Kopciuszek (Cinderella) 2021 - OGLĄDAJ ONLINE

Kopciuszek (Cinderella) 2021

Kopciuszek (Cinderella) 2021

Oryginalny tytuł: Cinderella

1h 53min FamilijnyFantasy

5.5
IMDb 5.5/10 2 512 głosów

2021

Oglądaj cały film Kopciuszek (Cinderella) 2021 online HD

Kopciuszek (Cinderella) to nowa odsłona klasycznej baśni. Oczywiście za produkcję zabrał się nie kto inny jak serwis Amazon Prime Video. To ten sami serwis, który zabrał się za tworzenie serialu w uniwersum Władcy pierścieni. Wracając jednak do naszego musicalu to zrobili całkiem dobrą robotę. Szczerze na początku myślałem, że to film od Disneya. Przecież Kopciuszek zawsze kojarzył mi się właśnie z ich bajkami. Takie filmy bardzo lubimy i szanujemy. Ten film zaskoczył mnie pozytywnie, podobnie jak film Żeby nie było śladów. Musicie go koniecznie obejrzeć, to Polska produkcja, która pokazuje ogromny problem w naszym społeczeństwie.

Kopciuszek (Cinderella) online Dubbing PL

Cały film online jest świetny. Spodoba się przede wszystkim fanom musicali. Film ma w sobie to coś dzięki świetnej obsadzie aktorskiej. W jej skład wchodzą takie nazwiska jak Camila Cabello, Maddie Bailio, Charlotte Spencer, Minnie Driver, John Mulaney, James Corden, Romesh Ranganathan, Fra Fee oraz Nikkita Chadha. Reżyserka jest też odpowiedzialna w pełni za scenariusz do filmu Kopciuszek (Cinderella) 2021 online. Mowa oczywiście o Kay Cannon. Jak widać to wszystko wpływa na jakość filmu. Ten możecie obejrzeć bez limitu na VOD w jakości 4k lub Ultra HD. świetną opcją jest też możliwość pobrania (download) i obejrzeniu filmu offline np. w samolocie podczas podróży na wakacje. Niektóre sceny przypominają mi sceny z serialu Sex Education. Ale tylko dlatego, że jedna aktorka jest bardzo podobna.

Cinderella bez limitu na VOD

Fabuła filmu Kopciuszek (Cinderella) online jest dokładnie taka jaką znacie z oryginalnej baśni. Dziewczyna, która na codzień sprząta, gotuje i usługuje dla swojej macochy i przyrodnich sióstr. W końcu idzie na bal ale musi wrócić do północy. Tuż przed powrotem nasza bohaterka zgubiła buta. Książe, który był zachwycony tą dziewczyną postanowił urządzić wielkie mierzenie buta i dzięki temu znaleźć swoją wybrankę serca. Każda dziewczyna z królestwa przyjechała i mierzyła ten but. Każda chciała, aby ten but pasował na jej stopę. Jak wiecie książe w końcu znalazł tę jedyną. Tę, która zgubiła swojego buta. Tą bohaterką jest Kopciuszek. Jak to zazwyczaj bywa w takich bajkach, para żyła długo i szczęśliwie. Jedyna różnica w tym filmie jest taka, że historia Kopciuszka (Cinderella) jest przedstawiona jako musical.

Zobacz też