Wyprawa na Księżyc (2020)

Wyprawa na Księżyc (2020)

Over the Moon

1h 44min AnimowanyFamilijny

6.1
IMDb 6.1/10 5 412 votes

2020

Wyprawa na Księżyc (2020) - OGLĄDAJ ONLINE

Gdzie oglądać cały film Wyprawa na Księżyc (2020) online?

W obliczu inwazji Disneya na streaming Netflixa, zwrot jest fair play, ponieważ Wyprawa na Księżyc otwarcie próbuje naśladować animację Disneya bez zajmowania jej orbity. Chociaż film robi wrażenie wizualnie, chińsko-amerykańska koprodukcja cierpi z powodu zbyt cienkiej historii, zbudowanej na ciężkim przesłaniu przesiąkniętym tym najstarszym z tropów Disneya: martwa mama. Weteran animacji Disneya, Glen Keane, wyreżyserował film, który pochodzi z chińskiego Pearl Studios, którego najnowsza lista obejmuje pozbawiony inspiracji „Abominable”. Historia (napisana przez zmarłą w 2018 roku nieżyjącą już Audrey Wells, której film jest dedykowany) wywodzi się z chińskiego mitu o bogini księżyca, która osiągnęła nieśmiertelność, ale straciła miłość, tęskniąc za nim na nocnym niebie.

W całym filmie Wyprawa na Księżyc (2020), który z pewnością chce konkurować na poziomie Pixar-Disney-Dreamworks, trzeba się wykazać. Ja i tak bardziej wolę te normalne filmy, a nie animowane. Dlatego polecam Wam obejrzeć film Polot. To stara się o znaczenie dzięki mnóstwu efektownych grafik, wielkiej historii i kilku niesamowitych numerów muzycznych, w tym k-popowym klubowym palaczem tanecznym dla Chang’e i żarliwym podążaniem za moimi marzeniami dla Fei Fei . Aha, i niesamowity mecz tenisa stołowego między Chang’e i Chin, który twoje dziecko może błagać, abyś przewinął i obejrzał jeszcze raz.

Jak Wam się podoba ta animacja?

Następnie film Wyprawa na Księżyc online wyrusza w kolorowy lot fantazyjny, w którym znajduje się tak wiele elementów historycznych poprzednich filmów Disneya, że ​​trudno je wszystkie zliczyć. Jest chłopak na gapę a la „Up”, wesoły, szybko mówiący, fantastyczny pomocnik powtarzający „Kraina Lodu 2” (maniakalnym głosem Kena Jeonga), kolorowy spektakl „Wreck-It Ralph” i cała masa szybujących, ale na ogół niezapomnianych piosenek . Ostatnie pozycje w tym składzie brzmią dobrze, częściowo dzięki posiadaniu Phillipy Soo z „Hamiltona” jako Chang’e, która domaga się, aby Fei Fei przedstawiła jej nieokreślony „prezent”, aby zdobyć dowód, którego szuka. Ta część filmu wyraźnie się przeciąga, starając się dostać od Fei Fei, mówiąc: „Chcę tylko, żeby wszystko wróciło do poprzedniego stanu”, aby, raczej słodko, zaakceptować takie, jakie są.

Jednak tak naprawdę nigdy nie osiąga transcendencji. Króliczek, żaba, gummi Gobi, oczekujący przyrodni brat, „motocyklistki” – wszystkie urocze, przeważnie zabawne, wszystkie bałagany na ścieżce niepewnego poszukiwania Fei Fei, nie wiem, prawda? Jej Księżycowa Mama? Miejsce, w którym może złożyć jej smutek? Jej fantastyczna podróż staje się kolejną pogoń za MacGuffinem i stanowi swego rodzaju krzywdę dla bohaterki, która żyje na pograniczu naukowej ciekawości i magicznego cudu, dzieciństwa i dorosłości. Trzeba przyznać, że stara się być czymś bardziej złożonym niż kolejna opowieść o dorastaniu, ale ostatecznie jest nieostra i brakuje jej emo-dramatycznych uderzeń, które musi wytrzymać z dużymi psami. To długa droga do stwierdzenia, że ​​wszystko jest w porządku, ale dalekie od doskonałości. rozrywka dla całej rodziny.

Zobacz też