Patolog (Harrow) zalukaj online

Patolog (Harrow) • Wszystkie sezony i odcinki

Oryginalny tytuł: Harrow

Nowy serial od ABC

W procedurze telewizyjnej zawsze istnieje ryzyko: księga reguł jest gęsta i mocno pochodna dzięki gałęziom z drzewa genealogicznego, które dziko rosło jak chwasty, od Perry’ego Masona do dnia dzisiejszego, z przystankami po drodze, w tym CSI, Silent Witness , NCIS i wiele innych.

Harrow (piątki, ABC1, 20.30) ma wiele ambicji i potrafi, w rzadki i zaskakujący sposób, złożyć znane elementy gatunku, aby seria stała się świeża, a format niewidzialny, popychając wielkie występy od obsady do przód i środek. Mówiąc prościej: każdy program telewizyjny, który rozprasza cię na tyle, by przestać zwracać uwagę na strukturę, zaczyna się jak najlepiej. Oglądaj serial Patolog (Harrow) online cda pl.

Streszczenie opisuje głównego bohatera, doktora Daniela Harrowa, jako „genialnego patologa sądowego” – daj spokój, bądźmy szczerzy, czy telewizja kiedykolwiek pokazała coś naprawdę, bardzo złego? – a skrypt ładuje go dziwactwami, które są zarówno ostre, jak i trochę obskurne. Nienawidzi klaunów. Uwielbia grać na gitarze. I tak dalej. Przez chwilę nie jesteś pewien, czy oglądasz Harrow czy Today Tonight.

Gdyby postać była w mniej stabilnych rękach, mógłby natknąć się na niektóre z własnych zmarszczek osobowości, ale Ioan Gruffudd – ten cudowny Walijczyk, który oczarował nas w filmach Hornblowskich (które nie są pornografią, bez względu na to, jak bardzo brzmią) ma Daniela Harrowa pod dobrą regulacją.

Mimo że wiele czynników wpływa na sukces lub porażkę programu telewizyjnego, jeden z nieżyjących już mistrzów formy, Aaron Spelling, zawsze twierdził, że casting jest wszystkim, a wszystko jest związane z castingiem. Jest to pierwszy i najważniejszy element na planszy oraz kawałek, wokół którego układają się wszystkie inne elementy.

Gdzie oglądać serial Harrow (Patolog) online CDA?

A Gruffudd to bogaty i solidny kawałek castingu. Jest oszałamiający fizycznie, jest doskonałym aktorem oraz tej nieuchwytnej mieszance supermana, szaleńca i everymana, która pomaga w umieszczeniu korka na butelce po złapaniu błyskawicy. Zajrzyj głęboko w jego życiorys i znajdziesz odpowiedź Pobol y Cwm, Walia na sąsiadów. Czy to takie zaskakujące, że opera mydlana, być może najbardziej relatywny i dostępny gatunek występujący w telewizji, wywołuje tak wiele gwiazd filmowych?

Harrow pochodzi z rodowodem: twórcy Stephen M. Irwin i Leigh McGrath, jego genialny reżyser Kate Dennis i producenci Tracey Robertson i Nathan Mayfield. Wspólnie grupa wprowadza do tej serii niektóre wizualne i tonalne DNA wcześniejszej serii, na której większość z nich współpracowała, fantastyczny thriller kryminalny z 2014 roku Secrets & Lies.

Obie serie rozgrywają się w Queensland i obie mają subtelną, wilgotną warstwę, która informuje dramat, i wydaje się, że tchnie zwykłego w krawędź, która przenosi go w sferę dyskomfortu. Brona jest jednak bardziej klasycznie skonstruowana, a Daniel Harrow gra jak bardziej konwencjonalny bohater, pomimo sporadycznego braku konwencji.

Ale on przychodzi ze wszystkimi dziwacznymi dziwactwami osobowości i bagażem – niespokojną córką Fern (Ella Newton) i byłą żoną Stephanie (Anna Lise Phillips) – że trzeba zburzyć tajemniczą narrację z rodzajem osobistego palika, który sprawia, że świetny pomysł lepki.

Sprawdzimy serial w praktyce!

Czy nowy, 10-częściowy dramat ABC TV Harrow inteligentny w zły sposób, tj. Zadowolony z siebie i wymyślony, czy idiotyczny w dobry sposób – jak poczucie winy? Po obejrzeniu pierwszych dwóch odcinków pozostaję w dwóch umysłach. Od początku wiemy, że główny bohater, dr Daniel Harrow (Ioan Gruffudd), jest raczej genialny: patolog sądowy z mocami dedukcyjnymi podobnymi do Holmesa, który (jak mówią notatki prasowe) „rozwiązuje przypadki innych żargon.”

Harrow jest indywidualistą i łamaczem reguł, a także człowiekiem o świetnym smaku filmów. Kiedy spotykamy go po raz pierwszy, jest w kostnicy, nogami na metalowej ladzie, patrząc na wysokie południe wysunięte na prześcieradło przypięte do ściany. Za nim jest martwy klaun – dosłownie – z Heathem Ledgerem, makijażem przypominającym jokera rozmazanym na jego twarzy. Po prostu przeciętny dzień w biurze, dla patologa sądowego, który rozwiązuje przypadki, których inni nie mogą.

Szef Harrow (Robyn Malcolm) wkracza na scenę i wystrzeliwuje patologa, żeby się wygłupiał. To prowokuje od niego dowcipną ripostę i diagnozę śmierci klauna, która z zadowoleniem stwierdza: „Umarł skręcając szyję, wykonując jogę w swoim makijażu, nosząc go, ponieważ przywrócił czułe wspomnienia wszystkich dzieci, których życie zniszczył… Naprawdę nie powinieneś przerywać facetowi oglądającemu High Noon. ”

Podobne seriale do Patolog (Harrow):
Zalukaj inne seriale online CDA