The Kissing Booth 3 Cały film (2021) • Online • CDA Vider

CDA Vider » Premiery » The Kissing Booth 3
The Kissing Booth 3 cały film CDA

The Kissing Booth 3 • CDA

Oryginalny tytuł: The Kissing Booth 3

Rok premiery:

1h 51min

Premiery

5.1
5.1/10 5 211 głosów

2021

USA

Oglądaj cały film The Kissing Booth 3 online HD

Ostatni rozdział w nastoletnim życiu Elle, Noah i Lee dochodzi do dość satysfakcjonującego zakończenia. The Kissing Booth 3 kontynuuje  historię nastolatka, miłości Elle (Joey King) do złego chłopca, Noah (Jacob Elordi) i przyjaźni na całe życie z jego bratem Lee (Joel Courtney). Choć krytykowany przez krytyków za to, że jest regresywny i sztampowy, odniósł komercyjny sukces. Kontynuacja pozostała w dużej mierze banalna, była niewielką poprawą w stosunku do pierwszego filmu. A The Kissing Booth 3 kontynuuje dobrą pracę. Odkupuje się w maleńkich, kontrolowanych dawkach, jakby widzowie nie mogli zrobić dramatycznego zwrotu na lepsze. Podobnie jak film animowany Wiedźmin: Zmora Wilka online. Dlatego Netflix odrobił pracę domową.

Elle musi zdecydować, do której szkoły pójść – Harvard – aby być z Noah, który już zaczął szukać dla nich mieszkań poza kampusem, czy Berkeley, jak ona i Lee zdecydowali na zawsze. Jest jeszcze jedna lista; tym razem jedno z szalonych letnich zajęć, które Lee i Elle odbyli jako dzieci. Wiele osób w młodym wieku miało takie rozterki. Pierwsza miłość nie wybiera. Wtedy możemy podjąć wiele złych, nieprzemyślanych decyzji. Cały film The Kissing Booth 3 dokładnie to pokazuje.

The Kissing Booth 3 online Lektor PL

Gdy domek na plaży zostaje sprzedany, czwórka przekonuje rodziców, że zajmą się domem i spakują go. Ufający rodzice zgadzają się im na to pozwolić. Kłopoty pojawiają się w postaci gorącego ucznia transferowego The Kissing Booth 2, Marco (Taylor Zakhar Perez) i Chloe (Maisie Richardson-Sellers). Jednak trzecia część filmu online jest według mnie najlepsza. Wydaje mi się, że zdanie reszty widzów jest takie same.

Po łzach, popowych piosenkach, flash mobach i wyścigu gokartów Mario na żywo (co było zabawne) wszystko kończy się zadowalająco. Oparty na książkach Beth Reekles, The Kissing Booth 3 został nakręcony równolegle z drugim filmem. Mało kto o tym wiedział. To film, w którym wszyscy wcielają się w swoje role, w tym reżyser Vince Marcello. Chociaż nie jest to nawet w pobliżu dobrego filmu, nie jest tak źle, że chcesz wydłubać oczy lub ugryźć się w ramię. Oglądanie pięknych ludzi igrających w słońcu, morzu i piasku zdecydowanie nie jest przestępstwem. Takie filmy są potrzebne dla rynku kinowego na świecie.

Świetny film od Netflix bez limitu online

Wszystkie największe problemy bohaterów zostały rozwiązane w poprzednich dwóch filmach. Tym razem albo są przerabiane, albo tym razem bohaterowie podejmują absurdalne decyzje. Poza tym, że jest to po prostu niezbyt przyjemna historia, w tym filmie cierpi również samo aktorstwo. Wielu członków obsady wymyka się swoim amerykańskim akcentom i całkowicie rujnuje oglądanie. The Kissing Booth 3 to bardzo ciekawa pozycja w serwisie Netflix.

Plusem jest to, że muzyka jest nadal świetna (Time After Time, Shut Up and Dance, Hello), a niektóre z absurdalnych momentów montażowych są w rzeczywistości całkiem zabawne. Ale w dużej mierze film po prostu nie działa i jest smutnym rozczarowaniem dla serii, która zaczęła się naprawdę zabawnie i beztrosko. Niestety ale sama muzyka nie zrobi furory w tym filmie online. Na sukces tego filmu składa się wiele czynników.

Podobne filmy do The Kissing Booth 3:
Inne filmy online CDA