Reminiscencja - OGLĄDAJ ONLINE

Reminiscencja

Reminiscencja

Oryginalny tytuł: Reminiscence

2h 28min RomansSci-FiThriller

6.5
IMDb 6.5/10 9 871 głosów

2021

Oglądaj cały film Reminiscencja online HD

Zaginające rzeczywistość filmy science fiction wykorzystujące mieszankę technologii, wspomnień i marzeń nie są niczym nowym. Jednak dzięki Reminiscencja scenarzystka i reżyserka Lisa Joy wykorzystała doświadczenia z prawdziwego świata. Wykorzystała zmieniające gry gadżety, aby wprowadzić coś nowego do gatunku. Filmowiec, który współtworzył Westworld dla HBO, wpadł na ten pomysł podczas wizyty u rodziny na północy Anglii. To dziwny okres dla świata filmowego. Nie widziałem w tym roku jeszcze super dobrego filmu. Miałem nadzieje, że film Dom nocny (The Night House) online to zmieni ale się pomyliłem. Był jeszcze gorszy niż myślałem.

Cały film Reminiscencja online pochodzi od reżyserki i pisarki Lisy Joy, która współtworzyła „Westworld” i obsadziła Jackmana w roli prywatnego detektywa umysłu. Ale te fakty już powinniście znać. To ktoś, kto pomaga swoim klientom dotrzeć do utraconych wspomnień i przeżyć je na nowo oraz ich emocje. Bardzo dziwna opcja ale czego to się nie robi dla pieniędzy. Teraz mamy już trenerów snu, różne wróżki i medium. Ciężko to opisać słowami. Ale wkrótce popada w obsesję na punkcie przeszłości, gdy przyjmuje nowego klienta i próbuje odkryć prawdę o zniknięciu kobiety. Fabuła w tym filmie online jest całkiem ciekawa.

Bez limitu online w jakości 4k lub Ultra HD

Film, opisywany jako thriller dramatyczny science fiction, może pochwalić się imponującą obsadą. na czele której stoją byli koledzy z The Greatest Showman, Hugh Jackman i Rebecca Ferguson oraz Thandiwe Newton i Daniel Wu. Te nazwiska mogą robić wrażenie. Jackman jak już wspomnieliśmy gra prywatnego detektywa umysłu o imieniu Bannister, który pomaga ludziom dotrzeć do wyblakłych i zapomnianych wspomnień. Kiedy nowy klient, Mae Fergusona, pojawia się na scenie, poszukiwanie wspomnień otwiera puszkę problemów Pandory, łącząc obsesję, spisek i poszukiwanie prawdy.

Pamiętajcie żeby ten film koniecznie obejrzeć w jakości 4k z napisami. Niestety wersja lektor PL w jakości HD nie oddaje tego co powinna. Chyba, że chcecie obejrzeć film w kinie. Jestem pewny, że dzięki tej obsadzie, fabule i efektach specjalnych film zrobi furorę. Podobnie odczuwam film Zielony Rycerz Green Knight online. Ale to musicie ocenić sami.

Reminiscencja online lektor PL

Joy w środowym wydarzeniu prasowym powiedziała, że ​​Reminiscencja została zainspirowane wkrótce po śmierci jej dziadka i jej pragnieniu zrozumienia, jak miło byłoby wrócić i poczuj się dokładnie tak, jak czułeś się, gdy po raz pierwszy doświadczyłeś tych wspomnień. Opisała troskę o córkę i pragnienie, by mogła zabutelkować jej specyficzny zapach, wiedząc, że nigdy nie będzie w stanie odtworzyć tego konkretnego momentu. Każdy ma różne inspiracje i pomysły. Film online bez limitu robi wrażenie na widzach.

Akcja filmu rozgrywa się również w niedalekiej przyszłości, w której Miami zostało zalane, a ludzie mieszkają w murach zatopionego wybrzeża Miami, a całe społeczeństwo przechodzi teraz w tryb nocny i śpi, gdy słońce świeci tylko przez kilka godzin każdego dnia. W następstwie powodzi wybuchła wojna, która teraz sprawia, że ​​ludzie patrzą w przeszłość, a nie w wątpliwą, żałosną przyszłość. Nie pozostaje nam nic innego jak ocenić film Reminiscencja na mocne osiem punktów.

Zobacz też