Ultimatum (Retribution) Cały film (2023) • Zalukaj Online • CDA

PL HD
Ultimatum (Retribution) cały film CDA online

Ultimatum (Retribution)

Oryginalny tytuł: Retribution

1h 30min KryminałyThrillery

5.2
5.2/10 8 712 głosów

2023

Nimród Antal

Liam Neeson, Noma Dumezweni, Lilly Aspell, Jack Champion, Embeth Davidtz, Matthew Modine

Zalukaj - Vider - CDA

Filman - eKino

Ultimatum (Retribution) – Zalukaj cały film online

Ultimatum (Retribution) zalukaj to film, który nie pozwoli Ci się nudzić. Dyrektor banku otrzymuje groźbę podłożenia bomby w jego samochodzie. Dzieje się to gdy wiezie swoje dzieci do szkoły. Myśl, że jego samochód może eksplodować to coś co sparaliżowało go całkowicie. Jeśli się zatrzymają i wysiądą z auta to nastąpi eksplozja. Cały film online to remake hiszpańskiego filmu „El Desconocido” z 2015 roku. Na tym etapie jego kariery zdecydowanie widać, że Liam Neeson nie kręci już samodzielnych filmów. Natomiast każdy jego nowy film jest po prostu jak najnowszy odcinek wspaniałego serialu. Liam Neeson to legenda, która pokazuje nam jak grać odpowiednio taką rolę.  Wracając do serii filmowych to After 5 Na zawsze nie trzyma już swojego klimatu. Ale jak wiadomo ludzie i tak go obejrzą ze względu na książki.

Gdzie obejrzeć cały film online bez limitu?

Zastanawiasz się gdzie pierwszy raz zobaczyłeś tego aktora? Seria jego filmów zaczyna się od porwania córki Liama ​​Neesona. Czyli oczywiście klasyk, film – Uprowadzona. Zanim jego żona zostaje porwana w filmie Uprowadzona 2, Liam Neeson zostaje fałszywie oskarżony o morderstwo w filmie Uprowadzona 3.  Później jest uwięziony w samolocie, w którym co 20 minut giną ludzie. To oczywiście kolejny film, nie mylcie tego z filmem Ultimatum CDA. Następnie jego syn zostaje zabity, a potem odwiedza Arktykę na miłą relaksującą przerwę, tylko po to, by skończyć w sytuacji, w której musi zamordować stado wilków z kilkoma butelkami przyklejonymi do pięści. O Liamie Neesonie można już pisać legendy! Ultimatum 2023 online pokaże nam jego nowe oblicze.

Ultimatum (Retribution) na CDA, Vider i Filman

Obsada w filmie Ultimatum Vider jest świetna. Możemy zobaczyć takich aktorów jak Liam Neeson, Noma Dumezweni, Lilly Aspell, Jack Champion, Embeth Davidtz, Matthew Modine. Cóż, teraz mamy odpowiedź. Najnowszy film z Liamem Neesonem nosi oryginalny tytuł Retribution filman. Pechowy tata musi podołać teoretycznie sytuacji bez wyjścia. I chociaż może nie mieć wyjścia to wiadomo, że nasz bohater na pewno poradzi sobie nawet z taką sytuacją. W filmie Ultimatum lektor PL Liam Neeson wozi swoją rodzinę samochodem. Ale jeśli przestanie nimi jeździć swoim samochodem, eksplodują. Zwiastun Retribution pojawił się w tym tygodniu. A teraz możemy obejrzeć film online bez limitu!

Reżyserem filmu eKino jest Nimród Antal. Niestety ale musimy mocno kibicować naszemu bohaterowi. Bo gdy tylko to zatrzyma samochód to jego pojazd po prostu eksploduje. Dlatego na początku filmu wybuchło auto zaparkowane obok. To nie tylko dowodzi, że facet przez telefon mówi prawdę, ale także, że facet przez telefon najwyraźniej sfałszował każdy zaparkowany samochód w mieście bombą. Stało się to tylko po to, żeby coś w zasięgu wzroku Liama ​​Neesona mogło eksplodować, na wypadek, gdyby początkowo uznał groźbę za mistyfikację i zażądał wizualnej demonstracji. Jeśli nic więcej, ten facet jest pracowity. Z jego życiorysu filmowego powinni zrobić serial, który byłby hitem na stronie Zerion cc. Miałby na pewno największą oglądalność.

Ultimatum (2023) Lektor PL

Nasz bohater jest przekonany, że jego rodzina eksploduje, jeśli przestanie z nimi jeździć swoim samochodem. Liam Neeson postępuje zgodnie z instrukcjami zamachowca i udaje się na spotkanie z Matthew Modine, który opisuje siebie  jako najlepszego przyjaciela Liama ​​Neesona. Ale zamachowiec każe Liamowi Neesonowi zabić Matthew Modine’a, w przeciwnym razie oczywiście będzie wielka eksplozja. Jest to jednak czerwona linia, której Liam Neeson nie może przekroczyć. Odmawia i to co stanie się dalej będzie dla Was ogromnym zaskoczeniem. Film Ultimatum online trzyma w napięciu i nie pozwala odejść od ekranu ani na moment.

Zalukaj też