Ostatniej nocy w Soho - ONLINE

Ostatniej nocy w Soho

Ostatniej nocy w Soho

Last Night in Soho

Oglądaj cały film Ostatniej nocy w Soho online HD

Nadchodzi jeden z lepszych horrorów w tym roku. Ostatniej nocy w Soho online to coś dla wielbicieli horrorów z mocnymi nerwami. Eloise „Ellie” Turner to protagonistka z szeroko otwartymi oczami w sercu stylowego, ale tematycznie obojętnego horroru/komedii reżysera Edgara Wrighta. Cały film Ostatnia noc w Soho jest naprawdę dobry. Bohaterka ma wielkie marzenia o zostaniu projektantem mody. Ale nawiedza ją duch. Ten duch to matka Ellie, która miała podobne pragnienia pracy jako projektantka. Jej matka przeniosła się do Londynu tylko po to, by popełnić samobójstwo. Teraz Ellie widzi swoje oblicze w każdym lustrze. To dziwne ale w horrorach takich jak ten, czy Poroże takie rzeczy dzieją się cały czas.

Młody projektant jest fanatykiem epoki; uwielbia Twiggy’ego, Audrey Hepburn i artystów, których ponadczasowy wokal wkomponowany jest w jej płyty. Jej miłość do mody vintage w połączeniu z jej rozkwitającym talentem zaprowadziła ją do Londynu, gdzie jej wiejskie korzenie i domowe ubrania sprawiają, że jest outsiderem dla bardziej wytwornych rówieśników. Ich złośliwe odrzucenie doprowadza ją do kawalerki na północ od Soho, prowadzonej przez pannę Collins, gdzie zaczyna się jej duchowy związek z Sandy. Powiem szczerze, że nie spodziewałem się tak dobrego horroru.

Opis ciekawej fabuły w filmie online

Podobnie jak jej matka, Ellie, która uwielbia style i muzykę lat 60., postanawia przenieść się do Londynu na szkołę mody. Ale jej kochająca babcia (Rita Tushingham) boi się o nią. To właśnie ona widzi i czuje emocje, których nie mogą inni,. To rodzaj silnego psychicznego połączenia z jej środowiskiem. Podobno jest to udowodnione naukowo. Po ciepłym przyjęciu od koleżanek z college’u — drażnią się z kreatywną Ellie za to, że nosi ubrania, które uszyła, i za jej skromne wiejskie pochodzenie w Kornwalii. Dziewczyna postanawia wyprowadzić się na własną rękę. Wynajmuje mieszkanie w stylu vintage od surowej, ale pozornie opiekuńczej pani Collins.

Część podstawowej tkaniny jest niejednolita; komentarz na temat zdrowia psychicznego i branży, w której pracuje Sandy, jest cienki, a John Michaela Ajao, wstrzyknięty w życie Eloise, aby pokazać, że nie wszyscy mężczyźni są ohydnymi brutalami, to niewiele więcej niż narracyjny trop. Film jest najsilniejszy, gdy jest skupiony laserem na horrorze. Niektóre z bardziej ambitnych przerażeń oddają hołd innym filmowcom, ale projekt i fizyczność potworów, które infiltrują świat Eloise, przywołują nowy, instynktowny terror. Moim zdaniem oryginalna wersja z brytyjskim akcentem jest idealna. Dlatego nie warto oglądać filmu Lektor PL bo nie będziecie słyszeć ciekawych dialogów.

Ostatniej nocy w Soho online Lektor PL

Stały operator Park Chan-Wook, Chung Chung-hoon, uwydatnia wizje Wrighta dotyczące przeszłości i teraźniejszości, znajdując kinowy lęk we wszystkim, od niezgrabnych, neonowych świateł, które wlewają się do pokoju Eloise, po oświetlone żyrandolami lustra, które znajdują się w niektórych najbardziej wyszukane sekwencje nie tylko w filmie, ale iw dorobku reżysera. Ostatniej nocy w Soho ma świetne efekty specjalne, szczególnie widać to w wersji 4k online. Trochę gorzej to prezentuje się w wersji ultra HD aczkolwiek też jest dobrze.

Ten centralny haczyk wskazuje na ten ostatni motyw, że kiedy Ellie śpi, nie tylko widzi Sandy, ale Ellie staje się Sandy. Zaradne efekty w aparacie i inscenizacja pozwalają eleganckiej Sandy wejść do modnego, bajecznego klubu lat 60., schodząc po schodach, obok ściany wykonanej z luster. Po jednej stronie luster jest Sandy. Z drugiej Ellie. Te dwie postacie są jednak biegunami przeciwstawnymi. W przeciwieństwie do nieśmiałej Ellie, Sandy kroczy z pewnością siebie modelki z wybiegu. Wie, czego chce. I myśli, że wie, jak to zdobyć. Jestem pewny, że ten film znajdzie fanów na całym świecie. Śmieszył mnie trochę hiszpański dubbing, który udało mi się usłyszeć w wersji Castellano/Latino w jednym z hiszpańskich serwisów.

Gdzie obejrzeć cały film online?

Tam, gdzie film Wrighta zaczyna słabnąć, jest jego złoczyńca. Widzisz, Sandy znajduje się pod czujnym okiem Jacka (Matt Smith), ubranego w fryzurę agenta w prążki, który reprezentuje wszystkie dziewczyny. Bez wiedzy Sandy Jack jest alfonsem. I wykorzystuje jej głód sławy przeciwko niej, obiecując sposoby, w jakie proponowanie siebie pomoże jej w karierze. Podczas gdy Ellie zaczyna się go bać, publiczność nie. Nie można powiedzieć, że koncepcja Jacka nie byłaby znienawidzonym złoczyńcą. Ale Wright nie buduje tej postaci na tyle, by był kimś więcej niż boogeymanem. Jedna aktorka z tego filmu bardzo przypomina główną bohaterkę z serialu Chirurdzy. Przynajmniej tak mi się wydaje.

Podsumowanie gry aktorskiej w filmie Last Night in Soho

Poza początkowymi tematami, takimi jak zapał do przeszłości i toksyczni mężczyźni – po prostu nie wystarczy, aby przenieść film. Wright nie ma nic do powiedzenia o seksbiznesie, kanapie castingowej czy zdrowiu psychicznym poza zrozumieniem na poziomie powierzchni. Zamiast tego opiera się na humorze kukurydzianym, obfitej krwi i krwi oraz hołdach dla znacznie lepszych filmów. Normalnie to wystarczy, i tak było w przeszłości, ale tym razem tonacja nie pasuje do ciężkich tematów filmu. W rzeczywistości zakończenie skrętu nie zaskoczy wielu. Ostatniej nocy w Soho bardzo mnie zadziwił i chciałbym, żeby powstały inne horrory w podobnym klimacie.

Zobacz też