Psi Patrol Film Cały film (2021) • Zalukaj Online • CDA

PL HD
Psi Patrol Film cały film CDA

Psi Patrol Film • CDA

Oryginalny tytuł: Paw Patrol: The Movie

Rok premiery:

1h 28min

Filmy AnimowaneFilmy Familijne

/10 3 122 głosów

2021

Oglądaj cały film Psi Patrol Film online HD

W Psi Patrol Film, pełnometrażowej adaptacji telewizyjnej sensacji dla dzieci, Ryder i pieski przenoszą się do Adventure City. To miasto, gdzie Ryder zbudował już zaawansowaną technologicznie wieżę, która wznosi się nad panoramą. Ta zmiana rodzi tylko dalsze pytania dotyczące oficjalnej jurysdykcji Psiego Patrolu. Ryder w końcu ujawnia źródło swoich dochodów. Nowa wieża została sfinansowana przez oficjalnie licencjonowane towary Psi Patrol. Takie, które, jak donosi z przymrużeniem oka, sprzedają się jak ciepłe bułeczki. Inaczej dzieje się w filmie Respect (2021). Zresztą to zupełnie inny gatunek filmowy.

Psi Patrol Film online Dubbing PL

W porządku teraz. Wydaje się, że po obejrzeniu wersji filmowej są to surowe osądy, co wydaje się nieszkodliwą zabawą dla docelowej publiczności. Łatwo zrozumieć, dlaczego dzieci utożsamiają się z bohaterskimi szczeniakami. Pieskami, którym udaje się nieustannie ratować dzień w pomysłowy sposób, a jednocześnie napędzane nieustannymi porcjami psich smakołyków. Chociaż animacja komputerowa nie sprawi, że ludzie z Pixar nie prześpią się, jest wystarczająco skuteczna. A kiedy te kreskówkowe kły mrugają swoimi niemożliwie dużymi oczami, trudno nie żałować, że nie jedziesz prosto z teatru do lokalnego psa.

Sądząc po dziwacznych interpretacjach prawa federalnego i lokalnego, Psi Patrol toczy się w alternatywnym wszechświecie. Ale z drugiej strony, podobnie jak większość mediów skierowanych do dzieci, których żaden dorosły bez opieki nigdy by nie oglądał. Programy takie jak Psi Patrol nie zapewniają ciepłej wspólnej płaszczyzny dla dzieci i ich opiekunów; istnieją po to, by przenieść młodszych widzów w strefę rozproszenia. Psi Patrol Film jest całkiem ciekawy i bez problemu poleciłbym go wszystkim dzieciom.

Świetny film animowany online

Jest to forma łagodnego zaniedbania, którą wielu rodziców musi czasami stosować, a wraz z pojawieniem się strumieniowego przesyłania wideo na żądanie (w połączeniu z opcją kinową, która jest niedostępna dla wielu rodzin), pełnometrażowa wersja ośmioletniego serialu czuje się trochę zbędny. Jako opiekunka do dzieci film niewiele różni się od krótkiego maratonu odcinków.

Fabuła filmu rozpoczyna się, gdy długoletni wróg Patrolu, burmistrz Humdinger (Ron Pardo), przejmuje pobliską tętniącą życiem metropolię Adventure City i grozi jej zniszczeniem za pomocą serii skandalicznie głupich pomysłów. Takich jak ogromny pokaz sztucznych ogni, który może zmienić miasto w ogniste piekło i kombinację kolejki górskiej do góry nogami, która działa dokładnie tak, jak można się spodziewać. Psi Patrol udaje się do Adventure City, gdzie z pomocą swojego najnowszego członka, jamnika miniaturowego Liberty ruszają do akcji. Osiedlają się również w nowej, okazałej siedzibie, opłacanej przez „oficjalnie licencjonowane towary Psi Patrol”. Tak to wygląda w wersji Dubbing PL.

Podobne filmy do Psi Patrol Film:
Inne filmy online CDA