Candyman (2021) - OGLĄDAJ ONLINE

Candyman (2021)

Candyman (2021)

Oryginalny tytuł: Candyman

1h 58min Horror

6.1
IMDb 6.1/10 6 512 głosów

2021

Oglądaj cały film Candyman (2021) online HD

Jak wiecie Candyman to miejska legenda, która przekształciła się w klasyczny horror. To trochę jak historia Baby Jagi. Cały film zyskuje nowe, odświeżające spojrzenie. Mrożący krew w żyłach thriller, ze scenariuszem napisanym wspólnie przez Jordana Peele i wyreżyserowanym przez wschodzącą gwiazdę Nię DaCostę. Film online porusza najistotniejsze współczesne wątki z historii powstania mitu. W filmie występuje wiele ciekawych gwiazd. Oczywiście na czele z gwiazdą serialu Watchmen, czyli Yahya Abdul Mateen II. To mieszkający w Chicago artysta, która ma obsesję na punkcie historii Candymana. Po takim filmie warto rozluźnić się czymś lekkim, takim jak Zabójczy koktajl. To film akcji, który ma w sobie coś z komedii.

Jak już wspomieliśmy Candyman (2021) wyreżyserował Nia Dacosta pod Monkeypaw Studios. Cały film online będzie bezpośrednią kontynuacją oryginalnego filmu z 1992 roku, przekazując pozostałe dwie sequele. Film opowiada o Anthonym McCoyu, czyli małym chłopcu, którego Helen Lyle uratowała w pierwszym filmie. Teraz dorósł i wrócił do Cabrini Green, które zostało teraz zupełnie odmienione. Na pewno tego nie poznacie. Cierpiąc na blokadę artysty, Anthony inspiruje się legendą Candymana i zaczyna odkrywać historie, które podsycają mit. Oczywiście to tylko wzbudza zainteresowanie samego mściwego ducha. Dlatego nie warto oglądać filmu w wersji Lektor PL. To zagłuszy wszystkie ciekawe efekty.

Mrożący krew w żyłach horror online bez limitu

Gdy kariera malarska Anthony’ego jest na skraju przestoju, przypadkowe spotkanie ze staruszkiem Cabrini Green (Colman Domingo) wystawia Anthony’ego na tragicznie przerażającą naturę prawdziwej historii Candymana. Pragnie utrzymać swój status w chicagowskim świecie sztuki. Bohater Anthony zaczyna badać te makabryczne szczegóły w swoim studiu. Nieświadomie otwiera drzwi do złożonej przeszłości, która niszczy jego własne zdrowie psychiczne i wyzwala przerażającą falę przemocy. To coś czego nie życzylibyśmy najgorszym wrogom. Cały film dostępny w bibliotece VOD bez limitu. Każdy wybierze coś dla siebie.

Mówiąc poważniej, nowy film zagłębi się głębiej w przemoc rasową w sercu oryginalnej historii. Jeden z poprzednich zwiastunów wykorzystał marionetki cienia, aby opowiedzieć historie o trzech różnych przypadkach. Takich, w których czarnoskóry został niesłusznie oskarżony o przestępstwo i za to zabity. W tym wszystkim jest oryginalna historia Candymana, w której syn niewolnika został zabity po rozpoczęciu związku z białą kobietą. W tamtych czasach rasizm był straszny. Niestety teraz w telewizji i mediach online propagują go za bardzo. Czyli jak oglądacie telewizje, to powinniście wiedzieć o czym mówimy. Chociaż w sumie wystarczy dostęp online.

Candyman (2021) online Lektor PL

Ten nowy zwiastun nawiązuje do tego zwiastuna. Używa kukiełek cienia, ale opowiada inną historię Candymana. Tą jedną o mężczyźnie, który daje cukierki dzieciom w Cabrini Green, a następnie zostaje pobity na śmierć po tym, jak w cukierku znaleziono żyletki. Jak się okazuje, mężczyzna był niewinny i nawet po jego śmierci żyletki wciąż pojawiały się w cukierkach. Na pewno część z Was słyszała te historię. To nieprawdopodobne.

Zobacz też