Pitbull (2021) - ONLINE

Pitbull (2021)

Pitbull (2021)

Pitbull

Oglądaj cały film Pitbull (2021) online HD

Na pewno słyszeliście już o nowym filmie Patryka Vegi. To nowy Pitbull (2021). Moim zdaniem reżyser zupełnie zmienił styl swoich produkcji. Widać to idealnie po filmie Small World. Tutaj też to widać i zdecydowanie lepiej ogląda się tego typu filmy online. Reżyser w pierwszym teaserze zaskoczył wszystkich fanów. Zdecydowanie bardziej poważny ton tej produkcji zapewne zachęci większą liczbę fanów na pójście do kina albo obejrzenie tego filmu online. Sam Vega zapowiada powrót do mocno gangsterskiego kina i to bardzo mi się podoba.

Fabuła nowego filmu Vegi

Fabuła jest ciekawa. Kiedy podłożony na stacji paliw ładunek wybuchowy zabija policyjnego sapera, komendant główny policji przydziela do sprawy Gebelsa z wydziału ds. zabójstw. Tego gościa powinniście dobrze znać. Całe śledztwo prowadzi go na trop przestępcy z grupy Pershinga. Jak wiecie z poprzednich filmów, czy serialu Pershing jest konstruktorem bomb i porywaczem. Niestety ale to on stoi za dziesiątkami zamachów w Polsce i ponad setką porwań w całym kraju. Konfrontacja bandyty i Gebelsa przeradza się w regularną wojnę. Wojnę, która w filmie Pitbull (2021) trwa już wiele lat. To jeden z lepszych filmów w tym roku, podobnie jak horror Ostatniej nocy w Soho. Jeżeli jeszcze nie oglądaliście, to gorąco polecamy.

Patryk Vega wraca do korzeni w tym filmie online

Od tych wydarzeń mijają lata. Znany z serialu syn Gebelsa, Jarek, który jest studentem informatyki na politechnice, wraz z kolegami znajduje ryzykowny sposób na szybki zarobek i przy wykorzystaniu wiedzy zaczyna dokonywać włamań do willi bogatych ludzi. Nie wiem skąd w młodych ludziach biorą się takie pomysły ale tak niestety się dzieje. Pech chce, że którejś nocy wybiera niewłaściwy dom, a Gebels staje przed sytuacją bez wyjścia, w której musi wsadzić własne dziecko do więzienia. Może być policjantem, który aresztuje przestępcę. Albo ojcem, który uratuje dziecko. Taka sytuacja jest bardzo trudna dla policjanta ale musi podjąć właściwą decyzję.

Nowy Potbull (2021) online bez limitu

„Pitbull” nie posiada żadnego podtytułu, co jest oczywistym nawiązaniem do filmu z 2005 o tym samym tytule. Patryk Vega chce nawiązać do historii, którą widzieliśmy wcześniej. Wracamy do korzeni, co pokazuje obsada i fabuła. Ponownie skupimy się na postaciach Andrzeja Grabowskiego i Przemysława Bluszcza. Zabraknie natomiast Marcina Dorocińskiego. Szkoda, bo bardzo lubię tego aktora, a szczególnie podobał mi się w serialu Pakt. To ciekawa produkcja od HBO.

Obserwując zawartość trailera nie sposób nie wywnioskować, że będzie to kolejny film Patryka Vegi oparty o te same schematy. Moim zdaniem to dobra informacja dla fanów. W skład obsady wchodzą także tacy aktorzy jak Tomasz Dedek, Marta Malikowska, Sebastian Dela, Dawid Czupryński, Damian Białas, Natan Gołębiewski, Dominik Gorbaczyński i kilku innych.  Podsumowując całość to nowy Pitbull w końcu jest tym na co czekali fani. Nawet krytycy mają dobre opinie na temat tego filmu.

Zobacz też