Spencer - ONLINE

Spencer

Spencer

Spencer

Oglądaj cały film Spencer online HD

„Spencer” to wspaniały film Pabla Larraína. Cały film jest o księżnej Dianie i o tym, jak uwolniła się od życia, które wybrała. Czyli od życia, które uczyniło ją gwiazdą i życia, które ją zabijało. Film online rozpoczyna się sekwencją, która jest wystawiona z mrugnięciem na oślep. wyglądać jak thriller.

Do posiadłości Sandringham, niedorzecznie dużej sześciopiętrowej wiejskiej rezydencji, która stoi na 20 000 akrów wybrzeża Norfolk, przybywa wojskowy konwój ze skrzyniami, które wyglądają, jakby musiały zawierać ponadwymiarową broń. Ale nie, po prostu niosą jedzenie — kaskady owoców i warzyw, homary wielkości AK-47. Zupełnie inaczej to wszystko wygląda w filmie Dom Gucci. Zresztą ten film ma wiele podobieństw. Ogólnie polecam obejrzeć oba te filmy.

Oglądaj cały film bez limitu

Spencer jest tak precyzyjny i skomplikowany jak luksusowy zegarek. Jak każdy egzemplarz idealnie do siebie pasuje, bez względu na to, jak mały i dokładny. Sally Hawkins ma tylko kilka scen jako Maggie, zaufana garderoba i powierniczka Diany. Emanuje takim ciepłem i dobrym humorem, że tęsknimy za nią tak samo jak Diana, gdy odchodzi. Moim zdaniem to jedna z najlepszych rzeczy w tym filmie.

Jako Alistar Gregory, były główny i przejrzysty pracownik firmy, którego zadaniem jest odpychanie prasy, Timothy Spall jest zmorą. Ale film należy do Stewarta, a ona robi to, idąc mniej minimalistycznie niż ma to w zwyczaju. Moim zdaniem mocno pozwala przeniknąć świadomość absurdalności sytuacji Diany, nawet gdy gra cierpienie kobiety całkowicie prosto. Dlatego trzeba to wszystko obejrzeć w jak najlepszej jakości.

Kristen Stewart, czyli świetna aktorka

Wszystko to w ramach przygotowań do trzydniowego weekendu Bożego Narodzenia, który brytyjska rodzina królewska spędzi w Sandringham. Spożywanie żywności — świeżej, słodkiej, pikantnej, soczystej, bogatej w swej obfitości — będzie w centrum uroczystości. Gdy kucharze wchodzą, oni również idą w formacji, a film przecina te paramilitarne rytuały kuchenne i widok małego, sportowego, zielonego samochodu jadącego przez wieś.

Prowadzi ją Diana (Kristen Stewart), księżna Walii, a fakt, że jest sama, nie jest przypadkiem. Weekend nawet się nie zaczął, a już film daje nam znać o dwóch rzeczach: że wyrywa się i że się zgubiła. Całość warto obejrzeć w wersji z napisami, bo jak już wiele razy wspominaliśmy, lektor zagłusza dialogi. A to właśnie te dialogi są tutaj bardzo ważne.

Spencer online Lektor PL

Diana ma tak wyjątkowy dylemat, dylemat udręczonej kobiety uwięzionej w kolejce, by zostać królową w latach 90., że jedyną osobą, która może nawiązać kontakt z samym filmem, jest Anne Boleyn. To postać, która grana przez Amy Manson pojawia się w wizjach do zaoferowania jej współczucie i ostrzeżenia. Pod pewnymi względami alienująca pluskliwość jej problemów jest dla Diany największą ze wszystkich trudności. Nie może powstrzymać się od traktowania otaczających ją pracowników jak współpracowników, a nie ludzi, którym płacą za informowanie o niej, bez względu na to, jak bardzo by o niej lubili, a Stewart gra momenty, w których Diana wypowiada swoje uczucia, podobnie jak sposób, w jaki biegnie do łazienki po posiłkach.

Zalukaj Spencer online w jakości 4k lub HD

Dosłownie zagubiony. „Gdzie ja kurwa jestem?” mówi Diana, próbując trzymać mapę podczas jazdy. Powinna prawdopodobnie wiedzieć; to jej stara dzielnica — miejsce, w którym dorastała, zaledwie milę lub dwie od Sandringham. Ale teraz jest nie w humorze; zgubiła swój duchowy kompas. Zatrzymuje się więc na stacji benzynowej i idzie do kawiarni, by poprosić o pomoc. To komiczna sytuacja, ponieważ Diana, w czerwono-zielonej marynarce w kratę, która wygląda, jakby to musiała być Chanel, wie, że gdziekolwiek pójdzie, zostanie powitana taką, jaka jest: najbardziej znaną i uwielbianą kobietą na świecie.

Film online VOD za darmo

I lubią, pomimo swoich zastrzeżeń i podzielonej lojalności. Nie da się nie lubić filmowej wersji Diany, która po prostu nie jest zdolna do przebrnięcia przez własne nieszczęście, zbyt bezbłędnie dzieli się swoimi emocjami i zakłada, że ​​wszyscy wokół niej są tak samo szczerzy.

Stewart może nie wygląda zbytnio jak prawdziwa kobieta. Ale moim zdaniem jest w stanie odtworzyć poczucie swojej słonecznej charyzmy. To właśnie ona czuła się trochę jak gwiazda w królewskim zestawie, przyzwyczajonym do tego, że zawsze się na nią patrzy, ale nigdy nie jest tak niedbały jak zrobić wszystko, by na to zasłużyć. Diana, ze swoimi efektownymi sukniami i upodobaniem do fast foodów, może być wiecznie za dużo i za mało, ale Spencer ma rację.

Zobacz też