Serce nie sługa Cały film (2018) • Online • CDA Vider

CDA Vider » Filmy Komediowe » Serce nie sługa
Serce nie sługa cały film CDA

Serce nie sługa • CDA

1h 58min

Filmy Komediowe

6.9
6.9/10 3 176 głosów

2018

P. Weronika Rosati zagrała przez półtorej minuty, a P. Magdalena Różczka przez całą jedną minutę.Komplet kinomaniaków świadczy tym, że jesteśmy głodni dobrego humoru tu jednak emocje jak w „M jak miłość”.Nie poddaję się i czekam na coś fajnego. Ciekawa jestem, co sądzicie tym aktorze 😀 pojawia się w filmach dopiero od kilku lat, „nową twarzą” w dosłownym sensie może go nie nazwiemy, a jednak wnosi jakąś taką świeżość, wyróżnia się na tle „starych wyjadaczy” aktorskich. Szczerze nie polecam..bez.powodu kino nie byłoby puste…i nie jestem fanem filmow typu Vega zeby było jasne, ale chyba na jego filmach bardziej byśmy się rozerwali tym razem. Film „Pierwszy człowiek” pokaże, jak wygl±dało jego życie, kiedy ruszył w swoj± legendarn± misję kosmiczn±, dzięki której stał się pierwszym człowiekiem, który stan±ł na Księżycu.

Od 25 maja 2018 r. wchodzi w życie istotna zmiana przepisów dotyczących ochrony danych osobowych, dlatego chcielibyśmy przekazać Ci kilka informacji, które zawarliśmy w tym miejscu i w Polityce Prywatności oraz regulaminie Jeśli chciałbyś otrzymywać od nas wiadomości, wyraź swoja zgodę zaznaczając poniższe pola. Już niedługo w serialu „M jak miłość” Paweł zostanie hojnie wynagrodzony przez scenarzystów, którzy najpierw zgotowali mu piekło w postaci zdradzającej żony (Olga Frycz), aby następnie zaplanowali dla niego mini-harem. Ceniony aktor podkreśla, że Smarzowski we wszystkich swoich dziełach nie boi się trudnych tematów: – Jego filmy są zawsze zanurzone w taką rzeczywistość, która ludziom nie daje spokoju po wyjściu z kina.

A jeśli ktoś twierdzi inaczej, to niech mówi za siebie i sam się bije w piersi, że jest taki jak w tym filmie. Fabuła filmu zainspirowana jest prawdziwymi wydarzeniami, które miały miejsce w Polsce – budową największego na świecie pomnika Chrystusa Króla Polski w Świebodzinie i pierwszą w historii Centrum Onkologii w Gliwicach transplantacją twarzy w celu ratowania życia pacjenta. Utwór Ani Dąbrowskiej nawiązuje do filmowej historii dwójki młodych osób, które poszukują upragnionej miłości, ale jednocześnie nie są pewne swoich uczuć.

W związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako „RODO”) chcielibyśmy zapoznać Cię z poniższymi informacjami zanim przejdziesz do naszej strony. Szanowna Pani – warto zacząć od siebie – poprawiając ortografię i interpunkcję Bohaterowie filmu także nie grzeszą kulturą języka. Film jest okropny, nieprawdziwy i żenujący w odbiorze., nie polecam , szkoda zaśmiecać swoich wrażeń estetycznych takim gniotem!!!

Reżyserka w fałszywy sposób pokazuje zapijaczoną polską prowincję i kościół ,który wyciska ostatnie soki z portfeli wiernych jakoby taka właśnie była cała Polska nie skupiając sie prawdziwie na tragedii chłopaka którego historii mówi tytuł filmu. 11 września odbył się specjalny, przedpremierowy pokaz nowego filmu Filipa Zylbera Serce nie sługa. Choć kino oficjalnie nie podało swojego stanowiska w sprawie filmu, serwis Onet twierdzi, że z informacji podawanych w kasie wynika, iż „Kler” prawdopodobne nie trafi na jego ekrany.

Kler został (…) pokazany w filmie Smarzowskiego w sposób bezwzględny i okrutny: stał się złapaną muchą, której reżyser precyzyjną pęsetką wyrywa skrzydełka; szczególnie boleśnie obchodzi się zaś z muszą główką.

Podobne filmy do Serce nie sługa:
Inne filmy online CDA