Ralph Demolka w internecie Cały film (2018) • Online • CDA Vider

CDA Vider » Filmy Animowane » Ralph Demolka w internecie
Ralph Demolka w internecie cały film CDA

Ralph Demolka w internecie • CDA

Oryginalny tytuł: Ralph Breaks the Internet: Wreck-It Ralph 2

Witam serdecznie 🙂 wszystkie bajki z listy zaliczone i ulubione – mój czterolatek uwielbia Pana Lisa, zna niemal na pamięć 😉 Zabrakło Meridy, Pioruna, Piorun i magiczny dom, Balto, Zakochany wilczek – z tych oczywistych 😉 Ale także Planeta Skarbów, Piotruś Pan, Ralph Demolka,Film pszczołach, Planeta 51, Gang Wiewióra …a jak uda mi się znaleźć tą jeszcze jedną i mało znaną która chodzi mi po głowie to jeszcze dopiszę 😉 Ale zgadzam się bo bajki są bardzo fajne :D. Przygoda jest zacna, bo dzieje się w świecie tak bliskim mi i wielu z Was, główni bohaterowie (poza Ralphem błyszczy tu dziko rozkoszna/rozkosznie dzika Wandelopa von Cuks, postać z cukierkowej wyścigówki Sugar Rush/Mistrz cukiernicy) są przesympatyczni, a ilość mrugnięć okiem do graczy przekracza ludzkie pojęcie (uporządkowaną listę wszystkich easter eggs znajdziecie choćby tutaj ). Bardzo cieszy przywiązanie do detali (animacja ludzików mieszkających w niszczonym przez Ralpha domu jest naprawdę świetna, podobnie jak pomysł, by „dworzec” dla postaci z różnych gier umieścić w przedłużaczu), zaserwowane przez scenarzystów emocje poruszają się w pożądanym rewirze (jest czas na rechot, jest czas na nieco smutku) i ogólnie jest miło. Pomysł na scenariusz filmu „Ralph Demolka” powstał ponad 20 lat temu, ale przez ponad dwie dekady odkładano jego realizację. W ostatnim roku, raptem kilka tygodni po premierze kinowej, w serwisie VOD w Korei pojawiły się takie filmy jak Django, Merida Waleczna czy Ralph demolka.

Najnowszy zwiastun jest dość wymowny – druga przygoda Ralpha Demolki będzie połączona z wieloma uznanymi markami i w rezultacie już teraz widzimy sporą „rolę” księżniczek Disneya, a mam szczerą nadzieję, że na swoje „5 minut” zasłużą również superbohaterowie – na materiale możecie zobaczyć Iron-Mana. Bo rechotałem się nieco za mało, bo świetny dubbing był w kilku miejscach za słabo słyszalny (szczególnie w czasie dubstepowej rozwałki w Hero’s Duty), bo nieco za dużo czasu spędziliśmy wraz z bohaterami w cukierkowym świecie, ignorując pozostałe, bo mimo całej wielkiej sympatii dla świata gier (a może właśnie przez to) nie byłem w stanie się aż tak zaangażować w tę filmową przygodę. Tych ostatnich z pewnością uradują dyskretne nawiązania filmu „Ralph Demolka” do kultowych gier wideo sprzed lat, takich jak „Super Mario”, czy „Sonic the Hedgehog”.

Głównym bohaterem filmu „Ralph Demolka” jest osiłek Ralph – w swojej grze wcielający się w rolę czarnego charakteru, którego praca polega na bezmyślnym demolowaniu owoców pracy złotej rączki Felixa. Premiera filmu „Ralph Demolka” odbędzie się w Polsce 18 stycznia. No cóż, przyznam szczerze, że z tej bajki zapamiętałam tylko leniwca… i chociaż występuje przez kilka minut całego filmu, to warto go zobaczyć 😉 Poza tym przyzwoita bajka, akurat na leniwe popołudnie.

W październiku najmłodsi widzowie będą mogli obejrzeć filmu: „Astro Boy”, „Królewna Śnieżka” oraz „Ralph Demolka”. Jeśli chcesz zgodzić się na przetwarzanie przez Advertigo i Zaufanych Partnerów Twoich danych osobowych zebranych w związku z korzystaniem przez Ciebie ze stron i aplikacji internetowych należących do Advertigo w celach marketingowych (obejmujących niezbędne działania analityczne i zestawianie w profile marketingowe na podstawie Twojej aktywności na stronach internetowych) w tym ich przetwarzanie w plikach cookies itp.

Podobne filmy do Ralph Demolka w internecie:
Inne filmy online CDA