Twórca (The Creator) Cały film (2023) • Zalukaj Online • CDA

PL HD
Twórca (The Creator) cały film CDA online

Twórca (The Creator)

Oryginalny tytuł: The Creator

1h 56min Filmy AkcjiFilmy Science Fiction

6.4
6.4/10 13 451 głosów

2023

Gareth Edwards

Ralph Ineson, Allison Janney, Gemma Chan, John David Washington, Marc Menchaca

Zalukaj - Vider - CDA

Filman - eKino

Twórca – Zalukaj cały film online

Cał film Twórca zalukaj to świetne Sci-Fi. Na pierwszy rzut oka wygląda na to, że zobaczymy tutaj miszmasz różnych filmów. Edwards wrzucił wszystkie nasze ulubione science-fiction do jednego worka. Podstawowy scenariusz nie jest taki zły. Uzbrojony wojskowy nie chce zgładzić robota-dziecka. Nikt nie chce zgładzić tak uroczych istot. Stwórca wskazuje na inną opowieść o ludziach, którzy zostali pokonani przez swoich przyszłych maszynowych dręczycieli. Miejmy nadzieję, że nigdy roboty i sztuczna inteligencja nie zajdzie tak daleko. Chociaż widzieliście zapewne wiele filmów online, które miały podobną fabułę. Jest jeszcze jeden film – Zakonnica 2, który pokaże Wam co do jest prawdziwy horror.

Gdzie obejrzeć cały film online bez limitu?

Ekspert od sztucznej inteligencji, Geoffrey Hinton, niedawno powiedział Guardianowi, że opuścił Google, aby móc wypowiadać się na temat niebezpieczeństw związanych z rozwojem sztucznej inteligencji. Twórca CDA pokazuje idealnie takie zagrożenie. Eksperci mówią o tym na całym świecie. Idealnym stwierdzeniem jest „nie znam żadnych przykładów bardziej inteligentnych rzeczy kontrolowanych przez mniej inteligentne rzeczy”. Jeśli zdarzyło ci się być jedną z tych inteligentnych istot, sensowne byłoby granie na słabościach ludzkości, aby wmanewrować się w pozycję kontroli, a bycie uroczym lub seksownym to z pewnością bardzo dobry sposób na uniknięcie śmierci jako nieuchronnej zagrożenie dla przyszłości ludzkości. To trochę jak w horrorze Służka, gdzie niby też ta istota jest piękna.

The Creator 2023 Lektor PL czy Napisy PL?

To fascynująca scena science-fiction. Sci-Fi to nie tylko gwiezdne wojny. Aczkolwiek zawsze widzimy moment, w którym maszyny przejmują kontrolę nad Ziemią. To staje się coraz bardziej prawdopodobne w naszych głowach. Zwiastun przedstawił nam przyszłość, w której ludzkość zarówno żyje obok, jak i walczy z robotami, wygląda  to zdecydowanie stylowo i groźnie. Zupełnie inaczej niż polski thriller Różyczka 2, który ma podzielone opinie. Natomiast Twórca Lektor PL na pewno nie zaskoczy Was fabułą, ale efekty tego filmu mogą pozytywnie wpłynąć na jego oglądanie bez limitów.

Twórca na Zalukaj, CDA, Vider oraz Filman

Cały film online był w fazie rozwoju od około dwóch lat. To nadchodzący obraz science fiction Garetha Edwardsa, który jest teraz znany jako The Creator Vider. Pierwotnie nosił tytuł True Love, co wydawało się niezwykłym tytułem dla filmu przedstawiającego statki kosmiczne. John David Washington zagra główną rolę w filmie. Reszta obsady aktorskiej to takie twarze jak: Ralph Ineson, Allison Janney, Gemma Chan, Marc Menchaca. Charakter filmu Twórca filman prawdopodobnie sprawi, że będzie to prawie niemożliwe, żeby ktoś powiedział złe słowo na reżysera. Wiele osób, które widziały ostatni zwiastun, było pod wrażeniem projektu produkcji nadchodzącego filmu. Natomiast nie oznacza to, że będzie to jakiś fenomen kinowy.

Zalukaj też