Stargirl zalukaj online

Stargirl • Wszystkie sezony i odcinki

Oryginalny tytuł: Stargirl

Gdzie oglądać serial Stargirl online?

Ten serial został opracowany dla DC Universe. Oodcinki będą miały swoją premierę dzień wcześniej na platformie streamingowej. Serial Stargirl online jest znacznie młodszy i lżejszy niż zmiennie ponure i złośliwe produkcje. Chodzi o seriale takie jak Titans, Doom Patrol i ukochana animowana Harley Quinn. Moim zdaniem dzięki temu znacznie lepiej pasuje do The CW. Tak więc chwała każdemu, kto zdał sobie sprawę, że udział w tej akcji był dobrym pomysłem.

Postać Courtney Whitmore jest bardzo osobista dla Geoffa Johnsa. Autora, który wzorował dziewczynę, która miała zostać Stargirl. Testował to na młodszej siostrze, która zginęła w katastrofie samolotu TWA 800 w 1996 roku. Jak napisał Johns w liście przesłanym wraz z odcinkami Stargirl: „To jej duch i optymistyczna energia chciałem przywrócić światu”. Stargirl ma również ogromne korzyści z tego, że jest premierą. W tym trudnym czasie na pewno skoczy jej oglądalność. Trudno sobie wyobrazić, by w telewizji kiedykolwiek brakowało seriali o superbohaterach, ale premiera Stargirl przychodzi w momencie, kiedy możemy nie mieć przesytu.

Seriale o superbohaterach mają swój klimat

Jeśli chodzi o fabułę, Stargirl nie przełamuje wielu schematów. Złoczyńcy przedstawieni w pierwszych trzech odcinkach są w większości nie do odróżnienia od wielu łotrów z galerii Arrowverse. Dramat pomiędzy świeżo przeniesionym nastolatkiem a ich ojczymem to opowieść stara jak świat. Ale wiele uroku pochodzi bezpośrednio z obsady. Luke Wilson został wysłany na tę Ziemię, aby zagrać banalnego ojczyma. Takiego, który po prostu robi wszystko, co w jego mocy, podczas gdy Bassinger jest niekwestionowaną gwiazdą. To trochę inaczej jak w serialu Agenci T.A.R.C.Z.Y. online. Ale to chyba logiczna rzecz.

Rezultat jest taki, że serial, który często jest pochodną aż do odwrócenia uwagi, może w rzeczywistości zaspokoić potrzebę widzów, którzy będą mogli skoncentrować się na okazjonalnych urokach. Dopóki nie powrócą lepsze programy o superbohaterach. Stargirl, stworzony przez Geoffa Johnsa na podstawie jego własnego, bardzo osobistego komiksu, rozpoczyna się 10 lat temu śmiercią bohatera znanego jako Starman. W ramach czystki członków Justice Society of America przez nikczemne społeczeństwo niesprawiedliwości.

Podobne seriale do Stargirl:
Zalukaj inne seriale online CDA