Annette (2021) - OGLĄDAJ ONLINE

Annette (2021)

Annette (2021)

Oryginalny tytuł: Annette

2h 19min Dramat

7.1
IMDb 7.1/10 8 761 głosów

2021

Oglądaj cały film Annette (2021) online HD

Leos Carax to przebiegły anarchista francuskiego kina, którego wypady są niestety nieliczne. Stworzył coś niesamowitego. Cały film Annette to niemal całkowicie zaśpiewana, muzyczna tragedia. Stworzyli ją razem z Ronem i Russellem Maelem z Sparks. Ci zainteresowani pewnie wiedzą, że to zespół, który kiedyś uważano, że został zdegradowany do klipów YouTube z lat 70. Nie przepadam za filmami tego typu ale ten jest wyjątkowy. Zupełnie jak film Reminiscencja, który też podbił serca fanów.

Cała akcja rozgrywa się z gigantyczną partyturą amerykańskiego duetu popowego Sparks. Film „Annette” online to nie tylko musical, to także mydlany melodramat zawierający elementy nadprzyrodzone. Akurat moim zdaniem to bardzo częsty motyw w filmach Caraxa. Annette (2021) jest przepełniona mroczną, a czasem autodestrukcyjną energią, w której emocje są ledwo do opanowania. Moim zdaniem mogą być wyrażone jedynie poprzez piosenkę. To jest zarozumiałość, która tak często nie jest właściwie poruszana we współczesnym musicalu filmowym. Czuje się sztucznie, gdy zaczynasz śpiewać w środku sceny. Film online bez limitu w jakości HD może nie oddać tak tego dźwięku. Lepiej obejrzeć w lepszej jakości.

Niesamowity Musical bez limitu dla każdego!

Kierowca gra Henry’ego, agresywnego komika z Los Angeles o kontrowersyjnej reputacji i zanikającej karierze. Niestety ale to postać dziwna. Wyobrażam sobie jego w szlafroku boksera, palącego papierosa, a potem podchodzącego, by odrzucić szatę, odsłaniając swoje ciało. Będzie nękał publiczność swoimi wrogimi riffami i śpiewającymi przerywnikami. Tutaj bardzo wkurza mnie ten dziwny chór. Od czasu do czasu inscenizując na siebie okropnie niesmaczne ataki z fałszywej broni. Moim zdaniem robi to tylko po to, by wszystkich zaszokować. Oczywiście fikcyjni komicy występujący w filmach mają te same problemy, co fikcyjni artyści pokazujący swoje fikcyjne obrazy. Annette (2021) jest dostępna w wersji Lektor PL ale to nie jest najlepszy wybór.

Jak wiecie Lektor zagłusza dialogi, a w tym musicalu zagłuszy też wspaniałą muzykę. Od czasu do czasu w tle pojawia się czterech chórzystów, którzy zapewniają akompaniament muzyczny, a czasem działają jako grecki chór. Wydaje się jakby z przerażeniem przyglądali się temu, co się dzieje w tym filmie online. Akt Henry’ego może pod pewnymi względami przywodzić na myśl Andrew Dice Claya, ale przypomina też to, co robił Steve Martin w latach swojej świetności. Jestem pewny, że cały film wywrze na Was ogromne wrażenie. Moim zdaniem dostępna jakość jest lepsza niż w serwisach CDA HD, Zalukaj, czy nawet Netflix.

Annette (2021) online Lektor PL

Annette to szczery, deklamacyjny i szalony spektakl, balansujący nad krawędzią klifu własnego załamania nerwowego, domagający się, abyśmy poczuli jego ból, poczuli jego przyjemność i potraktowali to poważnie. Myślę, że nie jest tak pomysłowy i złożony, jak poprzedni film Caraxa, Holy Motors, i byłem trochę rozczarowany, że Marion Cotillard ma stosunkowo niewiele do zrobienia. Ale Adam Driver ma złośliwą wspaniałość, ta końska twarz stopniowo traci swoją szlachetność, gdy staje się bardziej agresywny i przygnębiony, a w końcu starzeje się o około 30 lat. Warto obejrzeć cały film na CDA. Będziecie zadowoleni, bo jakość online jest powalająca.

Naciskany, by wyjaśnić, o co ostatecznie chodzi w „Annette”, kusi się, by odpowiedzieć, gładko, że to około dwie godziny i 20 minut. Ponieważ wszystko, co film chce przekazać o udręczonej naturze miłości, sławie i opłatach za rodzicielstwo, jest tak pogmatwane jak teksty, które powtarzają frazy typu „Nie jestem aż tak pijany”. Chociaż film zadebiutuje najpierw w amerykańskich kinach, bardziej logicznym miejscem dla ciekawskich będzie Amazon, gdzie „Annette” ląduje za kilka tygodni. Niech nagranie pokaże, nawiasem mówiąc, że podczas oglądania filmu do tej recenzji nie było picia. Ale zanim to się skończyło, nie wydawało się to złym pomysłem. Pamiętajcie, żeby wybrać wersję Napisy PL, bo tak jak wspomnieliśmy lektor zagłusza dosłownie wszystko.

Zobacz też