West Side Story (2021) - ONLINE

West Side Story (2021)

West Side Story (2021)

West Side Story

Oglądaj cały film West Side Story (2021) online HD

Wygląda na to, że cały świat żyje w nostalgii i wspomina minione dekady. Powstaje coraz więcej remaków klasyków. Jednym z nich jest najnowsza przeróbka West Side Story (2021). To także muzyczna adaptacja filmu, czyli kolejny trend, który obecnie pojawia się na dużym ekranie. Ta adaptacja jest wyreżyserowana przez nikogo innego jak Stevena Spielberga. To wspaniały reżyser, który publicznie wyraził swoją miłość do musicalu i muzyki. Może właśnie dlatego stworzył taki, a nie inny klimat filmu. West Side Story to jedna nawiedzająca mnie pokusa, której w końcu się poddałem i obejrzałem. Nie lubię Musicali, podobnie jak horrorów, ale ze względu na dobre opinie przełamałem się. Tak samo było z filmem – Kurier Francuski z Liberty, Kansas Evening Sun. Ten natomiast uraczył mnie wszystkim, czym tylko mógł.

Odkąd Steven Spielberg po raz pierwszy przedstawił ten pomysł, jego adaptacja West Side Story stała się gorącym tematem w Hollywood. Słynny reżyser początkowo wyraził nadzieję na odtworzenie klasyki Stephena Sondheima na duży ekran w marcu 2014 roku. Było to, kiedy prowadził 20th Century Fox do odebrania praw do projektu. Trzy lata później Tony Kushner ujawnił, że po raz trzeci współpracował ze Spielbergiem, aby napisać scenariusz do filmu. Trwało to długie lata. Trochę jak przy filmie King’s Man: Pierwsza misja, gdzie premiera była przesuwana co chwilę. Niestety nastał ciężkie czasy.

Steven Spielberg zrobił świetną robotę

Premiera filmu jest jeszcze bardziej wyczekiwana po tym, jak pandemia COVID-19 przesunęła początkową datę premiery filmu w grudniu 2020 roku. Stało się to z wieloma filmami, i wiele premier przesunęło się przynajmniej o rok czasu. West Side Story (2021) online to nie tylko gwiazdorska obsada. To świetna ścieżka dźwiękowa, urzekająca choreografią i pozornie oszałamiająca kinematografia. Tak można w skrócie opisać ten cały film. Nic dziwnego, że  fani z całego świata czekają z zapartym tchem na premierę.

Oglądaj film online bez limitu

W nowej adaptacji zagra Ansel Elgort, aktor The Fault In Our Stars, a Tony’ego i Marię zagra nieznana wcześniej aktorka i YouTuber Rachel Zegler. David Alvarez zagra rolę Bernardo, a gwiazda Hamilton, Ariana DeBose, zagra Anitę, kultową rolę, którą pierwotnie grała Rita Moreno. To aktorka, która zdobyła Oscara dla najlepszej aktorki drugoplanowej w filmie z 1961 roku. To było dawno ale wiele osób to pamięta. Moreno pojawi się w adaptacji z 2021 r. jako nowa postać o imieniu Valentino, nowa postać Doca, który jest właścicielem sklepu, w którym pracuje Tony. Tak wygląda fabuła w jednym wielkim skrócie.

West Side Story (2021) online Lektor PL

Inne znane twarze to gwiazda Dance Moms Maddie Ziegler jako członek Jets, gwiazda Broadwayu Mike Faist jako Riff i Ana Isabelle jako Rosalia. Najnowsza interpretacja Broadwayu została nakręcona w Nowym Jorku latem 2019 roku. Film został sfilmowany we wrześniu i początkowo miał ukazać się w grudniu 2020 roku, ale pandemia koronawirusa wymusiła przesunięcie daty na kolejny rok. Jestem ciekaw, czy krytycy będą mocno krytykować muzykę w tym filmie. Trochę się tego faktu boję.

Choć pierwotnie nie był to plan, premiera West Side Story w grudniu 2021 roku zbiegnie się z 60. rocznicą filmu z 1961 roku. Rita Moreno, która zdobyła Oscara za rolę Anity w oryginalnym filmie, jest gotowa, by świat zobaczył magiczny remake. Wraca do świata West Side Story w nowej roli – i to więcej niż tylko epizod. To będą świetne urodziny i rocznica dla oryginalnego filmu. Koniecznie trzeba zobaczyć w wersji Lektor PL z dobrym dźwiękiem. Czyli, pamiętajcie o dobrym klimacie przy oglądaniu tego filmu bez limitu!

Zobacz też