The Tomorrow War Cały film (2021) • Zalukaj Online • CDA

PL HD
The Tomorrow War cały film CDA

The Tomorrow War • CDA

Oryginalny tytuł: The Tomorrow War

1h 56min Filmy AkcjiFilmy Science Fiction

5.9
5.9/10 6 121 głosów

2021

Oglądaj cały film The Tomorrow War online HD

Zwiastun The Tomorrow War pojawił się wczoraj. Prezentuje film akcji science fiction jako pretendenta do streamingu hitu lata. W roli głównej Chris Pratt. The Tomorrow War jest rzadkim oryginałem na dużą skalę. Chociaż pierwotnie miał mieć premierę kinową, został później przejęty przez Amazon, aby zadebiutować w Prime Video w lipcu. Koncepcja zakłada, że ​​żołnierze z 30 lat w przyszłości podróżują w czasie do dnia dzisiejszego. Robią to po to, aby rekrutować żołnierzy na wojnę, która ma zniszczyć ludzkość za trzy dekady. Zagrożenie ze strony obcych powoduje niewypowiedziane zniszczenia, dlatego pilnie potrzebne jest wsparcie. Na pewno dużo lepszy film niż Wyprawa do dżungli. Ten drugi mocno mnie zawiódł. Niestety.

Cały film online bez limitu w jakości HD lub 4k

W filmie, który wyjdzie 2 lipca, występuje Chris Pratt jako Dan Forester, nauczyciel w liceum, który zostaje zwerbowany przez grupę podróżników w czasie do walki w przyszłości. Ponieważ obcy gatunek zagraża życiu na Ziemi. Niestety ale jedyną nadzieją na przetrwanie jest dla żołnierzy i cywilów z teraźniejszości podróż do roku 2051. Tam muszą pomóc w ocaleniu planety. Dan łączy siły ze swoim zrażonym ojcem, granym przez J.K. Simmons i genialny naukowiec, grany przez Yvonne Strahovski, przepisać losy ludzkości. Napisany przez Zacha Deana i wyreżyserowany przez Chrisa McKaya, w obsadzie filmu znaleźli się także Edwin Hodge, Sam Richardson, Betty Gilpin, Mary Lynn Rajskub, Jasmine Mathews i Ryan Kiera Armstrong. Jak widać obsada jest bardzo ciekawa.

The Tomorrow War online Lektor PL

Dan Gardner z Pratta – były weteran wojskowy, który został nauczycielem w liceum, jest jednym z tych, którzy zostali wezwani do działania. Jego przeszłość czyni go bardziej odpowiednim kandydatem niż większość (standardy poboru nie są wysokie). Ale podczas gdy kosmici są w większości ukrywani w zwiastunie, reżyser Chris McKay (debiutujący w filmie fabularnym na żywo po filmie Lego Batman) obiecuje przekraczający granice poziom intensywności. Przemawiając do naszej siostrzanej publikacji magazynu Total Film w ich najnowszym wydaniu. McKay mówi, że chciał, aby The Tomorrow War przesuwał kopertę z tym, co można zrobić w filmie PG-13. The Tomorrow War online zaskoczyło mnie pozytywnie w ostatnich minutach filmu. Na pewno spodoba się Wam też film Szybcy i Wściekli 9 online. Ekipa Doma daje radę w tej części.

Podobne filmy do The Tomorrow War:

Inne filmy online CDA