Wiedźmin: Zmora Wilka Cały film (2021) • Zalukaj Online • CDA

PL HD
Wiedźmin: Zmora Wilka cały film CDA

Wiedźmin: Zmora Wilka • CDA

Oryginalny tytuł: The Witcher: Nightmare of the Wolf

1h 21min Filmy AnimowaneFilmy FantasyFilmy Przygodowe

7.2
7.2/10 2 351 głosów

2021

Oglądaj cały film Wiedźmin: Zmora Wilka online HD

Prequel pierwszego sezonu Wiedźmina, w którym ustawiamy również postacie i wydarzenia, które będą ważne dla drugiego sezonu serialu Netflix. Wiedźmin: Zmora Wilka jest rozdarty między przyszłością marki a jej przeszłością. Choć jest wypełniony historią i budowaniem postaci, które mogą zadowolić oddanych fanów. Natomiast podzielony nacisk sprawia, że ​​animowany film nie wydaje się być historią, która naprawdę może stać sama. Ale zobaczymy jak to będzie dalej wyglądać. Może być podobnie jak z filmem Small World od Patryka Vegi.

Wiedźmin: Zmora Wilka podąża za mentorem i ojcem zastępczym Geralta z Rivii, Vesemirem. Bohaterowi, któremu podkłada głos Theo James z Divergent. Natomiast zostanie zagrany przez Kim Bodnia z Killing Eve w 2 sezonie Wiedźmina. Młody Vesemir nie może bardziej różnić się od Białego Wilka. Chodzi o beztroskiego rozpustnika, który uwielbia się popisywać, mieszać dowcipne przekomarzanie się z szermierką. Następnie raczyć damy opowieściami o swoich przygodach. To chyba normalna rzecz wśród wiedźminów.

Wiedźmin: Zmora Wilka online Lektor PL

James czuje się tak, jakby kierował zarozumiałym Halem Jordanem Nathana Filliona, gdy emanuje beztroskim urokiem. Jest w nim więcej niż odrobina okrucieństwa, gdy ma do czynienia z tymi, których wątpi w siłę lub wolę przetrwania w surowym świecie fantasy z książek Andrzeja Sapkowskiego. Ten autor stworzył wspaniałe uniwersum, które zna cały świat. Moim zdaniem dlatego takie filmy jak Wiedźmin: Zmora Wilka są świetne.

Droga Vesemira od skromnego sługi do profesjonalnego pogromcy potworów jest opowiedziana w retrospekcjach. Scenarzysta Beau DeMayo używa tej samej sztuczki narracyjnej, którą pomógł zastosować jako scenarzysta w 1. sezonie serialu Wiedźmin. Bawi się oczekiwaniami, ile czasu minęło między scenami w oparciu o jak powoli Wiedźmini starzeją się. Technika jest tutaj sprytnie zastosowana, ale DeMayo i reżyser Kwang Il Han zbyt lubią wprowadzać w błąd w historii, która próbuje dostarczyć wiele zwrotów akcji, ale okazuje się być dość przewidywalna. Jestem ciekaw dalszych produkcji w tym uniwersum.

Świetny film animowany online bez limitu

Tam, gdzie Wiedźmin: Zmora Wilka świeci, jest animacja, która pozwala na opowiadanie historii, które byłoby niepraktyczne nawet przy imponującym budżecie serialu aktorskiego. Istnieje kilka doskonałych sekwencji walki, które naprawdę oddają korzenie miecza i czarów Wiedźmina. Niektóre są riffami na temat rzeczy wcześniej zrobionych w serii, takich jak oszałamiająca walka z portalami, ale inne wydają się naprawdę nowatorskimi sposobami mieszania zaklęć, alchemii i broni, które wydają się pochodzić z głębokiego miejsca przywiązania i wiedzy o źródle materiał. Film ma więcej to więcej podejścia do akcji, co nie zawsze działa. Cały film online jest przyzwoity i oceniamy go na mocne 7 punktów.

Podobne filmy do Wiedźmin: Zmora Wilka:

Inne filmy online CDA