Pogromcy duchów. Dziedzictwo - ONLINE

Pogromcy duchów. Dziedzictwo

Pogromcy duchów. Dziedzictwo

Ghostbusters: Afterlife

Oglądaj cały film Pogromcy duchów Dziedzictwo online HD

Oglądanie filmu online takiego jak Pogromcy duchów Dziedzictwo (Ghostbusters: Afterlife) wśród wiernych fanów na premierze nowojorskiego Comic-Conu ma pewne zalety. Jak wiecie tam znajdziemy tylko ludzi bardzo zainteresowanych tematem. Dlatego zupełnie inaczej się takie coś ogląda. To podobnie jak poszlibyśmy do salonu gier, gdzie będziemy grać z resztą fanów tylko w ulubioną grę. Reakcja tłumu w ogromnej sali kongresowej miała sposób na wyjaśnienie wszelkich utrzymujących się nieporozumień dotyczących tego filmu. Najczęściej zadawane pytanie, to dlaczego oryginalny film Pogromcy duchów ma zupełnie inny klimat? Tego nie potrafię zrozumieć. Zawsze można zobaczyć to w filmie Spider-Man: Bez drogi do domu. Ale wtedy to nie będzie już to samo.

Oryginalna część to prymitywna, ale szalona komedia z udziałem absolwentów Saturday Night Live, którzy szukają duchów. Tutaj została pokazana jako zupełnie coś innego. Ponowne uruchamianie lub ulepszanie filmu takiego jak Pogromcy duchów jest trudne. To nie jest jak próba ponownego nakręcenia horroru, musicalu lub thrillera, w którym masz solidną ramę, którą możesz po prostu ozdobić nowymi pomysłami. W Ghostbusters próbujesz odtworzyć uczucie. Radość z oryginalnego filmu była znacznie mniejsza w niszczeniu duchów niż w chemii między pogromcami. Nie można tego po prostu naśladować z nową obsadą, jak pokazał przyjemny, ale zbyt zręczny i świadomy reboot 2016 roku. To trochę jak z serialem Księga Boby Fetta, który dzieje się w universum Gwiezdnych Wojen.

Świetne efekty, niesamowita obsada

Urocze Ghostbusters: Afterlife Jasona Reitmana nie starają się być dokładnie takie jak oryginały, wykonane przez jego ojca, Ivana Reitmana. Sequel-slash-restart, zamiast tego strzela do własnej wersji komedii z głupim kumplem i straszności w wesołym miasteczku. To nie to samo co pogromcy duchów, których znamy, ale całkowicie przypomina pogromców duchów. Jestem ciekaw opinii nie tylko fanów z Comic Conu ale osób, które spojrzą na ten film obiektywnie i bez limitu. Wtedy będziemy mogli w pełni ocenić ten film online.

Atrakcyjność kontynuacji, systematycznie pozbawionej wszystkiego, co uczyniło jej poprzednika wystarczająco hitem, by zasłużyć na to traktowanie, szybko stała się widoczna, gdy uczestnicy wyrazili swoją aprobatę na wysokim poziomie decybeli dla tego, co uważali za prawdziwe przyciąganie tego nieudanego projektu. Uczestnik nie mógł nie usłyszeć natychmiastowego grupowania fokusów. Ten film to swego rodzaju klasyka, a muzyka, która pojawia się na początku jest znana na całym świecie. Podobnie jak Lektor, którego mogliśmy słyszeć w polskich wersjach językowych.

Ghostbusters: Afterlife zalukaj cały film

Cały film Pogromcy duchów Dziedzictwo ma mnóstwo zabawy, zanim pojawią się duchy, a Phoebe i Podcast biegają luzem po mieście, bawiąc się paczkami protonów, budując przyjaźń opartą na wzajemnych dziwactwach. Kiedy upiorna akcja naprawdę zaczyna się później, możesz poczuć dreszczyk Reitmana, entuzjazm człowieka, który zna Pogromców duchów od szóstego roku życia. Posługuje się tym samym skromnym stylem reżyserskim co jego ojciec. To daje mu akurat przewagę w tym wszystkim. Kilka krzykliwych ujęć, ale wiele dzieje się na ekranie. Efekty specjalne są bardzo dobre, dlatego polecamy obejrzeć film online w jakości 4k.

