Księgarnia z marzeniami Cały film (2017) • Online • CDA Vider

CDA Vider » Dramaty » Księgarnia z marzeniami
Księgarnia z marzeniami cały film CDA

Księgarnia z marzeniami • CDA

Oryginalny tytuł: The Bookshop

1h 58min

Dramaty

6.3
6.3/10 1 851 głosów

2017

Według mnie autorka na początku przesadzała z pechem głównej bohaterki(ciągłe potykanie się, wygadywanie głupot przy chłopaku,który jej się podoba,pokazanie majtek przed 300 osobami w teatrze,a potem filmiki upokarzające ją na YouTube i innych portalach),a zaledwie tydzień później ogromne szczęście (darmowa wycieczka do Nowego Yorku,zakwaterowanie w jednym z droższych hoteli,poznanie przystojnego chłopaka itp.).Kolejnym minusem tej książki jest jej PRZEWIDYWALNOŚĆ-czytelnik od razu może się domyśleć jak dalej potoczą się losy Penny.Słabym punktem tej książki jest także jej NIEREALNOŚĆ-do sklepu ślubnego rodziców Penny (w Brighton w Anglii) przychodzi para z USA, która prosi przygotowanie wesela w Nowym Yorku.Płacą za wszystkie loty,drogi hotel,wyżywienie:rodzicom Penny,Penny oraz jej przyjacielowi tylko dlatego, że spodobała się im wystawa w ich sklepie.Kolejnym rozczarowaniem był blog Penny-według mnie nie pisała niczym sensownym,a jej… Księgarnia Marzeń wspiera niewielkie księgarnie, które nie tylko zajmują się sprzedażą, ale są także miejscem spotkań ludzi, dla których książki są ważną częścią życia i inspiracją do rozwoju. Oprócz książek i publikacji elektroniczny takich jak e-booki, nasz sklep online oferuje również zabawki dla dzieci, gry, filmy DVD i muzykę na płytach CD. Cały asortyment naszej księgarni online to przeszło 250 000 produktów które są dostępne natychmiast. to księgarnia internetowa, w której znajdziesz nie tylko książki w atrakcyjnych cenach, ale także artykuły szkolne i papiernicze , filmy DVD oraz Blu-ray , płyty CD , vinyle i wiele innych z szybką dostawą pod Twoje drzwi.

Choć kiedy mamy już jakieś obeznanie z kinem Almodóvara, to czy możemy się nie spodziewać, że początkowe uwięzienie Mariny w jej własnym domu przez niepoprawnie zakochanego w niej Rickiego, będzie tylko wstępem do długiej gry namiętności, na końcu której Marina wypowie słowa zapowiedziane w tytule filmu? W tym celu prosimy odwiedzenie naszej nowej zakładki „RODO” Ponadto chcielibyśmy poinformować, że z dniem 25 maja 2018 r. ulegają zmianie niektóre postanowienia regulaminu korzystania z naszego sklepu internetowego „”. Poza wprowadzeniem nowego rozdziału ochronie danych osobowych dokonaliśmy również aktualizacji niektórych zapisów oferowanych towarach oraz drobnych korekt redakcyjnych i porządkujących. „Girl Online” to jedna z tych książek, które niewiele wnoszą do życia, więc najlepiej je sobie odpuścić, ponieważ dobrych, zabawnych i miłych powieści w podobnym tonie oraz napisanych zdecydowanie lepiej jest bez liku i to one są godne uwagi.

Gdy po raz pierwszy czytałam zarys fabuły „Girl Online” pomyślałam, że ta powieść może być naprawdę sympatyczna, poza tym zachęciła mnie do siebie okładką – jak się okazuje, idealnie oddającą klimat jej wnętrza. Po chwili jednak okazuje się, że ów nurek to zmyślny gadżet erotyczny, a jego wysiłki mają uprzyjemnić kąpiel Mariny, byłej prostytutki, stawiającej swoje pierwsze kroki w produkcjach kina klasy B. Te przezabawne ujęcia są swego rodzaju odbiciem całego filmu w pigułce, gdzie nic nie jest takim, jakim wydaje się być na początku. Czytając „Girl Online” naprawdę nie można pozbyć się wrażenia, że autorka doskonale wiedziała jak wyglądają mniej lub bardziej poważne problemy współczesnej młodzieży.

Penny ma także sekret, w który wtajemniczony jest tylko Elliot – nastolatka pisze blog, gdzie pod nickiem „Girl Online” anonimowo dzieli się ze światem swoimi najskrytszymi myślami i atakami paniki, będącymi następstwem okropnego wypadku.

Podobne filmy do Księgarnia z marzeniami:
Inne filmy online CDA