Kochając Pabla, nienawidząc Escobara Cały film (2017) • Online • CDA Vider

CDA Vider » Filmy Biograficzne » Kochając Pabla, nienawidząc Escobara
Kochając Pabla, nienawidząc Escobara cały film CDA

Kochając Pabla, nienawidząc Escobara • CDA

Oryginalny tytuł: Loving Pablo

Żaden film nie odda tego co książki Książkę którą zakupiłam ostatnio na stronie Empik pt. Kochając Pabla, Nienawidząc Escobara jest biografią i dokumentem Virgini Vallejo kochanki Pablo Escobara słynnego barona narkotykowego Książkę zakupiłam po obejrzeniu z nią wywiadu , było mi na prawdę mało z zapałem i moją ciekawością chciałam więcej się dowiedzieć życiu tej kobiety i jej kochanka Książka już przeczytana 🙂 zajęło mi to dwa dni 🙂 Czytelnicy zachęcam bardzo do zakupu tej książki jest po prostu niesamowita ! – Tak naprawdę Joaco jest jak pozytywka – usłyszę później słowa Anibala skierowane do Pabla – ale do tego taki z niego straszny skąpiec, że potrafi przez całe popołudnie próbować wcisnąć komuś perski dywan, żeby zarobić tysiąc dolarów, zamiast poświęcić tyle samo czasu i wysiłku na sprzedaż pięciuset kilo koki, za co mógłby sobie kupić dziesięć magazynów pełnych dywanów! Kochając Pabla, nienawidząc Escobara Loving Pablo 2017 Kochając Pabla, nienawidząc Escobara Loving Pablo 2017 film za darmo z lektorem Kochając Pabla, nienawidząc Escobara Loving Pablo 2017 film online pl film online bez rejestracji Kochając Pabla, nienawidząc Escobara Loving Pablo 2017 Dwaj bracia – wiking i niewolnik – nie wiedzą, że są braćmi, walczą tą samą kobietę, a w finale ich miecze spotkają się i dojdzie do efektownego pojedynku. Dlatego – mimo że książka Kochając Pabla, Nienawidząc Escobara” do najlepszych nie należy – to nic dziwnego, że historią Vallejo zainteresowało się Hollywood.

Mówi się, że miłość jest ślepa i rzadko kiedy to powiedzenie tak idealnie pasuje do takiej historii, jak ta opisana w książce Kochając Pabla, nienawidząc Escobara”. Tak zaczyna się jeden z największych romansów dwudziestego wieku, opisanego przez Virginię Vallejo w książce Kochając Pabla, nienawidząc Escobara. Film „Kochając Pabla, nienawidząc Escobara” opowiada tym jak Pablo Escobar poznaje Virginię Vallejo – piękną i bardzo ambitną gwiazdę kolumbijskiej telewizji.

Dostepny Kochając Pabla, nienawidząc Escobara cda online film po polsku cały film zalukaj w internecie gdzie -> Film online i do pobrania — poniżej podsyłam zródło do strony z filmami w jakosci HD ➡️➡️➡️ Wystarczy Kliknać Obrazek ⬅️⬅️⬅️. Kochając Pabla, nienawidząc Escobara — film online i do pobrania — poniżej podsyłam zródło do strony z filmami w jakosci HD ➡️➡️➡️ Wystarczy Kliknać Obrazek ⬅️⬅️⬅️. ‍ Virginia Vallejo , autorka książki Kochając Pabla, nienawidząc Escobara , to kolumbijska dziennikarka, która na całym świecie jest znana głównie dlatego, że była kochanką najsłynniejszego narkobarona wszechczasów.

Kochając Pabla, Nienawidząc Escobara to pozycja dla tych, których interesuje życie osobiste Pablo Escobara i osób z jego najbliższego otoczenia. Historia opowiadana przez Virginię Vallejo, choć rozciąga się od początków romansu w 1982 do śmierci Escobara, nie wiele mówi tych kilku ostatnich, najbardziej dramatycznych latach jego życia. Tego wszystkiego będzie można dowiedzieć się z lektury książki Kochając Pabla, nienawidząc Escobara, która już w kwietniu ukaże się nakładem wydawnictwa Agora Autorka, która w 2006 roku przy pomocy agentów DEA uciekła z Kolumbii do USA, gdzie otrzymała azyl polityczny, prawdopodobnie przyjedzie w czerwcu do Polski.

W „Kochając Pabla, nienawidząc Escobara” Virginia opisuje, jak jej miłość do barona narkotykowego zmieniła się w zazdrość i w końcu nienawiść, jak w mgnieniu oka stała się dla Escobara wrogiem numer i jak rozpoczęło się na nią wielkie polowanie. Skontaktowała się z Ambasadą Stanów Zjednoczonych w Bogocie i poprosiła azyl w zamian za cenne informacje zarówno na temat Escobara, jak i jego największych wrogów, „El Señora” i „Szachisty”, czyli braci Rodríguez Orejuela z kartelu Cali. Sprawa przeciwko arcywrogom Pabla Escobara, prowadzona przez tego samego prokuratora, który doprowadził do skazania panamskiego dyktatora, zacznie się za kilka tygodni w sądzie stanowym Florydy.

Opis płomiennego romansu tych dwojga nosi tytuł „Kochając Pabla, nienawidząc Escobara” i stał się (w szczególności na rynku południowoamerykańskim) wydawniczym hitem ostatnich lat.

Podobne filmy do Kochając Pabla, nienawidząc Escobara:
Inne filmy online CDA