Sala samobójców. Hejter

Sala samobójców. Hejter

Sala samobójców. Hejter

2h 10 min Thriller

8.1
IMDb 8.1/10 31 411 votes

2020

Opis

Gdzie oglądać cały film Sala samobójców. Hejter online?

Cały film Sala samobójców. Hejter zaskoczył wszystkich. Fabuła kręci się wokół Tomka (Maciej Musiałowski), 20-latka, który jest plagiatem na liście studentów Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego. Postanawia jednak go nie przyznawać i nadal otrzymuje dotację od rodziny Krasuckich (Danuta Stenka, Jacek Koman). Są to rodzice Gabi (Vanessa Alexander), przyjaciółki z dzieciństwa i niezmiennego tematu westchnienia bohatera. Aby nie spieszyć się i zarobić dodatkowe pieniądze, Tomek postanawia wykonać wyjątkową pracę w agencji reklamowej. Taką, która daje mu dostęp do tajemnic elity stolicy. Chłopiec przyjmuje zamówienia, w których niszczy wizerunek społeczeństwa i Internetu. Kiedy ujawnia się prawda o jego oszustwie uniwersyteckim, Tomek traci poparcie i przychylność rodziny Krasuckich, a Gabi również się od niego odchodzi. Po raz kolejny odmówił i potraktował go niesprawiedliwie.

Żyjemy w czasach nienawiści i złych wieści. Myślę, że wszyscy się zgadzamy. Zajmujemy się nimi codziennie, a nie tylko w Internecie. Nasza cywilizacja jest pełna trolli, które lubią upokarzać innych, o ile mogą pozostać anonimowi. Hejt stał się towarem, z którym ludzie handlują. Możesz go kupić i użyć jako broni przeciwko komuś, kogo chcesz zniszczyć dla własnej korzyści. To najnowszy film Janka Komasy. Luźna kontynuacja obszaru samobójstw od 2011 r. Pokazuje, jak skorumpowanym i podzielonym społeczeństwem się staliśmy. Głównym bohaterem jest Tomek Giemza (Maciej Musiałowski), chłopiec z małego miasteczka, który, wyśmiewany przez warszawską elitę, przechodzi transformację jak Arthur Fleck w filmie Joker. Czyli coś jest na rzeczy.

To kolejny wspaniały hit Komasy

Pierwsze pytanie, które pojawia się natychmiast po obejrzeniu zwiastunów filmu to oczywiście, gdzie jest ta słynna gra tytułowa? Podczas gdy kampania reklamowa pierwszego pokoju samobójców od samego początku koncentrowała się na występie bohatera, którego pierwsze zetknięcie z rzeczywistością wirtualną zaczyna wpływać na jego życie jako samotnego ucznia zaniedbanego przez rodziców ucznia, reklamy Hejtera nie odpowiadają bezpośrednio na pytanie jak to jest kontynuacja poprzedniego filmu. Bez tytułu wielu widzów mogłoby pomyśleć, że jest to zupełnie inny obraz, który nie ma nic wspólnego z debiutem Komasy. Natomiast film Sala samobójców. Hejter online jest mocny i zaskoczy jednego widza.

Z człowieka o czystych intencjach, pod wpływem upokorzenia przez bogatych znajomych z dawnych czasów, staje się karierą, która nie dba o uczucia innych i idzie do zwłok do celu. Tomek nie jest złym człowiekiem, tylko społeczeństwo nigdy nie dało mu szansy na stanie się kimś lepszym. Na początku był nazywany człowiekiem z małego miasteczka i nikt nie pozwala mu o tym zapomnieć. Ludzie, którzy go wspierają finansowo, robią to z łaski. W pracy jest traktowany jak tani pracownik.

Sala samobójców. Hejter - OGLĄDAJ CAŁY FILM ONLINE

  • Oglądaj Online Serwer Język / Audio Jakość
Related movies
×
Życzymy miłego seansu!