych, przerażających wizji brutalnych morderstw. To przerażające.

Aby powstrzymać zabójcę i uratować się, Madison musi liczyć się ze swoją niespokojną przeszłością. Złośliwy sygnalizuje powrót Wana do reżyserowania horrorów i jest to typowo straszne rzeczy. Napisana przez Akelę Coopera, na podstawie opowiadania Wana i Ingrid Bisu. To bohaterka, która również pojawia się w filmie. Madison jest sparaliżowana szokującymi wizjami makabrycznych morderstw, a jej udręka nasila się, gdy odkrywa, że ​​te sny na jawie są w rzeczywistości przerażającymi rzeczywistościami. Przy takich momentach mam ochotę obejrzeć Psi Patrol Film z małymi pociechami. Tam nie ma takich strasznych rzeczy. Na szczęście.

Wcielenie (Wcielenie (Malignant) online Lektor PL

Złowrogą postacią nękającą Madison jest Gabriel, który zwiastun ujawnia, że ​​był obecny w jej dzieciństwie i którego nazywała wtedy „diabłem”. Zwiastun ujawnia, że ​​Madison miała bardzo niespokojną młodość, zanim dołączyła do swojej nowej przybranej rodziny. Wygląda na to, że niewiele pamięta ze swojej mrocznej przeszłości, dopóki nie pojawią się oficjalne dokumenty i domowe nagrania wideo. Z historią Wana, Ingrid Bisu i Akelą Cooper oraz scenariuszem Coopera, przesłanka filmu wygląda prosto i przerażająco. Madison wciąż ma okropne wizje przedstawiające morderstwa, które stają się jeszcze straszniejsze, gdy odkrywa, że ​​morderstwa widzi, że naprawdę się dzieją.

Dlatego film Wcielenie (Malignant) jest tak przerażający. Sprawia jednak wrażenie, że wydaje się, że zabójstwa dokonał wyimaginowany przyjaciel Madison z dzieciństwa. Kim właściwie jest Gabriel? Również tutaj Wan jest nieśmiały, jeśli chodzi o dokładną naturę złoczyńcy swojego filmu, ale obiecuje, że wybór tego konkretnego wroga pozwolił mu również wstrząsnąć własnym stylem filmowym i nie powtarzać się, co jest głównym powodem, dla którego chciał nawet zrobić ten film. Ten film kryje więcej takich pytań.

Malignant (2021) online w jakości HD

Złośliwy, obiecuje Wan, nie jest „filmem przerażającym” i że osoby zaznajomione z jego filmografią mogą błędnie założyć, jak rozegra się horror i elementy stylistyczne w filmie. Ale o tym już słyszeliśmy wiele razy. Oprócz Annabelle Wallis jako Madison, w filmie zagra Maddie Hasson jako jej siostra Sydney. Relacja między parą jest integralnym elementem filmu, a Wan uważa go za siostrzaną historię śledczą. No to zapraszamy na seans online bez limitu.

Opowieść z grubsza dotyczy tego, czego teraz doświadcza Madison. Z jakiegoś powodu ma wizje tej serii naprawdę makabrycznych, makabrycznych morderstw. I nie wie, co się z nią dzieje. Czuje, że jest to w jakiś sposób połączone z nią i tak dalej. A jej siostra i ona próbują to rozwiązać. Więc próbują dowiedzieć się, co się tutaj dzieje. I żartuję, że to jak horror w Krainie Lodu. Naprawdę jest. Istnieje horrorowa wersja Krainy Lodu, w której jest trochę siostrzanego koleżeństwa, ale wokół nich dzieje się wiele szalonych rzeczy.

Podobne filmy do Wcielenie (Malignant):
Inne filmy online CDA