Ostatni pojedynek Cały film (2021) • Zalukaj Online • CDA

PL HD
Ostatni pojedynek cały film CDA

Ostatni pojedynek • CDA

Oryginalny tytuł: The Last Duel

Oglądaj cały film Ostatni pojedynek online HD

Pozostając wierny swojemu tytułowi pod względem funkcji i formy, „Ostatni pojedynek online” jest w ciągłym konflikcie ze sobą. Oprócz drobiazgowego odtworzenia późnego średniowiecza i kilku najgorszych fryzur, jakie kiedykolwiek pojawiły się na ekranie, bogaty dramat historyczny Ridleya Scotta oferuje 152 minuty dialektycznego napięcia, odzwierciedlając jego kulminacyjną bitwę niemal bit za bitem, ponieważ różne wersje tego, czym można walczyć w tym filmie go, aż pozostanie tylko jeden. Ten film podobał mi się bardziej niż Diuna (2021). I mówię to w pełni świadomie.

Wielu z Was pewnie nie podzieli mojego zdania, ale tak to jest. I jak każda powalająca, przeciągająca się walka wręcz, która zaczyna się pojedynkiem. Natomiast kończy w błocie, to pchanie i przeciąganie między poważną epicką a mrugającą powtórką może być trochę bałaganu dla tych na ringu i świetną zabawą dla tych na trybunach. Ostatni pojedynek online ma w sobie to coś, czego nie miały inne filmy Ridleya.

Sprzeczności pojawiają się od samego początku, galopując w kadr obok dwóch średniowiecznych giermków walczących z kolejną zapomnianą potyczką wojny stuletniej. Ale co mamy sądzić o Jean de Carrouges (Matt Damon), który angażuje swoich przeciwników z taką samą surowością, jak jego poprzednicy w „Gladiatorze” i „Królestwie Niebios”, ale który nosi żylastą barwenę i futrzaną kozią bródkę, które pozostawiają mu chodzącą (i rąbiącą i siekającą) puentę?

Świetna obsada w filmie The Last Duel

A o co chodzi z akcentem Jacquesa Le Grisa (Adam Driver), który odbiega od niezbyt brytyjskiego, ale przesadnie wypowiadającego się tego samego afektu, wspólnego dla tego rodzaju historycznych eposów, do kadencji wystarczająco nowoczesnej, by brzmią naturalnie w „Dziewczynach”, czasami w tej samej scenie? Z drugiej strony to, co robi trójpoziomowa struktura, podważa nasze zrozumienie tego, co było wcześniej. Dzięki tej obsadzie ten film jest tak dobry. Chociaż wiele zawdzięczamy Ridleyowi Scottowi. Jest po prostu świetnym reżyserem i nic tego nie zmieni.

Ostatni pojedynek online bez limitu

Ponieważ kiedy wrócimy do śledzenia wydarzeń z punktu widzenia Le Gris, bardzo szybko zrozumiemy, co skłoniło Damona i Afflecka do chwycenia za pióro, współpracując z filmowcem Nicole Holofcener przy ich pierwszym scenariuszu od ponad dwudziestu lat. Po ponownym uruchomieniu narracji zatrzymujemy się z Le Grisem, gdy jego towarzysz rzuca się do bitwy, rozpoznając naszego niegdysiejszego bohatera, być może po raz pierwszy, za całkowity narkotyk, jakim jest.

Ostatni pojedynek online Lektor PL

Ponieważ w poprzednich wydarzeniach koloruje się nową teksturą i szczegółami narracji. Świetna adaptacja Afflecka, Damona i Holofcenera sprawia, że ​​spory prowadzą jako przeciwne strony tej samej monety. Obaj są autorami własnych losów, a sprytny i uprzejmy Le Gris wykorzystuje wszystkie towarzyskie wdzięki. Wdzięki, których jego wyżej urodzony folia nigdy nie musiała go owijać w życiu. Le Gris utrzymuje trochę ciepła dla swojego starego przyjaciela. Faktem jest, że jeden jest urodzonym nieudacznikiem, a drugi, pomimo braku szlachetnej krwi, wciąż urodził się jako Adam Driver. Nawet w sztywno feudalnej Francji znajdziesz swoją stację.

Ridley Scott pokazuje klasę jako reżyser

To, co jest atrakcyjne w „Ostatnim pojedynku”, to fakt, że w rzeczywistości jest to raczej staromodny film. Taki trochę gadatliwy i zawiły, kręcący się wokół czegoś, co wygląda jak konkurencyjny, destrukcyjny trójkąt miłosny. Dziwne jest to, że brakuje mu satysfakcjonującej dramatycznej klarowności starego filmu. Film online dostępny jest w wersji Lektor PL i Napisy PL. Każdy na pewno wybierze coś dla siebie. Chyba, że chcecie obejrzeć lub pobrać The Last Duel po angielski, to też jest taka możliwość.

Gdyby ta historia została stworzona przez Hollywood w erze systemu studyjnego, można by wyobrazić sobie jej wersję, w której de Carrouges, spięty i oddany dobry facet, nie udaje się spalić z żoną iskier, jakie robi Le Gris, charyzmatyczny łajdak. I to by się rozegrało. Są chwile, kiedy „Ostatni pojedynek” wydaje się być właśnie tym filmem. Ale tylko chwile.

 

Podobne filmy do Ostatni pojedynek:
Inne filmy online CDA