Titans

Titans

Titans

44 min

7.4
IMDb 7.4/10 11 341 votes

2018

Opis

Okazuje się jednak, że Titans nie będzie serialem ekskluzywnie dostępnym tylko na DC Universe. Serial „Titans” podąża śladami Robina, który wyłania się z mroków Gotham City jako przywódca nowej ekipy bohaterów, w której skład wchodzą także Raven, Starfire i Beast Boy. Fabuła „Titans” ma skupić się na Dicku Graysonie, który wychodzi z cienia Batmana i staje się Nightwingiem, przywódcą grupy nowych superbohaterów, w której mają się znaleźć Starfire i Raven. Geoff Johns z DC Comics oficjalnie potwierdził, że zdjęcia do pilotowego odcinka serialu „Titans” superbohaterach DC Comics rozpoczną się w 2015 roku.

Już jesienią wystartuje DC Universe – nowy serwis VOD z filmami, serialami, komiksami i gadżetami od DC Comics (sam nie tak dawno deklarowałem się, że na pewno wykupię do niego dostęp). Jednak w przypadku serialu Titans mamy streaming DC Universe – serwis w całości kontrolowany przez AT&T, którego prezes snuje wielkie plany w związku z HBO, nazywając tę markę perłą w kornie WarnerMedia. W Stanach serial będzie udostępniany na platformie streamingowej DC, gdzie pojawią się również inne produkcje, jak np. „Swamp Thing”.

Nasuwa się tutaj pytanie, jak serial będzie się odnosił do pełnometrażowego filmu z młodymi tytanami, który przecież również jest ciągle w planach. Jednak patrząc na to z perspektywy widza, który ma abonament w Netfliksie, a na produkcje z DC Universe czeka, czy jest ich po prostu ciekaw, HBO przestaje mieć dla niego znaczenie. Polscy fani adaptacji komiksów DC Comics nerwowo siedzieli i czekali, zastanawiając się, czy i gdzie będą mogli obejrzeć nie tylko Titans, ale również Doom Patrol, Stargirl, Swamp Thing czy Metropolis.

Również serial Titans wzbudził negatywne emocje, ze względu na słynne słowa: „jbać Batmana” wypowiedziane przez Robina w premierowym trailerze oraz nową wersję Starfire. Opowieść zmaganiach grupy młodych herosów składających się z Robina, Raven, Beast Boya i Starfire to jedna z uwielbianych historii znanych z komiksów DC. Młodzi Tytani doczekali się wcześniej dwóch pełnoprawnych seriali animowanych, filmu kinowego i całej masy mniejszych występów w produkcjach spod znaku DC. Sposób w jaki firma traktowała grupę był też przez lata źródłem kontrowersji wśród fanów.

Propozycje dla ciebie
×
Życzymy miłego seansu!