Randki od święta (Holidate)

Randki od święta (Holidate)

Holidate

1h 44min Komedia

5.6
IMDb 5.6/10 2 121 votes

2020

Randki od święta (Holidate) - OGLĄDAJ ONLINE

Oglądaj cały film Randki od święta (Holidate) online

Przynajmniej Roberts i Bracey tworzą uroczą parę. Ich chemia w filmie Randki od święta nieustannie wzmacnia scenariusz. Scenariusz, który nigdy nie jest sprzeczny z oczekiwaniami. Nawet gdy próbuje ich przebić płaskimi żartami i dziwacznymi huśtawkami w sprośnych puentach. Przynajmniej scenariusz Tiffany Paulsen oferuje dodatkowy pop. Opiera się na uroczej zarozumiałości, która prowadzi Sloane i Jacksona przez cały rok randek. Prowadzi ich też do świątecznego, całkowicie oczekiwanego cudu Bożego Narodzenia. Sloane ma złamane serce, a Jackson nie jest zaangażowany w to wszystko. Moim zdaniem są dla siebie stworzeni. Oznacza to, że spiskują, aby widywać się tylko na wakacjach. Nie muszą cierpieć straszliwej traumy związanej z brakiem super gorącego platonicznego towarzysza, powiedzmy, w dzień św. de Mayo.

Jednak hiszpański horror Numer 32 był lepszym wyborem na seans. Ta dwójka chce czegoś innego, więc kiedy ciocia Susan Sloane (Kristin Chenoweth), która jeździ na wolnych kołach, przedstawia jej ideę „Randki od święta (Holidate)” – kumpla bez zobowiązań, który służy jako partner podczas wakacji funkcje i nic więcej. Ona i Jackson mają urocze spotkanie w domu towarowym, ścieżka jest jasna. Roberts i Bracey są razem bardzo słodcy i chociaż ich początkowa więź wydaje się nieco pośpieszna. Wszystko to ma na celu wprowadzenie ich w mrugającą fabułę filmu. Pomimo wszystkich świątecznych fanfar cały film wciąż jest pełny typowych komplikacji i nieporozumień, które napędzają ten gatunek.

Świetna komedia romantyczna dla zakochanych

W każdym razie film napisany przez Tiffany Paulsen jest na tyle samoświadomy, że przytakuje formule. Bohaterowie mówią nawet o innym komedii romantycznej: „Wiesz z plakatu, że będą razem”. Pytanie brzmi, czy pozostaniesz skupiony wystarczająco długo, aby pokonać przeszkody o rozmiarach cząsteczek, które je oddzielają? To znaczy, to nie jest dokładnie „Titanic” czy „The Great Gatsby”. Są dwiema osobami w tym samym mieście, bez innych przywiązań i naprawdę nie ma powodu, aby nie przeskakiwać do tego, co wszyscy wiemy, nadchodzi.

Po prawie dwóch godzinach film ma dużo czasu na zakończenie, a podczas gdy niektóre wątki poboczne mają nieoczekiwanie schludne zakończenia. Wszyscy, od cioci Susan po nachalną mamę Sloane, graną przez kruchą Frances Fisher, w jakiś sposób osiągają pełne łuki. Podczas gdy inne skręcają się na wietrze. Z pewnością są inne rzeczy związane z Jacksonem, który tylko krótko wspomina o swoich problemach rodzinnych. Natomiast młodszy brat Sloane, York (Jake Manley) i jego kochająca dama Liz (Cynthy Wu) mieli dość trudne charaktery.

Atrakcją markizy każdego dobrego komedii romantycznej jest para w jej centrum i tak wdzięczna jak Sloane i Jackson, Randki od święta (Holidate) płaci im coraz mniej przysług, gdy kuleje przez resztę kalendarza. Przewidywalność nie musi być grzechem, jeśli chodzi o świat komedii romantycznej, często malowanej według liczb, ale ta niezręczna kombinacja oczekiwania i pogardy dla niej sprawia, że ​​film tylko przez chwilę zasługuje na świętowanie.

Zobacz też