Czarna owca (2021) - OGLĄDAJ ONLINE

Czarna owca (2021)

Czarna owca (2021)

Oryginalny tytuł: Czarna owca

1h 56min DramatKomedia

5.1
IMDb 5.1/10 3 651 głosów

2021

Oglądaj cały film Czarna owca online HD

Przed nami długo zapowiadany Polski film pod tytułem Czarna owca. Jak wiecie było dużo miejsca na wywrotowe uwagi i gorzki portret współczesnej Polski. Zwłaszcza że matka Tomka jest nauczycielką w katolickiej szkole, a ojciec stara się o pracę w bezdusznej korporacji. To może doprowadzić do niejednej rozterki. Jednak wnioski wyciągnięte z fabuły są oczywiste i wręcz banalne. Tak jak uczyli Was rodzice. Miłość jest ważniejsza niż sztucznie utrzymywane formalne obowiązki. To podobnie jak w filmie Annette (2021). Prywatne szczęście nie zwalnia od odpowiedzialności za innych. W coraz bardziej konserwatywnym społeczeństwie widać, że to musi wystarczyć. A jak Wy sądzicie?

To komedia, czy jednak dramat online?

Wstyd jest też niewykorzystana rola Włodzimierza Pressa, który gra staruszka cierpiącego na demencję. Jest też jednocześnie biernym obserwatorem rodzinnych sprzeczek. Jednak mimo zastrzeżeń „Czarna owca” jest medium solidnym, inteligentnym i lekkostrawnym. Moim zdaniem to jedna z lepszych polskich produkcji w tym roku. Choć więcej zawdzięcza charyzmie Magdaleny Popławskiej i Arkadiusza Jakubika w rolach kłótliwych rodziców bohatera. Obsada aktorska musi idealnie pasować do filmu. Tak właśnie jest w tym przypadku. Czarna owca (2021) online to idealny wybór na niedzielne popołudnie.

Czarna owca (2021) online bez limitu

Magda, nauczycielka w katolickim liceum, ukrywa, że ​​woli kobiety, Arek od dawna nie może znaleźć pracy, a Tomka, popularnego youtubera, kierują się głównie jej zainteresowaniami. Wstyd zaczyna się, gdy zmęczona życiem w ukryciu Magda postanawia iść za głosem serca, wyzwalając lawinę nowych wydarzeń. Asia zrywa z Tomkiem, dziadek znika, a Arek ma problem z poskładaniem rzeczywistości. Kiedy wreszcie wybuchają kryzysy, konflikty i pragnienia, które przez lata były tłumione, każdy zaczyna żyć sam. A przynajmniej tak myśli… Czy każdy z bohaterów znajdzie swój sposób na to, by być z nim szczęśliwym? To tylko zarys tej ciekawej, a zarazem dziwnej fabuły. Śmiało możemy polecić Wam cały film Czarna owca online. Na pewno nie będziecie zawiedzeni.

Zobacz też