Wiele z jego efektów ma prostotę w stylu lat 80. Moim zdaniem to akurat ciekawy zabieg, bo to pokazuje ten klimat. Niektóre z jego duchów wydają się być marionetkami, a nie CG, i zna upiorną moc w odrobinie suchego lodu i kolorowym świetle. Jest bogaty w przywiązanie do swojego źródła, ale podekscytowany nowymi sposobami zabawy z nim. Tutaj akurat producenci mogli bardziej się postarać.

Za każdym razem, gdy na ekranie pojawiał się kolejny duch, spotykał się z rykami podniecenia publiczności. To samo dotyczy przebłysków starego samochodu, starych kostiumów, niektórych starych dialogów i reszty niezliczonych ukłonów w stronę kanonizowanego hitu Ivana Reitmana. Jego syn, Jason, reżyser, który podczas panelu przed projekcją ogłosił chęć zobaczenia, jak jego odcinek uruchamia cały wszechświat treści Pogromców duchów. To właśnie on marzy o niczym więcej niż tylko oszałamiającej przyjemności ciągnięcia za klamkę. Wielu z nas chciałoby iść w ślady ojca.

Powrót do klasyki bez limitu

Oczywiście Phoebe odkrywa prawdziwą tożsamość swojego dziadka, natykając się na dziwny sprzęt w piwnicy i odkrywając nadprzyrodzone zagrożenie, które może zniszczyć świat. W miarę rozwoju fabuły jest mnóstwo rzeczy dla fanów, ale nawroty są drugorzędne w stosunku do historii nowych postaci. I są to wspaniałe postacie, wszystkie doskonale obsadzone, z silną chemią. Finn Wolfhard wnosi niezbędne ciepło do zarozumiałej roli starszego brata. Tutaj akurat fabuła bardzo nam się podoba. Pogromcy duchów Dziedzictwo online zasługuje na dobre oceny.

Logan Kim jako Podcast, kolega Phoebe z klasy, który wszystko dokumentuje, jest jak zabawny John Candy. Mckenna Grace jest jednak sercem filmu. W swoich nadprzyrodzonych rękach Phoebe jest cichym, nieustraszonym dzieckiem, które jest zafascynowane wszystkim, czego nie rozumie, czy to gadżetami, duchami czy ludźmi. Grace wykorzystuje odcienie występu nieżyjącego już Harolda Ramisa jako Egon, ale z własną buntowniczością. Obsada mogłaby być trochę lepiej dobrana, aczkolwiek nie jest źle.

Pogromcy duchów Dziedzictwo online Lektor PL

Jego podejście opierające się na pobłażliwości okazało się niezawodne w czasie rzeczywistym w Javits Center, że automatyczna radość z wiedzy o tym, co się dzieje, wyprze potrzebę humoru lub mądrego uroku, które początkowo sprawiły, że Ghostbusters warto było oglądać. W kasie ta podstępna taktyka może bardzo dobrze przynieść dywidendę. W końcu jest to dla fanów, ale jest to specyficzna rasa fanów. Trochę takich bardziej zainteresowanych identyfikacją przedmiotów niż tym, co z nimi robi się. Ale to normalne przy takich produkcjach.

Natomiast w budowaniu ciągłości Reitmana jest niepokojące poczucie własności nad przeszłością, jakby był spadkobiercą, któremu powierzono święte teksty, a nie facetem biegającym w butach na wspomnienie filmu, który wciąż jest podstawą nocowania w gimnazjum ze względu na iloraz śmiechu. Być może to właściwe i mówiące, że wcielenie artefaktu z lat 80. z 2021 r. będzie nasycone wszystkimi problemami najbardziej endemicznymi dla obecnego wydania studia. Jesteśmy pewni, że film spodoba się fanom na całym świecie.

Znajdujemy tu potępiające podsumowanie domyślnego trybu współczesnego Hollywood – obiekt nostalgii, pozbawiony osobowości i dopasowany do nudno smakowitej formy, stworzony na zamówienie fandomu, który wielbi wszystko i niczego nie szanuje. Czekamy na wasze opinie na ten temat i zapraszamy na miły seans bez limitu. Czasami fajnie siąść na kanapie, włączyć telewizor i obejrzeć z rodzinką swój ulubiony film z dzieciństwa. My na pewno obejrzymy nowy serial Koło czasu. To świetne fantasy od Amazon Prime Video.

Zobacz też