Piotruś Królik - ONLINE

Piotruś Królik

Piotruś Królik

Peter Rabbit

1h 33min AnimowanyFamilijny

6.1
IMDb 6.1/10 2 886 votes

2018

Niestety dopiero 13 kwietnia 2018 w polskich kinach pojawi się film dla dzieci – komedia „Piotruś Królik” (a byłoby idealnie na Wielkanoc, choć ten Królik raczej do łagodnych nie należy…). Na świecie premiera odbyła się już w lutym! Walka nie tylko będzie toczyć się wadzę, ale także względy uroczej sąsiadki… Multikino zaprasza na pokazy przedpremierowe filmu „Piotruś Królik”. Walka nie tylko będzie toczyć się wadzę, ale także względy uroczej sąsiadki… Multikino zaprasza na pokazy przedpremierowe filmu „Piotruś Królik”. Na serwerach AllBoxTV nie są hostowane żadne pliki filmu Piotruś Królik, a jedynie odnośniki (embed) do takich serwisów jak: youtube, cda, zalukaj, ekino, filmweb, openload, vshare, alltube, kinomaniak itp.

7 i 8 kwietnia będzie można przywitać się z przesympatycznym „Piotrusiem Królikiem” i towarzyszyć mu w jego zabawnych przygodach, a 6, 7 i 11 kwietnia miłośnicy horrorów zaniemówią z przerażenia podczas pokazów horroru „Ciche miejsce”. Piotruś jest energicznym, pełnym szalonych pomysłów królikiem, który wraz ze swoją również zwariowaną rodzinką, w której skład wchodzą Ciapcia, Kłapcia, Puchowy ogonek i Beniamin, pragnie tylko jednego, dostać się do ogródka Pana McGregora, aby móc do woli objadać się przepysznymi warzywami. Film różni się nieco od książki, która była dlań pierwowzorem, jednak główny wątek pozostał bez zmian: pan McGregor i jego ogród, z którego Piotruś ze swoją rodziną wyjada smakowite warzywa.

W komedii „Piotruś Królik” wojna tytułowego bohatera z panem McGregorem ( Domhnall Gleeson ) przechodzi na zupełnie nowy poziom – być może najwyższy z możliwych. Cinema City oferuje także unikalną, roczną kartę Cinema City Unlimited, dzięki której tylko za 46 zł lub 55 zł miesięcznie, każdy kto ceni wysokiej jakości filmową rozrywkę, może oglądać bez ograniczeń tyle filmów, ile chce. W komedii „Piotruś Królik” wojna tytułowego bohatera z panem McGregorem przechodzi na zupełnie nowy poziom – być może najwyższy z możliwych.

W komedii „Piotruś Królik” wojna tytułowego bohatera z panem Mc Gregorem (Domhnall Gleeson) przechodzi na zupełnie nowy poziom – być może najwyższy z możliwych. W komedii „Piotruś Królik” wojna tytułowego bohatera z panem McGregorem przechodzi na zupełnie nowy poziom – być może najwyższy z możliwych. Złośliwy, niepokorny i ciekawski Piotruś Królik to postać wyjątkowa; na jego zuchwałych przygodach wychowują się kolejne pokolenia dzieci na całym świecie.

W komedii „Piotruś Królik” wojna tytułowego bohatera z panem McGregorem (Domhnall Gleeson) przechodzi na zupełnie nowy poziom – być może najwyższy z możliwych. W komedii Piotruś Królik wojna tytułowego bohatera z panem McGregorem ( Domhnall Gleeson ) przechodzi na zupełnie nowy poziom – być może najwyższy z możliwych. W komedii „Piotruś Królik” wojna tytułowego bohatera z panem McGregorem (Domhnall Gleeson) przechodzi na zupełnie nowy poziom – być może najwyższy z możliwych.

Złośliwy, niepokorny i ciekawski Piotruś Królik to postać wyjątkowa; na jego zuchwałych przygodach wychowują się kolejne pokolenia dzieci na całym świecie. Ogr i jego osioł zmierzający w kierunku zamkniętej wieży, w której uwięziona jest księżniczka to sparodiowanie księcia na białym koniu z disneyowskiej adaptacji baśni Śpiąca królewna Z kolei słynna Maleficent , która w trakcie filmu zamienia się w smoka i walczy z księciem Filipem, prawdopodobnie posłużyła twórcom Shreka do wygenerowania postaci Smoczycy. Piękna księżniczka zmuszona przebywać w towarzystwie potwora, w którym potem się zakochuje jest odzwierciedleniem baśni Piękna i Bestia Sytuacja zmienia się pod koniec filmu, kiedy to Fiona zmienia się w ogrzycę, a nie Shrek w pięknego królewicza.

Piotruś Królik z 2018 roku to ekscytujący film z gatunku Dramat, produkcji Nisko oceniany film na portalach z filmami, niestety otrzymał ocenę W rolach głównych zagrały takie gwiazdy jak James Corden i Daisy Ridley. Film dla dzieci, jak i dorosłych, jest kilka śmiesznych momentów, ale tez takich refleksyjnych, polecam, dla mnie mocna 8. Ten bohater z długimi uszami jest – uwaga – złośliwy, niepokorny i ciekawski, a na jego zuchwałych przygodach wychowują się kolejne pokolenia dzieci na całym świecie.

Jak mówi± autorzy filmu Luca Lucini i Silvia Corbetta: „Jasne było, że jeśli chcemy odkryć tajemnice prawie 250 lat historii Teatro alla Scala, musimy opowiedzieć historię tego, czym naprawdę jest Scala – „fabryki emocji”. W filmowej wersji kultowej serii książek dla dzieci Beatrix Helen Potter Piotruś Królik walczy z Panem McGregorem (Domhnall Gleeson). Nie posiadamy żadnej recenzcji tego filmu, Twoja może być pierwsza!

Jesteś królikiem Robinem i nie możesz już dłużej patrzeć, jak boss królików Lock sam pożera wszystkie marchewki! Piotruś Królik jest główną postacią serii książek dla dzieci autorstwa Beatrix Potter. Dla Europejczyków zadziwiający może być fakt, że Indyjski film trwa średnio powyżej 3 godzin, gdzie na przykład w Polsce ten czas to ok. 110-120 minut.

Tam właśnie powstaje najwięcej filmów oraz ich czas trwania jest znacząco dłuższy od produkcji pochodzenia amerykańskiego. Przedpremierowe pokazy tego mrożącego krew w żyłach filmu dla widzów lubiących poczuć dreszczyk emocji odbędą się 6, 7 i 11 kwietnia. Możemy w nich usłyszeć fragmenty dubbingu który najprawdopodobniej usłyszymy w kinie.

Witam, bilety będzie można zakupić już wkrótce, Jak tylko otrzymamy zgodę od dystrybutora filmu to niezwłocznie uruchamiamy przedsprzedaż.

Zobacz też