Pętla 2020

Pętla 2020

Pętla

2h 01min Akcja

6.1
IMDb 6.1/10 21 211 votes

2020

Pętla 2020 - OGLĄDAJ ONLINE

Gdzie oglądać cały film Pętla 2020 online?

To nowy film Patryka Vegi. Pętla online nie jest taka jak by się wydawało. Pozorny zbieg okoliczności łączy losy trzech osób. Chodzi o policjanta Daniela (Antoni Królikowski) oraz dwóch braci bliźniaków z Ukrainy. Dzięki informacjom uzyskanym od Żeni i Alexa oraz ich kontaktom z lokalnym półświatkiem, młody stróż prawa szybko awansuje i zostaje oficerem Centralnego Biura Śledczego. Wkrótce pod płaszczykiem działań policyjnych przejmuje kontrolę nad znanym domem publicznym i zaczyna eliminować konkurencję sutenerów na Podkarpaciu.

Z czasem zyskując coraz większe wpływy i tocząc przewrotną grę z gangsterami i własnymi przełożonymi, tworzy ekskluzywne miejsce, gdzie z gwarancją pełnej dyskrecji można uprawiać seks z dziewczynami z „górnej półki”. Jeżeli lubicie takie klimaty to musicie koniecznie zobaczyć też film Tenet online. To coś co na pewno Wam się spodoba i zapamiętacie to na długie lata. Filmy Vegi tracią fanów, dlatego od czegoś trzeba się odbić. Pętla 2020 online może pokazać wiele i odwrócić niechęć do Patryka Vegi. Ale czy tak się stanie zobaczymy już niedługo.

Nowy film Vegi o aferze podkarpackiej

W rzeczywistości jednak we wszystkich pokojach zamontowane zostają ukryte kamery. Daniel i bliźniacy zbierają kompromitujące materiały na bywalców lokalu – prominentnych polityków, duchownych i przedstawicieli show-biznesu, by ich szantażować. Wystarczy jednak chwila nieuwagi, by oficer CBŚP z łowcy zamienił się w zwierzynę, której głowy pragną zarówno polskie służby specjalne, jak i rosyjski wywiad. Można oglądać podobne filmy i seriale bez limitu na FILI CC. Ale to na pewno już wiecie.

Wiele osób skusi się tez na film After 2. Nie ma tu nic dziwnego bo jest po prostu zajebisty. Polecam obejrzeć go w jakości HD. Najlepiej na dużym ekranie w idealnym zaciszu domowym. Tam gdzie nikt nam nie przeszkodzi. Sceny erotyczne mogą bardzo zaskoczyć, dlatego nie polecam oglądać filmu z nieletnimi albo dziećmi. To zdecydowanie nie jest film dla nich, tak samo jak Pętla 2020 online. Zbyt dużo tutaj brutalnych, erotycznych scen i przekleństw.

Zobacz też