Dom nocny (The Night House) Cały film (2021) • Online • CDA Vider

CDA Vider » Horrory » Dom nocny (The Night House)
Dom nocny (The Night House) cały film CDA

Dom nocny (The Night House) • CDA

Oryginalny tytuł: The Night House

Rok premiery:

1h 48min

Horrory

5.2
5.2/10 3 121 głosów

2021

Oglądaj cały film Dom nocny (The Night House) online HD

To tylko jedna z zabawnych myśli, które mogą przebiegać przez twój umysł w pierwszych minutach tego filmu. To niesamowicie intensywny i sadystycznie głośny horror Davida Brucknera. Tytuł powinien Wam być dobrze znany, to oczywiście Dom nocny (The Night House). Pogrążony w głębokim w żalu portretu rozplątywania, który zaczyna się od małego, pustego podskakiwania pontonem przy porcie na brzegu idyllicznego nowojorskiego jeziora. Ścieżka prowadzi do pięknego domu, który Owen (Evan Jonigkeit) zbudował dla swojej żony kilka lat temu. Po takim filmie warto obejrzeć coś łagodniejszego. Mam na myśli polski film The End (2021). Mam nadzieje, że ta opcja się Wam spodoba.

Dom, który zaczął wydawać się znacznie większy od czasu, gdy jego architekt pewnego ranka wypłynął tę łódź do wody i zastrzelił się w głowie. Teraz Beth (Rebecca Hall) mieszka tam sama, pożerając brandy w środku nocy i szperając z dobrych powodów. Powód, dla którego jej mąż odebrał sobie życie. Powód, dla którego jego duch ukazuje się jej każdej nocy. Najpierw jako łomot w drzwi, potem jako nagie widmo spacerujące po jeziorze. Jeszcze później w serii coraz bardziej wrogich i urzekających form. Takie formy prześladowania są najgorsze. Dlatego ten dom nazywamy jak tytuł filmu – Dom nocny.

Film online w wersji 4k Lektor PL lub HD napisy PL

W pewnym momencie, obok tego, który znamy, na niebie wisi drugi krwistoczerwony księżyc. Nie ma dowodów sugerujących, że ma to być wizja największego księżyca Plutona, ale Charon wydaje się tylko zbliżać, gdy „The Night House” ujawnia pełne znaczenie swojego tytułu. Film w wersji Lektor PL może nie do końca zadowolić widzów. Aczkolwiek dobrze wiemy, że zdania na ten temat są mocno podzielone. Niektórzy wolą oglądać filmy z lektorem bo nie lubią czytać. Inny tylko w wersji z polskimi napisami, bo nie lubią jak lektor ich zagłusza.

Jedna sekwencja krzyczy do akcji z ciągłym wstrząsem, który wydaje się trwać przez 15 sekund, a następnie uderza widzów półautomatycznymi wybuchami, aż uraz Beth zostanie prześledzony w ich bębenkach. Teoretycznie jest to dokładnie ten rodzaj formalnej dywersji, której brakuje w standardowym wydaniu. W praktyce jest to tak wrogie i dominujące, że możesz tęsknić za bardziej przewidywalnym podejściem. Dom nocny to bardzo mocny horror online, który możecie zobaczyć w domu bez limitu. Uważajcie, bo jest bardzo, bardzo mocny.

Dom nocny online Lektor PL

Świetne horrory powinny wydawać się niebezpieczne, ale ten sprawia, że ​​czujesz się pobity. W tym świetle największym szokiem jest to, że dramatycznej integralności postaci Beth udaje się przetrwać ten bezlitosny atak dźwiękowy. Jeśli strachy są zbyt przeszywające i uparte, by czuć się tak, jakby zawsze były motywowane historią, zaangażowanie Halla sprawia, że ​​wstrząsy nigdy nie czują się bezosobowe. Dom nocny sprawia, że ciężko będzie nam zasnąć. Film online z dobrymi efektami naprawdę głęboko zapada w pamięć widza.

Nosi film na ramionach, komplikując zwyczajowe podejście gatunku do żalu. Jak już wspomnieliśmy gra Beth jako osobę, która nie boi się śmierci. Osobę, która w jakiś sposób pożera całą ładną biedę wokół swojego domu. I to wszystko aż nabierze dość płynnej odwagi, by drwić z tego, co może się wydarzyć. Tak wiele z tego długiego filmu polega na tym, że Beth plądruje się w ciemności i wywołuje głośne efekty dźwiękowe, ale Hall tak aktywnie negocjuje intencje swojej postaci, że nigdy nie czujesz się, jakbyś tylko patrzył, jak ktoś grzebie w domu z lustrami. Życzymy wszystkim widzom miłego i ciekawego seansu online. To będzie świetne przeżycie.

Podobne filmy do Dom nocny (The Night House):
Inne filmy online CDA