Narcos Mexico zalukaj online

Narcos Mexico • Wszystkie sezony i odcinki

Oryginalny tytuł: Narcos

Chyba nie ma na świecie osoby, która nie znałaby nazwiska Escobar – zwłaszcza po ostatnich występach naszego Ministra Spraw Zagranicznych 🙂 Serial Narcos pokazuje barwne życie Pablo Escobara – oparty jest na faktach, które przeplatają się z wątkami wymyślonymi przez twórców serialu. Poprawcie mnie jeśli się mylę, ale sądzę, że podobnie jak ja, wielu fanów „Narcos” obawiało się jakość serialu bez Pablo Escobara. Co najdziwniejsze są chwile, kiedy jest nam Escobara po prostu szkoda (zwłaszcza końcówka drugiego sezonu), i mimo że wiemy, jakich okropnych czynów dopuścił się, to trochę mu kibicujemy (ale może to wynikać też z tego, że po prostu chcemy oglądać rewelacyjnego Mourę w kolejnym sezonie, co niestety się nie stanie). I mimo, że „Narcos” nie jest ścisłą biografią (niektóre sytuacja i postacie są wymyślone na potrzeby serialu), to jednak w doskonały sposób opowiada tym niezwykle intensywnym okresie w historii Ameryki Południowej.

Serial produkcji Netflix to 10 odcinkowa opowieść najpotężniejszym kartelu narkotykowym, którego przywódcą był Pablo Escobara – człowieka który odpowiadał za 80% światowej produkcji i dystrybucji kokainy w latach 80. Człowieka, który dla jednych jest bohaterem, dla drugich największym przestępcą w historii. A nasze marzenie jest takie, aby w 2018 roku odwiedzić jedną restaurację, która pojawiła się właśnie w tym serialu. W Interneie trafiłam na krytykę, że ten serial bez Escobara to nie będzie to samo, ale twórcy słusznie się bronią, że tytuł „Narcos” od samego początku zakładał opowiedzenie szerszej historii („główną bohaterką serii zawsze była kokaina”), a życie i działalność Escobara to był dopiero początek.

Drugi sezon skupia się na dwóch ostatnich latach życia Pablo Escobara (mam nadzieję, że nikt nie uzna tego za spojler ? To historia, którą można wyczytać chociażby w Wikipedii). Dzisiaj chciałam napisać kilka słów „Narcos”, serialu opartym na prawdziwej historii polowania na Pablo Escobara. José Padilha jest autorem serialu Narcos: Mexico – season 1 (Narcos: Meksyk – sezon 1). W celu wyświetlenia innych seriali tego autora przejdź do pola „Informacje” i kliknij w jego nazwisko albo kliknij utaj.

Kiedy serial Narcos: Mexico – season 1 (Narcos: Meksyk – sezon 1) ukaże się w telewizji? Jednak, gdy dowiedziałem się, że to Netflix wypuszcza Narcos, a po serialowych doświadczeniach związanych z tym kanałem (House of Cards, Daredevill) stwierdziłem, że zaryzykuję. Nie można także nie wspomnieć świetnych rolach drugoplanowych – Paulina Gaitán zagrała ukochaną żonę Escobara, wierną do samego końca; Raúl Méndez w roli prezydenta Gavirii jest bardzo przejmujący; czy Juan Pablo Raba jako Gustavo Gaviria – brat głównego bohatera.

Zaletą serialu jest to, że można oglądać go niechronologicznie – każdy odcinek to inna historia i poza głównym motywem upadku człowieczeństwa, nie wiążą się ze sobą. Przewidywanie przyszłości było i jest motywem lubianym przez reżyserów, ale nikt chyba jeszcze nie zrobił tym serialu. Wspaniała sceneria – aż chciałoby się powiedzieć: „żyć, nie umierać!”, choć to właśnie śmierć jest w tym serialu motywem przewodnim.

Niektóre z nazw używanych w serialu zostały przyjęte w codziennym użyciu pseudonim McDreamy (pierwszy z serii, odnoszący się do Dereka Shepherda nadany przez Cristinę Yang), McSteamy (pseudonim wymyślony przez żeńską część stażystów odnoszący się do Marka Sloana), McHot (nadany Addison Shepherd przez Alexa), McDog (nadany psu Meredith i Dereka) i McVet (odnoszący się do Finna Dandridge’a).

Podobne seriale do Narcos Mexico:
Zalukaj inne seriale online CDA