The End (2021) - ZALUKAJ ONLINE

The End (2021)

The End (2021)

Oryginalny tytuł: The End

1h 44min KomediaThriller

5.1
IMDb 5.1/10 4 512 głosów

2021

Oglądaj cały film The End (2021) online HD

Siedmiu znanych aktorów bierze udział w grze, której końca nikt nie jest w stanie przewidzieć. Tak właśnie zaczyna się ta ciekawa, polska komedia. The End (2021) to duża dawka humoru i rozrywki. W czasie, gdy cały świat jest w stanie zawieszenia, a przyszłość wydaje się bardziej niż niepewna, gwiazdy otrzymują ciekawą ofertę. I choć nie jest to szczyt ich ambicji zawodowych, nie zamierzają z niego rezygnować. Na początku trochę przypomina to jakiś reality show. Seks, intrygi, zdrady, donosy, nielojalność, oszustwo, wszystko zamaskowane sztucznym uśmiechem. Tymi słowami wszyscy opisują ten film. Ciekawą opcją w tym roku jest też film Candyman (2021) online. Ten horror powala z nóg.

Polski film online

To i wiele więcej ujawniają twórcy filmu The End (2021). Scenariusz inspirowany jest prawdziwymi wydarzeniami. Tych, o których pisały media, ale także tych, o których wie niewielu. The End „to kolejna produkcja twórców „365 dni”. Przez te informacje bałem się obejrzeć ten film, bo jak wiecie, ten po prostu był słaby. Sytuacja, w której celebryci wyznają swoje grzechy. Jej reżyserem jest Tomasz Mandes, producent, jeden z reżyserów i członek obsady filmu erotycznego na podstawie powieści Blanki Lipińskiej. Nagość i wulgarne słownictwo to coś co możemy zobaczyć w tym filmie online. Rozrywka bez limitu dla każdego.

Oglądaj film The End bez limitu

Seks, kłamstwa i walczące ze sobą celebrytki to temat nadchodzącego polskiego filmu z udziałem Tomasza Karolaka, Jarosława Bobobera, Aleksandry Popławskiej i innych polskich gwiazd filmowych. Te nazwiska idealnie wpasowały się w tę komedię. Ci aktorzy, co dziwne wcielą się w rolę polskich gwiazd filmowych. Natomiast to może być bardzo ciężkie. Moim zdaniem dużo łatwiej wcielić się w rolę zupełnie kogoś innego. Tym razem muszą grać samych siebie. Bohaterowie tej opowieści, zainspirowani prawdziwymi wydarzeniami, angażują się w grę, która zaowocuje odkryciem skandalicznej prawdy. Co dowiemy się na końcu filmu „The End”? Obejrzyjcie film online i zobaczycie sami.

Tymczasem możemy zobaczyć nowy zwiastun produkcji, w którym bogaci i sławni ujawnią swoje najbardziej wstydliwe sekrety. W pełnej obsadzie znajdą się Aleksandra Popławska, Tomasz Karolak, Agnieszka Wielgosz, Jarosław Boberek, Paulina Gałązka, Przemysław Sadowski, Piotr Witkowski, Joanna Kurowska, Janusz Chabior, Mirosław Zbrojewiczpaska, Lamicdalena Magdalena Lamicdalena Magdalena Lamicdalena Lamicdalena, Magdalena Lamic. „Można powiedzieć, że The End (2021) to jedna z lepszych komedii tego roku. Film jest dystrybuowany i koprodukowany przez Monolith Films. Czyli nic dziwnego.

Zobacz też