Small World (2021) - OGLĄDAJ ONLINE

Small World (2021)

Small World (2021)

Oryginalny tytuł: Small World

1h 57min Dramat

6.2
IMDb 6.2/10 3 451 głosów

2021

Oglądaj cały film Small World (2021) online HD

To ciekawe, że znów film Patryka Vegi pojawia się na rynku. Tym razem ten ciekawy film nosi tytuł Small World online. Wielu z Was na pewno już dawno słyszało o tym filmie. Niektórzy pewnie dopiero po zwiastunie reżyserskim. Ciekawym polskim filmem jest też film Mistrz online, który teoretycznie pojawił się w zeszłym roku. Niestety przez pandemię dopiero parę dni temu mieliśmy jego premierę w kinie. Patryk Vega nie zatrzymuje się i co chwila tworzy nowe filmy, które nie zawsze są takie jak być powinny. Ale wiadomo, że najważniejsza rzecz, czyli oglądalność musi się zgadzać. A to akurat Vega robi wyśmienicie.

Patryk Vega znów zaskakuje nowym filmem

Fabuła jest całkiem ciekawa. To pewnie też już wszędzie czytaliście. Natomiast wygląda to następująco. W bardzo dziwnych okolicznościach porywacze porywają młodą dziewczynkę. To wszystko dzieje się tuż przed rodzinnym domem. I tutaj pojawia się pewien policjant, który będzie prowadził te sprawę. Do czego będzie zdolny się posunąć ten policjant w filmie Small World online? Tego dowiecie się po obejrzeniu filmu online bez limitu. Polecamy oczywiście oglądać cały film w jakości 4k. Jest też dostępna wersja ultra HD ale to tylko dla tych co mają słabsze ekrany lub Internet. Reszta śmiało może oglądać ten film online w najlepszej jakości.

Small World (2021) online bez limitu na VOD

Obsada wygląda obiecująco. Zdziwiła mnie tylko rola Julii Wieniawy-Narkiewicz. Widzę, że młoda aktorka powoli odnajduje się w dużych produkcjach. Kiedyś zaczynała oczywiście w serialu rodzinka.pl. Pozostali członkowie obsady filmu Small World to Piotr Adamczyk, Marieta Żukowska, Piotr Stramowski. Widzimy też w tym filmie online kilku zagranicznych aktorów. Takich jak Enrique Arce, Aleksey Serebryakov, Oleg Veber, Andris Keiss i Anastasiya Mikulchina. Można powiedzieć, że tym razem mamy więcej obcokrajowców. Miejmy nadzieję, że cały film online bez limitu na VOD będzie dużo lepszy jak inne produkcje Vegi. Chociaż już wiadomo, że w listopadzie pojawi się kolejny, nowy film Patryka Vegi. Rok 2021 zapowiada się ciekawie.

Zobacz też