To: Rozdział 2

To: Rozdział 2

It: Chapter Two

2g 51min Horror

6.7
IMDb 6.7/10 56 121 votes

2019

Opis

Gdzie oglądać cały film To: Rozdział 2 online?

Wiele dziwnych momentów przenika krajobraz To: Rozdział 2 jak wiele złowieszczych, czerwonych balonów unoszących się na letnim niebie Nowej Anglii. Niektórzy sprawią, że powiesz dziwne słowa za śmiałość ich surrealizmu i zaskakująco graficzny charakter ich egzekucji. Inni sprawią, że powiesz „wow”, ponieważ tak naprawdę nie działają. Tak czy inaczej reżyser Andy Muschietti absolutnie poszedł w tym kierunku. Kontynuuje swoją adaptację Stephena Kinga z 2017 roku, wykonując duże huśtawki i pokazując zarówno muskularność, jak i elegancję swojego rzemiosła. Jak ktoś jednak woli łagodniejsze filmy to polecam Kraina lodu 2. To w sumie film dla dzieci ale może się Wam spodoba.

Czy to dziwne, że It: Rozdział drugi jest prawie tak przerażający, ale nie tak wciągający jak Rozdział pierwszy? Przepraszam, prawda boli. Kontynuacja horroru z 2017 roku wiernie podąża za epickim bestsellerem Stephena Kinga, 1100 stron z 1986 roku. Pomija 27 lat i śledzi bohaterów w ich nieuporządkowanej, pełnej niepokoju dorosłości. Kiedyś nazywane Klubem Przegranych, te dzieci z Derry w stanie Maine spotykają się ponownie. Nie z wyboru – siłą. Jako młodzi ludzie przysięgali, że wrócą do domu tylko wtedy, gdy Pennywise, pokręcony i morderczy klaun, który w ciągu dnia siał spustoszenie w Derry, wrócił po kolejny szał zabijania. Cóż, wrócił. Podobnie jak Bill Skarsgård, niezastąpiony jak klaun książę niesławy.

Bardzo ciekawa adaptacja wspaniałej powieści

Dostosowując drugą część prawie 1200-stronicowego tomu Kinga, powracający pisarz Gary Dauberman znajduje się w trudnym miejscu: co zachować? Co wyciąć? Robi trochę obu, jednocześnie wykorzystując chwile z pierwszego filmu, a także nowe sceny z postaciami jako dzieci. Po to, aby wypełnić pewne luki. Podobnie jak w oryginale To: Rozdział 2 online działa najlepiej, gdy członkowie samozwańczego klubu Losers odbijają się od siebie, a ich przekomarzanie nasycone jest iskrzącą mieszanką hormonów, humoru, niepewności i koleżeństwa. Niestety, Muschietti i Dauberman spędzają dużo czasu, utrzymując swoich doskonale wyselekcjonowanych aktorów na osobnych przygodach, co przeciąga dramat i hamuje tempo.

Nie ma wśród błędnych obliczeń decyzji o włączeniu przestępstw z nienawiści, które zostały błędnie wyeliminowane w produkcji miniserialu z 1990 roku powieści Kinga. W rzeczywistości Muschietti rozpoczyna swój film od zabójstwa Adriana Mellona, ​​homoseksualisty granego przez kanadyjskiego filmowca-renegata Xaviera Dolana. W oparciu o prawdziwe zatonięcie Charliego Howarda, młodego homoseksualisty z 1984 r., Brutalnie zaatakowanego w Bangor w stanie Maine. Sekwencja pokazuje nastolatki walczące z Adrianem, a następnie wyrzucające go z mostu do kanału. Wtedy pojawia się Pennywise, gotowy do ukończenia zadania. King pisał o korzeniach zła w ludzkim zachowaniu – niestety temat, który nie stał się mniej aktualny ani istotny. To jest naprawdę przerażające.

To: Rozdział 2 - OGLĄDAJ CAŁY FILM ONLINE

Related movies
×
Życzymy miłego seansu!