Top Gun: Maverick Cały film (2022) • Zalukaj Online • CDA

PL HD
Top Gun: Maverick cały film CDA

Top Gun: Maverick • CDA

Oryginalny tytuł: Top Gun: Maverick

Oglądaj cały film Top Gun: Maverick obłędu online HD

Tom Cruise przedstawił film, który wyreżyserował Joseph Kosinski. Pokazał go za pośrednictwem łącza wideo na CinemaCon w Las Vegas w czwartek (28 kwietnia). Następnie pokazano go tłumowi wystawców kinowych i dziennikarzy, którzy po zakończeniu filmu zebrali ogromne pochwały. Sądząc po reakcji, wydaje się, że kontynuacja jest nawet lepsza niż oryginał z 1986 roku, Top Gun. Aczkolwiek cały film Top Gun: Maverick ma zrobić jeszcze większą furorę na całym świecie. Możecie być dumni z tej produkcji, tak samo jak z filmu Jurassic World: Dominion. Ciesze się, że znów odświeżyli te produkcję.

Cruise ponownie wciela się w Pete’a „Mavericka” Mitchella, byłego pilota marynarki wojennej Stanów Zjednoczonych, który jest teraz nauczycielem latania w sequelu. Admirała Toma Kazansky’ego, który jest teraz nauczycielem latania, gra również Val Kilmer. W filmie występują również tacy aktorzy jak Miles Teller, Jennifer Connelly, Jon Hamm, Glen Powell, Lewis Pullman i Ed Harris. Jak widać obsada jest po prostu świetna i koniecznie trzeba obejrzeć ten film online. Jesteś ciekaw tego co się tam dzieje? Nie czekaj i zalukaj Top Gun: Maverick już teraz bez limitu!

Kolejny, ciekawy, wojenny film akcji

Coroczna edycja CinemaCon 2022, dorocznego spotkania właścicieli kin, odbyła się w Las Vegas w dniach 25-28 kwietnia. Każdego roku na imprezie prezentowane są pierwsze spojrzenia, zwiastuny i ogłoszenia dotyczące wielu ważnych filmów przed ich globalną premierą. Top Gun 2 zadebiutowało na konferencji na wyłączność przez Paramount Pictures, studio stojące za filmem. Uczestniczyło w nim tylko wybrane grono krytyków. To jedno z największych wydarzeń w świecie kina. Na pewno spodoba Wam się też serial Nowy Eden. To ciekawa hiszpańska produkcja, która powali Was na kolana.

Po projekcji w czwartek różni krytycy rzucili się na Twittera, aby wyrazić swoje opinie na temat filmu. Latające sekwencje i zdjęcia do filmu zostały wysoko ocenione przez krytyków. Ta powszechna pochwała dla całego filmu online może być postrzegana jako zaskakujący zwrot wydarzeń. Biorąc pod uwagę, że projektowi zajęło ponad 12 lat, zanim trafił na duży ekran. Oczywiście, niektóre projekty do tej pory nie zostały jeszcze zrealizowane, ale miejmy nadzieję, że to się zmieni. Kolejnym ciekawym projektem jest serial Wąż z Essex. To oczywiście adaptacja książki.

Tom Cruise wraca w filmie Top Gun: Maverick online

Produkcja w końcu rozpoczęła się na sequelu w maju 2018 roku w Kalifornii, ale musiałaby się liczyć z licznymi opóźnieniami z powodu pandemii. Pierwotnie planowany na lipiec 2019, Top Gun: Maverick pojawi się w kinach trzy lata później niż planowano. Jak wiecie to wszystko z powodu pandemii. Na szczęście w końcu możemy obejrzeć film online nawet z zaciszu swojego domu. Wcale nie potrzebujemy takich serwisów jak Netflix, HBO MAX, Prime Video czi Disney+. Dlatego ten film staje się jeszcze lepszy dzięki tym wszystkim opcjom. Wersje dostępne dla tego filmu to Lektor PL, napisy PL oraz oryginalna wersja bez lektora i napisów.

Podobne filmy do Top Gun: Maverick:

Inne filmy online CDA