Spider-Man: Bez drogi do domu - ONLINE

Spider-Man: Bez drogi do domu

Spider-Man: Bez drogi do domu

Spider-Man: No Way Home

Oglądaj cały film Spider-Man: Bez drogi do domu online HD

Jak wiadomo w filmie Spider-Man: Bez drogi do domu, Peter próbuje pogodzić kilka rzeczy. Ciężko jest to zrobić ale jakoś sobie radzi. Musi pogodzić swoją nowo odkrytą niesławę, pracę szkolną i rozwijający się związek z MJ (Zendaya). Zwraca się do Doktora Strange’a, czyli Benedicta Cumberbatcha o magiczne rozwiązanie. Przez to wszystko pojawiają się problemy. To oni nieumyślnie wywołują kaskadę problemów zagrażających wszechświatowi. Dodanie mistycznych portali i czarowników do normalnie przyziemnego świata Spider-Mana pozwoliło Hollandowi i Wattsowi stać się bardziej pomysłowymi niż kiedykolwiek. Moim zdaniem to właśnie Holland dokucza, że ​​sceny walki są o wiele bardziej instynktowne w tym filmie. Trochę inne wrażenie miałem przy filmie Resident Evil: Witajcie w Raccoon City. Tam nie jest to tak instynktowne.

Spider-Man: No Way Home jest już dostępny bez limitu! Wygląda na to, że Sony i Marvel powoli rozpoczynają swój ostateczny marketing przed premierą filmu. Niektóre plotki mówią, że studia mogą opóźnić datę premiery. Moim zdaniem to tylko plotki. Jeśli tak jest, drugi zwiastun i blitz marketingowy również będą miały opóźnienia. Ale prawie dwa miesiące po wydaniu przez Sony pierwszego zwiastuna Bez drogi do domu, mamy nowe oficjalne zdjęcia do obejrzenia. Wszystko dzięki uprzejmości magazynu Empire, który opublikował okładki z grudniowego wydania. Wyjaśniliśmy już, że te dwie okładki są najbardziej zbliżone do prawdziwego plakatu tego filmu online. Jak będzie to zobaczymy za niecały miesiąc.

Gdzie oglądać cały film online bez limitu?

Tom Holland poznał nowego przyjaciela na planie filmu Spider-Man: Bez drogi do domu. Niektórzy twierdzą, że to może jest stary wróg. 25-letni aktor ponownie przygotował się do swojego trzeciego solowego filmu o człowieku pająku. Natomiast tym razem, gdy tajna tożsamość Petera Parkera została upubliczniona w 2019 roku Daleko od domu. Gdy Peter stara się przejąć kontrolę nad swoim życiem, staje twarzą w twarz ze znajomymi wrogami. Na pewno jestescie przygotowani na świetną walkę z Doc Ockiem Alfreda Moliny, wcielającym się w swoją ośmioramienną rolę ze Spider-Mana 2 z 2004 roku. To będzie poezja!

Magazyn nie poprzestał na tym, drażniąc się, publikując zupełnie nowe obrazy z filmu Bez drogi do domu (No Way Home). Zdjęcia, które wcześniej nie były prezentowane nigdzie indziej. Podobnie jak okładki, są to obrazy, które Sony i Marvel zatwierdziły do ​​wydania na wolności. I być może patrzymy na kolejne pośrednie potwierdzenie dużego spoilera No Way Home, o którym wszyscy mówili. Ostrzegamy, że przed nami spoilery, ale niewątpliwie widziałeś je już co najmniej kilkanaście razy. Przy takim filmie nie warto psuć sobie seansu przez spoilery. Tak samo nie warto oglądać go online w wersji Lektor PL. To zepsuje wszystkie efekty.

Tom Holland to urodzony Spider-Man

Miesiące temu słyszeliśmy, że Spider-Man: No Way Home będzie wieloświatowym filmem, w którym trzy warianty Spider-Mana walczą z Sinister Six. Raport za raportem przyniósł więcej dowodów na to, że Tobey Maguire i Andrew Garfield powtórzą swoje role ze starych filmów Sony o Spider-Manie. To moim zdaniem jest bardzo ciekawy zabieg i bardzo mi się to podoba. Chciałbym, żeby to uniwersum jeszcze bardziej się poszerzyło.

Wtedy Alfred Molina powiedział, że rzeczywiście zagra Doc Ock w No Way Home, ujawniając, że jego postać jest taka sama jak w filmach Raimiego. Aktor wyjaśnił dalej, że Doc Ock będzie podróżował między rzeczywistościami i dlatego zobaczymy go w tym filmie online. Dobrze, że aktorzy wyjaśniają niektóre sprawy, bo informacje mogłyby być niespójne dla wielu ludzi, w tym oczywiście fanów całej serii.

Spider-Man: Bez drogi do domu online Lektor PL

Przecieki dotarły do ​​​​wiadomości, a Garfield ledwo mógł zaprzeczyć swojemu udziałowi w filmie. Niezależnie od tego, czy ci się to podobało, czy nie, być może dowiedziałeś się o tym wielkim spoilerze z wywiadów Garfielda. Pamiętaj, że te wywiady nie miały nic wspólnego z MCU ani No Way Home. Sony i Marvel podobno przyznają duży spoiler No Way Home w nadchodzącym drugim zwiastunie. Nowy film powinien zawierać wszystkich trzech aktorów Spider-Mana i wszystkich złoczyńców. Możemy bezprecedensowo powiedzieć, że cały film Spider-Man: Bez drogi do domu to jedna z lepszych części.

Zobacz też