Oko na Julię Cały film (2017) • Online • CDA Vider

CDA Vider » Filmy Przygodowe » Oko na Julię
Oko na Julię cały film CDA

Oko na Julię • CDA

Oryginalny tytuł: Eye on Juliet

1h 58min

Filmy PrzygodoweRomanse

6.3
6.3/10 1 376 głosów

2017

Pamiętam jak puszczali trailer w TV już wtedy wiedziałem, że będzie to coś dobrego teraz w końcu mogłem go obejrzeć i nie zawiodłem się Film jest naprawdę bardzo dobry , spokojnie mogę przyznać mu 8/10 Polecam. Akcja toczy się mozolnie, wszyscy ćwiczą przygotowują się na kolejne starcie, tym razem mają konkretny plan i dążą do zrealizowania go. Julia ćwiczy każdego dnia, już wie jak kontrolować swoje moce, zdaje sobie sprawę, że jest niepokonana. Przecież Julia walczy… Julia jest w ramionach Adama…. Julia jest w ramionach Warnera… no i tutaj mało mnie szlag nie trafił… tyle emocji, tyle wrażeń… Wreszcie pojawia się nadzieja, że można pokonać Komitet Odnowy, tylko czy ludzie z punktu Omega są wystarczająco dobrze przygotowani do wojny, która jest nieunikniona? Warner… tu nie ma co mówić on jest idealny, pokochałam go za wszystko co robił już w drugiej części tu tylko utwierdziłam się w przekonaniu, że jest człowiekiem wartym uczuć.

Dzięki niej wiele rzeczy zaczęłam zupełnie inaczej postrzegać, a także staram się wreszcie pokonać nieśmiałość i być tak odważna i pewna siebie jak Julia. Jej misją w roli tajniaczki jest rozpracowanie szlaku przemytu narkotyków przez Grupę Mokotowską sterowaną przez Padrino (Bogusław Linda) – bossa stołecznego półświatka, dla którego ponad wszelką władzą i pieniędzmi najważniejsza jest córka ksywie Futro (Julia Wieniawa). Jak wiecie zachwyciłam się pierwszą częścią trylogii, i biłam się strasznie w pierś, że ze względu na rodzaj tej książki na początku ją przekreśliłam, ale cóż ileż można walić się po klacie, przełknęłam, przyznałam się do błędu, pokochałam i zaraz zamówiłam kolejne części.

Film może na początku być dość monotonny i za bardzo pogmatwany ale spokojnie.. Wszystko z początku ma znaczenie i w gruncie rzeczy nie trzeba być uważnym by zrozumieć ostatnie szokujące momenty. Internauci zastanawiają się zapewne, czy film Kobiety Mafii online będzie do obejrzenia w internecie na takich portalach jak zalukaj, cda, czy ekino. Gwiazda w 2017 roku wplątała się w kilka nieprzyjemnych wpadek, z pogrzebem Witolda Pyrkosza i potrąconym lisem na czele, ale z podniesioną głową wyszła z opałów i wciąż zachwyca na czerwonych dywanach.

Lecz tą historię będziemy musieli dopisać sami, więc niezależnie jak bardzo, będzie Wam to zakończenie przeszkadzać, to sądzę, iż jest to zabieg celowy, który ma za zadanie sprowokowania dyskusji. Te trzy dni to ciekawe wrażenia, ale też i odskocznia od codzienności, temat do rozmów na blokowym podwórku czy randce, może przyczynek do snucia planów na dalszą przyszłość? Nacho (Miki Esparbé) jest młodym mężczyzną, który podczas ulicznej demonstracji stracił oko i teraz stara się dojść do siebie.

Rok 2017 dopiero co się zaczął, ale już mamy dla Was listę najciekawszych naszym zdaniem filmów z gatunku science fiction. Spośród kilkunastu osób, które zgłaszały swoje typy, niewiele było zapewne takich, które wytypowałyby pierwszą trójkę (choć oczywiście filmy do niej trafiające oceniali wysoko). Pierwsze rozdziały minęły mi dość opornie… Tak, aż wstyd się przyznać, że dobrnięcie do setnej strony zajęło mi około dwóch tygodni.

W swojej szalonej nienawiści i chęci władzy odnalazł się zraniony chłopak, który kocha bardziej niż ktokolwiek inny… Gorąco polecam. Aby tego dokonać, podejmie wiele poczynań, na które jego bliscy będą patrzeć ze zdumieniem. – dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Tym razem mają wszystko przemyślane, wiedzą jak uderzyć, jak sprowokować wroga, udaje im się go podejść. Myślę, że to daje jej ogromnego kopa i pozwala dokonać rzeczy, jakich dokonuje. Rozejrzyjmy się dookoła i zastanówmy, ilu z nas jest takich samych, w środku zupełnie innych?

Każda rzecz która bolała Julię w jego zachowaniu, bolała także i mnie. Czuję, że mam zrośnięte, ciężkie od piasku nogi, umysł przepełniony ziarenkami wahania i niedokonanych wyborów, tracę cierpliwość, w miarę jak czas przecieka mi przez ciało. Premiera odbyła się podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Ale Kino w grudniu 2017r.

To oko hipnotyzuje, ma jakiś urok i czar, który pozwala się tylko nim zachwycać. Tak dziwny i nieręczny, a przy tym tak naturalnie zagrany, pełen swego rodzaju smutku, szczery i prawdziwy, że głęboko zapadający w pamięć.

Podobne filmy do Oko na Julię:
Inne filmy online CDA