Jedna dusza Cały film (2023) • Online • CDA Vider

CDA Vider » Dramaty » Jedna dusza
Jedna dusza cały film CDA

Gdzie obejrzeć cały film Jedna dusza (2023) online?

Nadszedł rok 1990, a wraz z nim narodziny Alojza (w tej roli niezapomniany Dawid Ogrodnik). Było to początkowo trudne i dramatyczne wydarzenie, ponieważ jego matka, graną przez Dorotę Kolak, miała zamiar porzucić nowo narodzonego chłopca. Jednak życie miało wobec niego inne plany, które doprowadziły do przełomowego momentu. Film Jedna dusza cda to wspaniała historia, którą wyreżyserował Łukasz Karwowski.

Lata mijały szybko, a mały Alojz stał się twardym górnikiem, który cieszył się szacunkiem i posłuchem kolegów ze swojej kopalni. Jednak ukryta skłonność do alkoholu sprawiła, że codziennie cierpiała jego żona Anna (wspaniale odgrywana przez Małgorzatę Gorol) i dwaj małymi synowie. Cały film online zabierze Wam w świat PRL-u. To będzie niesamowite przeżycie. Podobnie jak w serialu Gęsia skórka 2023, każda historia jest ciekawa.

Polski dramat obyczajowy

W pewnym momencie kobieta doszła do ostateczności i podjęła decyzję, która miała zmienić bieg ich życia. Postanowiła opuścić swojego męża Alojza, nie mogąc dłużej znosić konsekwencji jego uzależnienia od alkoholu.  Cały film Jedna dusza to polski dramat obyczajowy. W skład obsady wchodzą tacy aktorzy jak: Dawid Ogrodnik, Małgorzata Gorol, Dorota Kolak, Tomasz Schuchardt i Dariusz Chojnacki.. To bardzo ciekawe twarze, które świetnie spisały się w tym filmie.

Jedna dusza CDA – cały film online

Jedna dusza CDA powaliła na kolana fanów nie tylko w Polsce. Właśnie wtedy, w najmniej spodziewanym momencie, zdarzyła się katastrofa w kopalni. To właśnie tam Alojz, mimo swojego dotychczasowego zachowania, wykazał się niezwykłą odwagą i bez wahania poświęcił własne życie, aby uratować kolegę, którego wcześniej traktował bezlitośnie. To zdarzenie stanowiło przełom nie tylko w życiu Alojza, ale również całej jego rodziny.

Tragedia, która wydarzyła się w kopalni, przyniosła ze sobą niespodziewane skutki. To była iskra nadziei i odrodzenia. Paradoksalnie, mimo wielu tragicznych konsekwencji, to wydarzenie zjednoczyło rodzinę i pokazało, że nawet w najcięższych chwilach można odnaleźć światełko nadziei. To historia, która uderza w emocje i przypomina nam o potędze ludzkiego heroizmu i poświęcenia.

Podobne filmy do Jedna dusza:
Inne filmy online CDA