Oszukać złodzieja Cały film (2016) • Online • CDA Vider

CDA Vider » Thrillery » Oszukać złodzieja
Oszukać złodzieja cały film CDA

Oszukać złodzieja • CDA

Oryginalny tytuł: Cien años de perdón

1h 58min

Thrillery

5.8
5.8/10 874 głosów

2016

„Wiem że nie jestem jedyną osobą w tym kraju z takim problemem, ale podejrzewam że jestem jedną z nielicznych która jest w sytuacji takiej, że nie może zamknąć konta, które zostało otworzone przez złodzieja. Bohaterowie są w większości płascy, mają jedną główną cechę, której się trzymają i nie zmieniają się, cały czas tak samo łatwo ich podejść i oszukać, jak w części pierwszej… Książki nie będę polecać ale również nie odradzam. Kilka tygodni temu informowałem państwa, że już niebawem dowiemy się, ile wydali i za co płacili służbowymi kartami sędziowie Sądu Najwyższego („Służbowe wydatki podane jak na tacy”, DGP z 20 grudnia 2016 r.). Naczelny Sąd Administracyjny – wbrew stanowisku SN – uznał bowiem, że tego typu informacja jest, pisząc prawniczo, informacją publiczną. >>> że kurier nie weĽmie do ręki dowodu osobistego podanego przez złodzieja i nie zorientuje się, że jest podrobiony, >>> w banku, zanim podpisz± dokumenty, nie sprawdz± czy nazwisko, numer dowodu i PESEL danego klienta zgadzaj± się z jego miejscem zamieszkania (bo złodziej przecież nie zamówi kuriera na twój adres, tylko na swój).

Zgodnie z wymogami prawnymi nałożonymi na nas przez Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE przyjęliśmy nową politykę prywatności , w której wyjaśniamy w jaki sposób zbieramy, przetwarzamy i chronimy wasze dane osobowe. 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie Ochronie Danych”). Ryzyko tkwi głównie w tym, że posiadanie kompletu danych z dowodu osobistego (b±dĽ z bazy PESEL) może być dużym krokiem w kierunku „sklonowania” danego obywatela przez złodzieja tożsamo¶ci.

W tej sytuacji jedyn± opcj± dostępn± dla złodzieja, by założyć dane na czyje¶ konto jest >>> przyj¶cie do banku ze sfałszowanym dowodem i oszukanie pracownika (ustalili¶my już, że to niełatwe) albo >>> skorzystanie z opcji założenia „lewego” konta bankowego za po¶rednictwem kuriera. Na serwerach AllBoxTV nie są hostowane żadne pliki filmu Oszukać złodzieja, a jedynie odnośniki (embed) do takich serwisów jak: youtube, cda, zalukaj, ekino, filmweb, openload, vshare, alltube, kinomaniak itp. Warto uwzględnić ogromny wysiłek i wkład policji w złapaniu recydywy złodzieja „Policjanci ustalili, że w przeszłości mężczyzna był już skazany za podobne przestępstwa…” jejku brawo policja może jakies nagrody od Błaszczaka będą.

RODO – Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie ochronie danych) „Oszukać złodzieja” możemy potraktować również jako opowieść mechanizmach władzy i przedstawienie antykapitalistycznych nastrojów części zmęczonego społeczeństwa. Bo to pożyczkodawca, podmiot profesjonalny, dał się oszukać, bo ma dziurawe procedury, a ja nie mam z tym nic wspólnego.

W konkursie bierze udział 9 produkcji europejskich francuski „Szybki konwój”, hiszpański „Oszukać złodzieja” czy słowackie „Porwanie”.

Podobne filmy do Oszukać złodzieja:
Inne filmy online CDA